Gastronomia i kulinariaQuesto e Quello

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post9 paź 2013, o 18:56

Wygląda na to, że w miejscu Doner Kebab już w sobotę zostanie otwarta nowa knajpka Questo e Quello

http://www.facebook.com/pages/Questo-e- ... 6570668419
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Bywalec
Reda

Bywalec
Post9 paź 2013, o 23:28

:D
Ostatnio edytowano 6 mar 2014, o 00:49 przez drhacken, łącznie edytowano 1 raz
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Prawie Lider
Reda

Prawie Lider
Post10 paź 2013, o 08:48

drhacken napisał(a):Ciekawe o co chodzi z tym winem prosto z beczki? Bo o takim sposobie sprzedaży to jeszcze nie słyszałem

Wino najpierw naleją z butelek do beczki, a potem będą lali z beczki, bo nie wierzę, żeby wtoczyli do małego baru oryginalne beczki prosto z winnicy. Tzw. chwyt marketingowy:)
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post10 paź 2013, o 09:16

goya napisał(a):A gdzie był Doner Kebab?
Na fb też nie podali adresu.

Jest na FB adres; Olimpijska 1, osiedle Reda Park

goya napisał(a):Wino najpierw naleją z butelek do beczki, a potem będą lali z beczki, bo nie wierzę, żeby wtoczyli do małego baru oryginalne beczki prosto z winnicy. Tzw. chwyt marketingowy:)

Nikt tutaj nie mówi o 200 litrowej beczce :) Przeglądnij internet, można kupić beczkę wina np. 25l.
Runeda
Bywalec
Reda

Bywalec
Post10 paź 2013, o 12:48

Ostatnio edytowano 6 mar 2014, o 00:50 przez drhacken, łącznie edytowano 1 raz
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post10 paź 2013, o 18:38

Mam nadzieje, że tym razem przyjmie się tam knajpka i zostanie na stałe :)

Pytanie tylko jakie będą ceny i jakie będą godziny otwarcia. Będąc w weekend w Picollo, gdzie ceny jak na Redę nie są najmniejsze byłem pozytywnie zaskoczony, bo zajęte były wszystkie stoliki - mam nadzieje, że Questo też się przyjmie, bo Reda Park i okolica to wciąż rozwijający się region.

W sobotę na pewno mnie tam nie będzie, ale w ciągu najbliższych 2 - 3 tygodni zawitam, nie mniej jednak liczę na relacje, tych którzy wybiorą się już w pierwszym tygodniu :)
Znam to forum

Znam to forum
Post10 paź 2013, o 19:00

Nie rozumiem, co jest szokującego w tym, że wino serwuje sie z beczki. W Polsce jest to rzadko spotykane, ale np w krajach śródziemnomorskich taka forma serwowania wina nie jest rzadkością.
Bywalec
Reda

Bywalec
Post10 paź 2013, o 23:32

Ostatnio edytowano 11 cze 2015, o 22:33 przez drhacken, łącznie edytowano 1 raz
Bywalec
Reda

Bywalec
Post12 paź 2013, o 01:58

Ostatnio edytowano 6 mar 2014, o 00:50 przez drhacken, łącznie edytowano 1 raz
Prawie Lider
Przy Młynie

Prawie Lider
Post12 paź 2013, o 08:42

Żeby piwo w Redzie kosztowało 9 zł... Przegięcie maksymalne. Tu ceny piwa kształtują się w okolicy 5 zł. No ale może nadrabiaja cenami jadła. W końcu to zarlodajnia.
Mamo.... bo się potnę !!!
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post12 paź 2013, o 08:45

drhacken gdzie ty widzisz te ceny alkoholi? Bo ja jakoś na dwóch kartach menu nie mogę tego zlokalizować? :/
Co do cen za jedzenie to pozytywne zaskoczenie :) Oby niska cena nie odbiła się na jakości :) Jestem ciekaw czy będą oferować jedzonko na dowóz?
Runeda
Bywalec
Reda

Bywalec
Post12 paź 2013, o 11:09

Wczoraj w nocy cennik alko był, dziwne :)
Może się namyślili i ceny zmienili.
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post12 paź 2013, o 14:22

Ceny faktycznie dobre, choć mam nadzieje, że z tym piwem dacie dzisiaj jakieś dementi i za 9 zł jest tylko Paulaner, a jakieś nasze krajowe piwo (Lech, Żywiec) będzie w normalnej cenie 6-7 zł

Na fejsie napisali, że planują wprowadzić dowóz
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post12 paź 2013, o 16:29

Zobaczymy, jakie będą mieli ceny po pierwszym do zapłacenia czynszu za lokal???
Znam to forum

Znam to forum
Post12 paź 2013, o 19:15

Spotkałem się już z taką nazwą knajpy, jest w Warszawie. Być może to przypadek? Ale jeśli lokal należy do tej samej firmy, to jego operatorem może być Grupa Accata: http://www.accata.pl/ Czyżby w Redzie powstawał kolejny punkt sieciowy?

A moje wrażenia z Warszawy? Raczej mieszane. Sceneria, zadęcie i marketing nieźle, ale... Jedzenie czy obsługa wcale nie powalały mnie na kolana. Sądzę, że jak ktoś decyduje się na uderzenie w wąską specjalizację, to powinien robić to przynajmniej dobrze. Pozostaje więc mieć nadzieję, że w Redzie poprzeczka będzie postawiona nieco wyżej. Z drugiej strony bardzo fajnie, że pojawia się w naszym mieście coś nowego. I bardzo cieszę się, że to nie będzie kolejna "kufloteka"!
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria