Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Questo e Quello

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Wygląda na to, że w miejscu Doner Kebab już w sobotę zostanie otwarta nowa knajpka Questo e Quello

http://www.facebook.com/pages/Questo-e- ... 6570668419
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |6 Mar 2014|, o 00:49 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:Ciekawe o co chodzi z tym winem prosto z beczki? Bo o takim sposobie sprzedaży to jeszcze nie słyszałem
Wino najpierw naleją z butelek do beczki, a potem będą lali z beczki, bo nie wierzę, żeby wtoczyli do małego baru oryginalne beczki prosto z winnicy. Tzw. chwyt marketingowy:)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

goya pisze: A gdzie był Doner Kebab?
Na fb też nie podali adresu.
Jest na FB adres; Olimpijska 1, osiedle Reda Park
goya pisze: Wino najpierw naleją z butelek do beczki, a potem będą lali z beczki, bo nie wierzę, żeby wtoczyli do małego baru oryginalne beczki prosto z winnicy. Tzw. chwyt marketingowy:)
Nikt tutaj nie mówi o 200 litrowej beczce Przeglądnij internet, można kupić beczkę wina np. 25l.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |6 Mar 2014|, o 00:50 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam nadzieje, że tym razem przyjmie się tam knajpka i zostanie na stałe

Pytanie tylko jakie będą ceny i jakie będą godziny otwarcia. Będąc w weekend w Picollo, gdzie ceny jak na Redę nie są najmniejsze byłem pozytywnie zaskoczony, bo zajęte były wszystkie stoliki - mam nadzieje, że Questo też się przyjmie, bo Reda Park i okolica to wciąż rozwijający się region.

W sobotę na pewno mnie tam nie będzie, ale w ciągu najbliższych 2 - 3 tygodni zawitam, nie mniej jednak liczę na relacje, tych którzy wybiorą się już w pierwszym tygodniu
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Nie rozumiem, co jest szokującego w tym, że wino serwuje sie z beczki. W Polsce jest to rzadko spotykane, ale np w krajach śródziemnomorskich taka forma serwowania wina nie jest rzadkością.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |11 Cze 2015|, o 22:33 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |6 Mar 2014|, o 00:50 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Żeby piwo w Redzie kosztowało 9 zł... Przegięcie maksymalne. Tu ceny piwa kształtują się w okolicy 5 zł. No ale może nadrabiaja cenami jadła. W końcu to zarlodajnia.
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

drhacken gdzie ty widzisz te ceny alkoholi? Bo ja jakoś na dwóch kartach menu nie mogę tego zlokalizować?
Co do cen za jedzenie to pozytywne zaskoczenie Oby niska cena nie odbiła się na jakości Jestem ciekaw czy będą oferować jedzonko na dowóz?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wczoraj w nocy cennik alko był, dziwne
Może się namyślili i ceny zmienili.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ceny faktycznie dobre, choć mam nadzieje, że z tym piwem dacie dzisiaj jakieś dementi i za 9 zł jest tylko Paulaner, a jakieś nasze krajowe piwo (Lech, Żywiec) będzie w normalnej cenie 6-7 zł

Na fejsie napisali, że planują wprowadzić dowóz
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Zobaczymy, jakie będą mieli ceny po pierwszym do zapłacenia czynszu za lokal???
Jarek

10 lat temu

Spotkałem się już z taką nazwą knajpy, jest w Warszawie. Być może to przypadek? Ale jeśli lokal należy do tej samej firmy, to jego operatorem może być Grupa Accata: http://www.accata.pl/ Czyżby w Redzie powstawał kolejny punkt sieciowy?

A moje wrażenia z Warszawy? Raczej mieszane. Sceneria, zadęcie i marketing nieźle, ale... Jedzenie czy obsługa wcale nie powalały mnie na kolana. Sądzę, że jak ktoś decyduje się na uderzenie w wąską specjalizację, to powinien robić to przynajmniej dobrze. Pozostaje więc mieć nadzieję, że w Redzie poprzeczka będzie postawiona nieco wyżej. Z drugiej strony bardzo fajnie, że pojawia się w naszym mieście coś nowego. I bardzo cieszę się, że to nie będzie kolejna "kufloteka"!
ODPOWIEDZ