Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Questo e Quello

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Antek, ja też mam nadzieję, że się utrzyma, skoro ileś tam osób jednak ją polubiło Niemniej jednak byłam już pełna nadziei, że powstało coś, gdzie będziemy częstymi gośćmi, a tu zonk. Może to tylko chwilowe, bo to początki działalności, a właściciele będą przyjmowali uwagi także te krytyczne. I może za jakiś czas zajrzę ponownie i zostanę mile zaskoczona, że wybór dań jest większy, a posiłki przygotowywane z większym sercem. Oby, bo naprawdę nie chce mi się jeździć do Gdyni czy jeszcze dalej
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami również dałam się skusić na odwiedzenie tej restauracji.Niestety do włoskiej knajpki to jej daleko.Makarony i krem pomidorowy nie powaliły na kolana.Może spróbuję jeszcze pizzę,ale czy zmienię po niej zdanie?zobaczymy
Questo e Quello
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dziękujemy za wszystkie opinie , a szczególnie negatywne bo dzięki temu mamy pogląd co możemy poprawić.
Jeśli pytamy czy wszystko jest w porządku i czy dania smakowały to liczymy na szczerość(nie obrażamy się za uwagi tylko staramy się wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość).
Gdybyśmy taką uwagę dostali w lokalu to mamy informację kto danego dnia gotuje i komu mamy zwrócić uwagę i poprawić to co poprawy wymaga.
Dopiero zaczynamy i zdajemy sobie sprawę z trudu jaki nas czeka , a Państwa opinie i sugestie napewno pomogą nam udoskonalić naszą kuchnię.
Ostatnio zmieniony |18 Paź 2013|, o 13:09 przez Questo e Quello, łącznie zmieniany 1 raz.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja również mam nadzieje że się wyrobią, zaczęli nie najgorzej więc teraz tylko trzymać kciuki żeby poszli w dobrym kierunku

Z pewnością wrócę za jakiś czas
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Byłam wczoraj i moje wrażenia są pozytywne.Knajpka kameralna , wystrój przyjemny ale faktycznie przy niektórych stolikach trochę ciemno ( może jakieś wyższe świeczniki ? ). Obsługa bardzo miła. Co do jedzenia to też nie mam zastrzeżeń : koleżanka jadła krem z pomidorów - był gęsty i dobrze doprawiony a ja jadłam sałatkę z kurczakiem i też była smaczna.Wino - ( co prawda nie jestem znawcą ) jak dla mnie bardzo dobre. Kolację zakończyłyśmy tiramisu i pyszną kawą. Sądzę ,że będę tam częstym gościem
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

ja też miałem przyjemność zwiedzić ten lokal
I mam nadzieje, że się utrzymają, bo robią pozytywne wrażenie.
Widać, ze właściciele są strasznie zaangażowani i otwarci na sugestie.
Wystrój jest bardzo ładny, atmosfera też fajna - ogólnie fajnie.

Tylko czas oczekiwania jest strasznie długi... ponad godzinkę to bardzo długo - ale w końcu to nie Bistro, więc do przeżycia...tym bardziej, że podają czekadełko

No i wydaje mi się, ze dania mogłyby być większe, ale pizze i makarony są ok.

Mam nadzieje, że dadzą radę (choć osobiście wole Piccolo i Ferkota), bo to miejsce (Reda Park) zasługuje na fajną knajpkę i oczywiście jeszcze tam zajrzę
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Przyjemny wystrój- to na wejściu. Pizze zamówiłem taką: margharitta z kurczakiem, salami, szynką i pikantną wieprzowiną. Była na prawdę dobra i wieprzowina co najważniejsze była pikantna, ogólnie dużo składników. Jeśli chodzi o ciasto, to raczej diversita wygrywa, ale jednak całościowo bardzo dobra pizza- redzka czołówka.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Questo planuje 11 kwietnia "Wieczór z włoskimi przebojami na żywo."

http://www.questoequello.eu/#!team/c1c9t

zaczyna coś się dziać w tej Redzkiej gastronomi
Najpierw Piccolo za pół ceny, teraz Questo z muzyką na żywo - oby tak dalej
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Bardzo ciekawy pomysł! Jak tylko nie będę w trasie to wbijam na pizze i na włoskie przeboje ; )... Oby więcej takich kreatywnych akcji!
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Byłem dzisiaj w zasadzie przypadkiem w tej restauracji i powiem szczerze że jestem mega pozytywnie zaskoczony.
Jadłem stek wołowy oraz zupę krem z pomidorów. Mój kolega jadł polędwiczki wieprzowe z kluseczkami włoskimi .
Jestem zaskoczony jakością dań, polędwica wołowa przepyszna i podana w ciekawy sposób.
Zupa krem podana z pesto bazyliowym oraz płatkami mozarelli -pycha.
Koledze polędwiczki bardzo smakowały.
Jednym słowem pełen sukces.
Zdziwiłem się bo widząc poprzednie komentarze byłem nastawiony na troszkę mniej a tu niespodzianka.
Fajna restauracja z fajnym wystrojem i super jedzeniem.
Wracam w niedzielę z rodzinką
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zmienili ostatnio kartę. Jak widać biorą sobie do serca opinie klientów
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Byłem pierwszy raz i muszę przyznać, że pizza całkiem smaczna. Następnym razem spróbuję czegoś obiadowego. Ale na pewno dużym atutem jest wystrój wnętrza. Lubię, jak ktoś dba o detale. Dobry start. Oby tak dalej..
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Czy ktoś się orientuje jakie są ceny piwa w Questo?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

antek pisze:Czy ktoś się orientuje jakie są ceny piwa w Questo?
Paulaner chyba 7
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

My byliśmy dwa razy na pizzy,przepyszna !chyba najlepsza jaką jedliśmy w okolicy .
ODPOWIEDZ