Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Słodka Chatka - cukiernio-piekarnia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mają też już swoje ulotki reklamowe.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Johny Bravo pisze:
Mazur pisze:Przeciez pizzeria jest, bodajze jakas luna czy cus.

Ps. oczywiscie pizzeria La Strada
Osobiście bardzo lubię LaStradę - ale chodziło mi o ten "pasaż" na Mickiewicza/Szkolna..
Tam w któryś z pustostanów może by się wpasowała pizzeria..
No tak. Tam pizzeri nie ma, ale ogolnie w Redzie pizzeri Ci u nas doostatek Za to z tylu tego budynku masz... biuro matrymonialne
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Moja pierwsza wizyta w "Słodkiej Chatce" może być określona jednym słowem - Wow

Wybór pieczywa jest ogromny! - co najważniejsze jest krojony na miejscu!! A nie pakowany w foliowe worki w nocy jak w sklepie nieopodal.. przez co chleb jest sflaczały..
Drożdżówki, bułeczki ciasta - oj coś czuję, że mam w końcu w Redzie swoją piekarnię!
A co najważniejsze - pieczywo pochodzi z "Piekarni Mamy i Taty" z Wejherowa..
Parę razy kupowałem tam pieczywo i byłem zachwycony - a teraz mam to samo dużo dużo bliżej!
Co ciekawe chlebek, który dziś kupiłem - bodajże "Kaszubski" był jeszcze ciepły!
Super!!
P O L E C A M

PS: i jest degustacja z okazji otwarcia -ja zjadłem serniczek - rozpływał się w ustach... mmmm...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

W skrzynce znalazłam ulotkę. Polecają jagodzianki Zaraz pójdę po dawkę kalorii, bo ciśnienie spada, kawę trzeba wypić, a bez ciastka nie smakuje
Pieczywo jest dobre, bo kupowałam z mleczarni Śnieżka z Perlina, tylko drogie z porównaniem do Tiramissu, skąd zaczęłam kupować po ich przeniesieniu na Al. Jana Pawła II. Może bezpośrednio kupowane z ich sklepu będzie miało niższą cenę.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a ktoś z Was zna może godziny urzędowania tego przybytku?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ulotkę mam, ale godzin urzędowania nie ma. Ale jeżeli ktoś się jeszcze po coś wybiera to niech sobie dzisiaj daruje - pusto. Jagodzianki "wyszły" wszystkie do godziny 10, tak mnie pani poinformowała. Zostały dwie drożdżówki z serem i chyba jakieś ciasto drożdżowe. Lekka "wtopa" jak na pierwszy dzień, aby nie zapewnić całego asortymentu przez cały dzień? Tym bardziej, że jagodzianki polecają na ulotce. W końcu Gdynia, skąd pochodzą ciastka, nie leży na drugim końcu Polski. Przy dobrych chęciach mogły być dowiezione w ciągu godziny.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To dobrze, że się nie fatygowałam Spróbuję jutro.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

goya pisze:Jagodzianki "wyszły" wszystkie do godziny 10
A wyszły bo sam kupiłem - i polecam!
Drożdżówki które zostały - śmiało mogłaś brać - bo są naprawdę dobre..
Ceny może rzeczywiście ciut wysokie - ale ja tam wolę dać kilkadziesiąt groszy więcej a zjeść porządne pieczywo! Zwłaszcza, że też małemu dziecku serwujemy chlebek
Post napisałaś o 16stej i piszesz że było pusto? - to mnie tym bardziej cieszy - że skoro ładnie wszystko wyprzedali - to może utrzymają się na Redzkim rynku?! Czego naprawdę im życzę!
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze:a ktoś z Was zna może godziny urzędowania tego przybytku?
Jutro rano pójdę po chlebek to się zapytam i dam znać!
Bo powiem szczerze, że już dzisiaj chciałem się zapytać - ale z wrażenia zapomniałem
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze:a ktoś z Was zna może godziny urzędowania tego przybytku?
Zupełnie zapomniałem napisać wczoraj..
Otóż godziny otwarcia wyglądają następująco:
Od Poniedziałku do Piątku - od 6 do 17stej
W Soboty od 6 do 13stej
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Tak reklamowaliście, że też odwiedziłam.
Chlebek ze śliwką - pełen śliwki, o bułkę maślaną dopomina się niejadek (nieźle ), a jagodzianki - pycha.
Do tego bardzo miła i pomocna obsługa.
Na stoliku z boku chlebek do spróbowania ze smalcem - niezła zachęta
3mam za nich kciuki, żeby się utrzymali.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Skuszony waszymi opiniami wczoraj wybrałem się tam na zakupy Nie wiem jak jest wcześnie rano ale parę minut po 11 wybór w ciastkach czy pieczywie był już dość mały Kupiłem chleb - dobry, porównywalny z tym z Tirramisu. Nie powalił jakoś na kolana, miękki nawet na drugi dzień. Jeśli chodzi o pieczywo, to tak jak wspomniałem o 11 był już mały wybór i w tej kwestii lepiej wypada Tirramisu, które ma duży wybór i chyba większy nakład bo nawet ok 15 jest w czym wybierać. Drugi zakup to tak zachwalane jagodzianki i tutaj już rozczarowanie na całej lini ciasto takie jakieś suche, a nadzienie z jagód nie było równomiernie rozłożone na całej jagodziance a tylko w 1/3... jak za 2.70 to bardzo kiepsko Na koniec tylko powiem, że nie znalazłem tam produktów dla których miałbym codziennie dygać z Łąkowej do Słodkiej Chatki, zostaje bliżej usytuowane Tirramisu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Skuszony waszymi opiniami wczoraj wybrałem się tam na zakupy Nie wiem jak jest wcześnie rano ale parę minut po 11 wybór w ciastkach czy pieczywie był już dość mały Kupiłem chleb - dobry, porównywalny z tym z Tirramisu. Nie powalił jakoś na kolana, miękki nawet na drugi dzień. Jeśli chodzi o pieczywo, to tak jak wspomniałem o 11 był już mały wybór i w tej kwestii lepiej wypada Tirramisu, które ma duży wybór i chyba większy nakład bo nawet ok 15 jest w czym wybierać. Drugi zakup to tak zachwalane jagodzianki i tutaj już rozczarowanie na całej lini ciasto takie jakieś suche, a nadzienie z jagód nie było równomiernie rozłożone na całej jagodziance a tylko w 1/3... jak za 2.70 to bardzo kiepsko Na koniec tylko powiem, że nie znalazłem tam produktów dla których miałbym codziennie dygać z Łąkowej do Słodkiej Chatki, zostaje bliżej usytuowane Tirramisu
Powiem tak:
Idąc tam ok 7 rano - wybór jest ogromny... - a że o 11 już jest mały - może to tylko świadczyć, że mają sporo klientów! Co mnie bardzo cieszy - bo chciałbym by się utrzymali

Co do jagodzianek - ja i moja Żona jesteśmy bardzo zadowoleni - pyszne rozpływające się w ustach i z prawdziwymi jagodami a nie jakiś pseudo-dżemik.. jak w piekarni obok..

Dokładnie Redziaczki - ja to samo mówiłem o Tirramisu - chlebek ok - ale kupiłem tam z 2-3 razy jak było mi po drodze - a żeby tam dylać specjalnie to już wolałem w Lidlu kupić pieczywko!
A teraz mam pieczywko z piekarni "Mamy i Taty" blisko domu - i tam teraz kupuję i nie zamierzam tego zmieniać - chyba, że pieczywo się zepsuje jak w Tradycyjnej - którą kiedyś chwaliłem - a teraz omijam szerokim łukiem!
niko
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A maja jakies ciasta w ofrecie czy tylko chleby. A jak chleb to jaki polecacie ?
Smerfetka
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Dla mnie najlepszy jest Kaszubek, a z tego co się orientuję ciasta też mają
ODPOWIEDZ