Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Słodka Chatka - cukiernio-piekarnia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

niko pisze:A maja jakies ciasta w ofrecie czy tylko chleby. A jak chleb to jaki polecacie ?
Mają ciasta i torty - spory wybór, widziałem coś jakby menu - więc pewnie tam jest jakaś oferta wyrobów (pewnie tortów). Z ciast jadłem serniki i były rewelacyjne! - a no i wyroby pochodzą z cukierni Agusia.

Chleby - oj to jest temat rzeka..
Tylko zaznaczam - ja tam kupuję około 7-8 rano - wtedy wybór jest ogromny, później ponoć już nie - przynajmniej tak kiedyś ktoś pisał na forum.. chyba że to się zmieniło..?
Rzeczywiście - tak jak pisała Smerfetka - Kaszubek jest pyszny - to jest chleb robiony na mleku/maślance? - jakoś tak..
Często o tej 7 - 8 rano jest jeszcze ciepły a nawet gorący i wtedy Panie nie mogą go pokroić na miejscu!

Z innych chlebów polecam Żytni z kminkiem, czosnkowy, cebulowy..
Firmowy też jest bardzo dobry - to taki z formy!
Często są wystawione na stoliku jakieś chleby do degustacji.. więc można spróbować zanim się coś kupi..
Powiem tak - wielu jeszcze nie wypróbowałem ale na żadnym się nie zawiodłem!
Reasumując.. - Polecam tą piekarnio - cukiernię!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Johny Bravo pisze:Z ciast jadłem serniki i były rewelacyjne! - a no i wyroby pochodzą z cukierni Agusia.
"Agusia" z Gdyni? Jeśli tak, to na pewno są rewelacyjne, piszę to w ciemno
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze: "Agusia" z Gdyni? Jeśli tak, to na pewno są rewelacyjne, piszę to w ciemno
Tak. -Ciasta i Torty dostarcza cukiernia - Agusia z Gdyni
Pieczywo zaś jest z Piekarni Mamy i Taty z Wejherowa
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Dziś w Słodkiej Chatce znalazłem ofertę z ich pieczywem..
Na dole tej ulotki jest dość ciekawa informacja.. -
"Jest możliwość zamawiania sobie wybranego chlebka na następny dzień..."
Myślę, że to załatwia temat (nie wiem czy wciąż aktualny) że po południu jest mały wybór
DSC02704 (2).jpg
Oferta pieczywa w Słodkiej Chatce
Jedrek
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Muszę to sprawdzić - wielkie dzięki
nikosXD
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A do tej "slodkiej chatki " to jak w zasadzie trafic bo bylem ostatnio na mickiewicza i tam tylko tradycyjna albo sabinka. Jak mozecie powiedziec czy maja jakies znaki charakterystyczne.bylo by fajnie miec opinie na tamaty tych szalowych chlebow
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To jest obok zakładów sportowych, schodzi się tak jakby do garażu

Faktycznie, dziś przechodziłem obok ok. godz. 7.40 i wybór pieczywa był ogromny
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

nikosXD pisze:A do tej "slodkiej chatki " to jak w zasadzie trafic bo bylem ostatnio na mickiewicza i tam tylko tradycyjna albo sabinka. Jak mozecie powiedziec czy maja jakies znaki charakterystyczne.bylo by fajnie miec opinie na tamaty tych szalowych chlebow
Tak jak pisał Redziaczki - obok zegarmistrza, zakładów sportowych itd..
Ostatnio stał tam (taka figurka) - kucharz - zapraszający do Słodkiej Chatki
A tam dalej na Mickiewicza to już nie jest Tradycyjna taka to była z rok temu - teraz zostało tylko logo
- a chleb i wyroby JL...
Kiedyś mieli super pieczywko - teraz jakość mizerna!
Na szczęście jest Słodka Chatka i pieczywo z piekarni "Mamy i Taty"
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Szczerze - zaczyna mnie nudzić Twoje narzekanie na Tradycyjną i zachwalanie Słodkiej Chatki ;]
A Tradycyjna (czy jakkolwiek ją nazwiesz) otworzyła się jakoś w lutym albo w marcu, więc rok temu na pewno piekarni tam nie było.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Vervain pisze:Szczerze - zaczyna mnie nudzić Twoje narzekanie na Tradycyjną i zachwalanie Słodkiej Chatki ;]
A Tradycyjna (czy jakkolwiek ją nazwiesz) otworzyła się jakoś w lutym albo w marcu, więc rok temu na pewno piekarni tam nie było.
Zgada się, na Mickiewicza otworzyli się jakoś w lutym..
Użyłem trochę zbyt dużego skrótu myślowego - chodziło mi o jakość wyrobów, która od roku zaczęła się psuć i po fuzji z piekarniami JL przyjęła ich strategię - tanie pieczywo i średnia jakość..
Sam chwaliłem tą piekarnię bo jeszcze przez kilka miesięcy zdarzało się coś kupić robionego przez starą gwardię piekarzy..
Teraz zgodnie z prawem rynku - przeniosłem się do konkurencji - i co jest rzeczą normalną, że skoro jestem zadowolony - to chwalę!
I cóż mogę poradzić - nudzi Cię - to.. nie czytaj! - po to jest forum by wyrażać swoje opinie, chwalić lub ganić kogoś za coś..
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Czytam niechcący, zanim pomyślę, to już przeczytane

Oczywiście, że po to jest forum, dobrze jest się wymieniać opiniami, dowiedzieć się, gdzie warto kupować, a gdzie nie. Po prostu trudno mi się oprzeć wrażeniu, że w wielu swoich postach piszesz to samo. Nawet nie bywając często na forum i nie udzielając się tu za wiele doskonale znam Twoją opinię na temat tych dwóch piekarni.
Tylko żeby zaraz nikt na mnie nie naskoczył ani się nie obrażał, wcale nie mam złych zamiarów
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Każdy ma prawo do swojej opinii. Jak jesteśmy innego zdania, wystarczy to napisać. Nie zaśmiecajmy wątku
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja bym powiedział tak, Johny Bravo jest po prostu Ambasadorem Marki Słodka Chatka, nie związanym oczywiście z tym interesem ale zadowolonym klientem, który przetestował kawał asortymentu i może śmiało polecać ich wyroby. Chwała mu za to
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Ja bym powiedział tak, Johny Bravo jest po prostu Ambasadorem Marki Słodka Chatka
Hehe.. Powiedziałbym, że bardziej Piekarni "Mamy i Taty", której pieczywo jest tam po prostu dostępne!
Pierwszy raz zetknąłem się z ich wyrobami - zamawiając ze Śnieżki z Perlina..
Już wtedy bardzo mi przypadło do gustu.
Później - jak byłem w Wejherowie tam kupowałem i gdy się otworzyli w naszym mieście ucieszyłem się i stąd może te upierdliwe chwalenie ich wyrobów!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja tak niesmialo spytam. Ile tam mniej wiecej chlebek kosztuje?? Czy jest swiezy, cieply i pachnacy??
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ