Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sklep z Winem w Redzie.

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Czy w Redzie jest sklep z winem(chodzi o wybór z prawdziwego zdarzenia).
Jak na razie jedynie w Lidlu można od biedy coś wybrać.
Czy możecie polecić jakieś sklepy gdzie mają wyselekcjonowane wina w rozsądnych cenach(dobra jakość-niewygórowana cena)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Takie coś to nie w Redzie Ale na poważnie na osiedlu przy Młynie jest sklep Winoteka, ale obawiam się że ta nazwa nie ma nic wspólnego z towarem jaki tam jest Ja najbliżej Redy poleciłbym sklep AFROALKO
ul. Dębogórska 38
84-230 Rumia
godz otwarcia:
pon - sob 11:00 - 22:00
niedziela 13:00 - 21:00
http://afroalko.pl/
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja polecam hurtownię Win w Wejherowie Śmiechowie ,tuż przy DK 6 na terenie ,,Zryw " (fabryki mebli), tam wjedziesz bez problemu samochodem na zaplecza fabryki. Naprawdę wybór spory, polecam ... ale czy zadowoli twoje podniebienie nie wiem.
www.winnepola.pl
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Z tym gustem to bez przesady
Ale miło od czasu do czasu wypić kieliszek dobrego wina, a w tutejszych sklepach tylko sieciowe trunki nienajlepsze i zarazem nie najtańsze.
W Warszawie miałem sprawdzony sklep z selekcją win i naprawdę dobre wino można było kupić do 25 pln.
A tutaj Carlo Rossi w podobnej cenie:)
Nie jestem sommelierem i jakby był sklep który oferuje profesjonalną poradę to bym chetnie skorzystał.
Bo z zakupem wina to jak na polu minowym:)
Sprawdzę wasze sugestię:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wal wiec sprawdzona wode albo browar i po klopocie Polecam...
Mamo.... bo się potnę !!!
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze: W Warszawie miałem sprawdzony sklep z selekcją win i naprawdę dobre wino można było kupić do 25 pln.
no tak, co stolyca to stolyca
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kto bogatemu zabroni... ze stolnicy zreszta...
Mamo.... bo się potnę !!!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Romek pisze:
drhacken pisze: W Warszawie miałem sprawdzony sklep z selekcją win i naprawdę dobre wino można było kupić do 25 pln.
no tak, co stolyca to stolyca
"Bo wiem Pan, u mnie w Warszawie to jest tak...".

Akurat przy okazji wakacji jest sezon na ten tekst

O dziwo w Żabce na Łąkowej można czasem utrafić lepsze wino. "MAKS Alkohole" też jakąś tam półkę ma.
Ale to pewnie nie ten sam standard co na Mazowszu.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak widać przeniosłem się z Warszawy do Redy, przyjechałem tutaj na pół roku i postanowiłem zostać.
Bardzo podobają mi się Kaszuby a Reda to chyba najbardziej przyjazne miasto do życia.
Fajni ludzie i raczej mało stresujące życie:)
Ja pytałem tylko o sklep z winem i tyle , nie rozumiem tej całej napinki związanej z Warszawą , ja nigdy nie szeregowałem ludzi na tych z Krakowa czy tych z Poznania
Wiadomo jaki jest stereotyp Warszawiaka:) . Ale faktem jest że tam sklep był a tu jestem na etapie poszukiwań:),pracuję w domu i nie chce mi się ruszać do Trójmiasta dlatego pytam o lokalny rynek.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Agamtb

10 lat temu

Nie, w Redzie nie kupisz dobrego wina.
Osobiście zamawiam w sieci w sklepach winiarskich albo odwiedzam sklep na Świętojańskiej w Gdyni.

Jeśli zadowalają Cię niektóre wina z Lidla itp. to odwiedź delikatesy Delima (galeria Rumia), to coś ala Bomi, mają dział alko i tam można coś ciekawego wyszukać
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Słowo gwoli wyjaśnienia.
Nie ma żadnej napinki, ale od przybyszów z innych częsci polski nie słyszy się "U nas w Poznaniu... ; U nas w Szczecinie to jest tak...".
Agamtb

10 lat temu

Ale kolega nie napisał "u mnie w Warszawie.....", tylko po prostu, że w Warszawie miał taki sprawdzony sklep.... To tak jakby napisał "w Poznaniu miałem..." wtedy nikt by się nie czepiał. Chyba nieco zbyt przewrażliwieni są co poniektórzy
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dzieki za info byłem w Galerii Rumia i udało się wybrać coś dobrego:)
Bardzo dziękuje bo sam to na pewno bym tego sklepu nie namierzył:)
Jeszcze raz dzieki.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Pienio pisze: z innych częsci polski nie słyszy się "U nas w Poznaniu... ; U nas w Szczecinie to jest tak...".
Pienio, zlituj się "Poznań", "Szczecin" piszesz dużą literą, a "Polski" małą? Sorry, że poza tematem, ale nie mogłam inaczej
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

goya pisze:
Pienio pisze: z innych częsci polski nie słyszy się "U nas w Poznaniu... ; U nas w Szczecinie to jest tak...".
Pienio, zlituj się "Poznań", "Szczecin" piszesz dużą literą, a "Polski" małą? Sorry, że poza tematem, ale nie mogłam inaczej
Bo to jest patriota lokalny a nie globalny:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ