Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Questo e Quello

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |6 Mar 2014|, o 00:52 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Odwiedziłem wczoraj lokal Questo e Quello. Powitali nas uśmiechnięci i sympatyczni właściciele, otrzymaliśmy również po lampce wina. Zamówiliśmy pizze i roladkę z piersi ze szpinakiem i pomidorami. Bardzo dobre i bardzo ładnie podane. Cieszę się, że w Redzie w końcu powstają restaurację. To już druga, bardzo dobra włoska knajpka u nas. Wczoraj klienci dopisali, oby tak dalej
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Niby lokal niczego sobie... ceny umiarkowane, wystroj fajny, wino smaczne, ale... klienci... "matko z corko"... jeden siorbie przy kremie z borowikow, inni bekaja przy pizzy, kolejni ufyfrali pol lokalu rolada, ze o makaronie z borowikami na posadzcce nie wspominam...
Mamo.... bo się potnę !!!
Jarek

10 lat temu

No, ale to nie lokal wybiera klientów, prawda? Za swoje zachowanie każdy musi odpowiadać sam. Skoro takie macie opinie to cieszę się, że mamy pod nosem knajpkę z dobrym zarciem.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mazur chyba żartował:)
Ale tekst super:)
Myślę że w Redzie raczej takich klientów nie ma:)
A na fejsie nowe zdjęcia lokalu

https://www.facebook.com/pages/Questo-e ... 6570668419
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Questo e Quello
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dziękujemy za tak pochlebne opinie.
Od dzisiaj mamy pizze na dowóz, zamówienia składamy pod nr tel 798 600 404.
Menu pizzy dostępne na naszym koncie FB.


http://www.facebook.com/pages/Questo-e- ... 6570668419

Na dowóz proponujemy tylko pizzę , ponieważ makarony w plastiku to nie jest nasza specyjalność
Na nasze pozostałe dania zapraszamy do lokalu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Uuuu a ja myślałem, że będzie wino na wynos

Ale skoro już jesteście to mam uwagę, menu na FB jest dość nie wyraźne, nawet po ściągnięciu ciężko rozszyfrować jakie składniki ma dane danie Brakuje także części menu z napojami
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ciekawe co w poście powyżej było że aż admin interweniował:)
Ostatnio zmieniony |11 Cze 2015|, o 22:34 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Tak jak napisał Moderator, złamanie Regulaminu Działu. Patrząc na użytkownika który napisał ten post nie trudno domyśleć się, że cyt. Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów.
Czyli wszystko jasne, na tym forum już była o tym mowa, o nie uczciwej konkurencji, gdzie są zakładane konta tylko po to by napisać opinie czy to pozytywną czy negatywną.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dobrze jest to pomyślane.
Przede wszystkim zapobiegać nadużyciom
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Chciałbym się również podzielić swoją opinią po wizycie - miałem nadzieje ze ktoś z obsługi zapyta jak mi smakowało ale niestety nie uraczyłem takiej przyjemności żebym mógł wypowiedzieć swoją zdanie na temat otrzymanych potraw a nie ukrywam że chciałem je wyrazić i tu zaznaczam że w dobrej wierze bo również zależy mi na tym żeby było blisko miejsce gdzie można dobrze zjeść. Byłem przed zamknięciem wiec rozumiem że wszyscy chcieli już do domu ale na szczęście na forum się nikt nie spieszy. Może na początek odczucia estetyczne dotyczące lokalu - nie jest źle. Cieszy że ktoś miał wizje, która udało mu się zrealizować a nie że jest tak jak to najczęściej bywa po przejmowanych lokalach iz cześć wystroju zostaje po poprzedniku, cześć dorabia się swoją tak że wychodzi potem z tego taki misz masz z którego nic nie wynika. Cieszy dodatkowo to że nie ma np. wystających kabli, które ktoś zamocował i teraz nie wiadomo do czego to przypiąć, jak to bywa w innych lokalach itp. Na kolana też nie rzuca ale ogólnie bardziej na plus niż minus. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to może do tego że przy stoliku, który wybrałem na wstępie było tak ciemno że musiałem się przesiąść. Może i bym przebolał choć lubię widzieć co jem ale niestety menu jest tak nieczytelne że niestety nie chciałem już męczyć dodatkowo wzroku po całym dniu pracy.
Zamówiłem trzy dania - krem pomidorowy, makaron i pizze tak żeby móc wyrobić sobie zdanie na temat lokalu.
Krem pomidorowy - to bardziej zupa niż krem gdyż konsystencja jest zbyt rzadka. Nie jadło się tego dobrze chodź sama baza nie była zła. Produkt tj. pomidory były dobre ale za mocno je "rozcieńczono" , zupa nie była też przyprawiona przez co nie "podbito" samego smaku pomidorów, zamiast zrobić pesto z bazylii dostajemy jej listek, brakuje też grzanek co dodatkowo wzbogaciło by danie. Polecam wybrać się do gdyni do kozi i posmakować jak tam smakuje krem z pomidorów.

Makaron - z pewnością nie jest to włoski makaron ale też nie był by zły gdyby go przyprawiono i dodano parmezanu , a tak otrzymałem mdłe danie.

Pizza z szynką parmeńska i rukolą - ciasto w konsystencji bardzo dobre ale po raz kolejny nie przyprawione co sprawiało że całkowicie bez smaku. Szynka parmeńska polskiego pochodzenia i co najgorsze to to że w restauracji, która aspiruje do miana włoskiej proponuje się sos czosnkowy co jest karygodne bo zabija całkowicie smak.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnio zmieniony |11 Cze 2015|, o 22:35 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

suchysuszi pisze:Chciałbym się również podzielić swoją opinią po wizycie - miałem nadzieje ze ktoś z obsługi zapyta jak mi smakowało
Nas zapytano, jednak co z tego, skoro nam ... nie smakowało
A może inaczej - jak to się mówi d...y nie urwało. Po tylu pozytywnych opiniach na forum spodziewałam się naprawdę prawdziwego, włoskiego szału. Niestety, kolejny zawód i kolejny przykład, że społeczeństwo ma naprawdę niewielkie wymagania jeśli chodzi o poziom dań w restauracjach.
Minusy - praktycznie zero przypraw, dania mięsne i makaron były po prostu jałowe, za to zupa warzywna jedynie słona. Brakowało w niej grzanek, które urozmaiciłyby smak albo choćby makaronu. Zestaw warzyw w zupie też przypominał raczej naszą rodzimą jarzynową, niż włoską minestrone, gdzie powinna być głównie cukinia, fasolka/groszek, szpinak.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

antek pisze:To już druga, bardzo dobra włoska knajpka u nas.
A gdzie jest pierwsza?
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

PICOLO Te dania, które myśmy jedli bardzo nam smakowały i na pewno lokal odwiedzimy ponownie. Myślę, że do COZZI (nie KOZI) nie ma co porównywać, bo to wyższa półka. Jak na Redę to naprawdę bardzo fajna knajpa i mam nadzieję, że się utrzyma. Pizza bardzo dobra, nie wiem jak na wynos.
ODPOWIEDZ