Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sowilo / Blin House - opinie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
*GIGI*
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jeszcze nie mieszkam w Redzie, bo mój blok dopiero się buduje, ale zdążyłam już troszkę zwiedzić osiedle "przy Młynie"...
Nie dziwię się, że sklep z rybkami splajtował. ceny były za wysokie, a rybki wyłożone w gołych skrzynkach BEZ LODU !!! Za żadne pieniądze nikt by mnie do takiego zakupu nie namówił. Pierwszy raz w życiu widziałam taki rybny... Mam nadzieję, że ostatni... Ale faktycznie, rybka- pyszna rzecz- mam nadzieję, że ktoś otworzy sklep rybny.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

nawet jak nie otworzy to bedziesz musial GIGI chodzic do centrum:D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Do wieeeelu rzeczy będziesz musiała w Redzie przywyknąć ;)....
*GIGI*
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszard, jestem kobietą :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no ładnie to żeś faux pas strzelił kolego;p
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

*GIGI* pisze:Ryszard, jestem kobietą :)
to przepraszam w takim razie :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

"Kopernik była kobietą!!!" :wink:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

W każdym razie spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

jako, ze teraz przechodze obok tytulowego lokalu to moge doniesc, ze zmienil on nazwe... i teraz beda tam podawane pizze i kebab, tak bynajmniej napisali na witrynie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja zrozumiałam inaczej.. Bedzie podawane to co do tej pory + kebab i pizza. W tym momencie jest remont. Otwierają 26 śierpnia. zobaczymy co sie zmieni. Ogólnie bardzo dobre było tam jedzenie. Mogę polecic ten lokal
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

pewnie masz rację, jutro jak bede przechadzal sie tamtedy to stanę i przemyslę "co autor miał na mysli":)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ej no nie mówcie, że 'naleśnikarnia' nie czynna! Ja dopiero co poczytałam sobie co ciekawego napisaliście w tym temacie, odwiedziłam stronkę tytułowej restauracji http://www.blinhouse.pl/oferta.htm i już miałam jutro zabrać tam rodzinkę na obiad... a wy mówicie, że zamknięte??? I jeszcze może zrezygnują z tych zachwalanych przez was naleśników? Nie no ja tak tego nie zostawię! ;)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Przechodziłam dziś koło tego lokalu, który niegdyś nazywał się blin house i obecnie wszystko wskazuje na to, że całkowicie zmieni się menu. Nie wiadomo kiedy otwierają (może już jest otwarte? ) są tylko ogłoszenia, że poszukują rozwozicieli pizzy. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Ja chcę naleśniki!!! :(
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No i nowy lokal już chyba odpalony - w skrzynce na listy znalazłem ulotkę z menu. Teraz nazywa się SOWILO, mają w ofercie:pizza (30 i 50cm), kebab, naleśniki, sałatki, dania obiadowe. Na miejscu, na wynos i na dowóz (na terenie Redy bezpłatny). W poprzednim lokalu jedzonko było dobre, zobaczymy jak będzie teraz. :?:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Od dzisiaj miał być czynny.
ODPOWIEDZ