Gastronomia i kulinariaQuesto e Quello

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Lider Forumowicz
Gdynia/Reda

Lider Forumowicz
Post18 paź 2013, o 08:57

Antek, ja też mam nadzieję, że się utrzyma, skoro ileś tam osób jednak ją polubiło :) Niemniej jednak byłam już pełna nadziei, że powstało coś, gdzie będziemy częstymi gośćmi, a tu zonk. Może to tylko chwilowe, bo to początki działalności, a właściciele będą przyjmowali uwagi także te krytyczne. I może za jakiś czas zajrzę ponownie i zostanę mile zaskoczona, że wybór dań jest większy, a posiłki przygotowywane z większym sercem. Oby, bo naprawdę nie chce mi się jeździć do Gdyni czy jeszcze dalej ;-)
Znam to forum
reda

Znam to forum
Post18 paź 2013, o 09:21

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami również dałam się skusić na odwiedzenie tej restauracji.Niestety do włoskiej knajpki to jej daleko.Makarony i krem pomidorowy nie powaliły na kolana.Może spróbuję jeszcze pizzę,ale czy zmienię po niej zdanie?zobaczymy
Nowy/a na forum

Nowy/a na forum
Post18 paź 2013, o 10:17

Dziękujemy za wszystkie opinie , a szczególnie negatywne bo dzięki temu mamy pogląd co możemy poprawić.
Jeśli pytamy czy wszystko jest w porządku i czy dania smakowały to liczymy na szczerość(nie obrażamy się za uwagi tylko staramy się wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość).
Gdybyśmy taką uwagę dostali w lokalu to mamy informację kto danego dnia gotuje i komu mamy zwrócić uwagę i poprawić to co poprawy wymaga.
Dopiero zaczynamy i zdajemy sobie sprawę z trudu jaki nas czeka , a Państwa opinie i sugestie napewno pomogą nam udoskonalić naszą kuchnię.
Ostatnio edytowano 18 paź 2013, o 13:09 przez Questo e Quello, łącznie edytowano 1 raz
Znam to forum

Znam to forum
Post18 paź 2013, o 10:19

Ja również mam nadzieje że się wyrobią, zaczęli nie najgorzej więc teraz tylko trzymać kciuki żeby poszli w dobrym kierunku

Z pewnością wrócę za jakiś czas
Częsty Bywalec
Reda

Częsty Bywalec
Post9 lis 2013, o 11:55

Byłam wczoraj i moje wrażenia są pozytywne.Knajpka kameralna , wystrój przyjemny ale faktycznie przy niektórych stolikach trochę ciemno ( może jakieś wyższe świeczniki ? ). Obsługa bardzo miła. Co do jedzenia to też nie mam zastrzeżeń : koleżanka jadła krem z pomidorów - był gęsty i dobrze doprawiony a ja jadłam sałatkę z kurczakiem i też była smaczna.Wino - ( co prawda nie jestem znawcą :-) ) jak dla mnie bardzo dobre. Kolację zakończyłyśmy tiramisu i pyszną kawą. Sądzę ,że będę tam częstym gościem :-)
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post17 lis 2013, o 18:35

ja też miałem przyjemność zwiedzić ten lokal :)
I mam nadzieje, że się utrzymają, bo robią pozytywne wrażenie.
Widać, ze właściciele są strasznie zaangażowani i otwarci na sugestie.
Wystrój jest bardzo ładny, atmosfera też fajna - ogólnie fajnie.

Tylko czas oczekiwania jest strasznie długi... ponad godzinkę to bardzo długo - ale w końcu to nie Bistro, więc do przeżycia...tym bardziej, że podają czekadełko :)

No i wydaje mi się, ze dania mogłyby być większe, ale pizze i makarony są ok.

Mam nadzieje, że dadzą radę (choć osobiście wole Piccolo i Ferkota), bo to miejsce (Reda Park) zasługuje na fajną knajpkę i oczywiście jeszcze tam zajrzę :)
Znam to forum
Przy Młynie

Znam to forum
Post23 sty 2014, o 01:23

Przyjemny wystrój- to na wejściu. Pizze zamówiłem taką: margharitta z kurczakiem, salami, szynką i pikantną wieprzowiną. Była na prawdę dobra i wieprzowina co najważniejsze była pikantna, ogólnie dużo składników. Jeśli chodzi o ciasto, to raczej diversita wygrywa, ale jednak całościowo bardzo dobra pizza- redzka czołówka.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post23 sty 2014, o 20:36

Questo planuje 11 kwietnia "Wieczór z włoskimi przebojami na żywo."

http://www.questoequello.eu/#!team/c1c9t

zaczyna coś się dziać w tej Redzkiej gastronomi :)
Najpierw Piccolo za pół ceny, teraz Questo z muzyką na żywo - oby tak dalej
Znam to forum
Przy Młynie

Znam to forum
Post24 sty 2014, o 00:27

Bardzo ciekawy pomysł! Jak tylko nie będę w trasie to wbijam na pizze i na włoskie przeboje ; )... Oby więcej takich kreatywnych akcji!
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post13 lut 2014, o 23:40

Byłem dzisiaj w zasadzie przypadkiem w tej restauracji i powiem szczerze że jestem mega pozytywnie zaskoczony.
Jadłem stek wołowy oraz zupę krem z pomidorów. Mój kolega jadł polędwiczki wieprzowe z kluseczkami włoskimi .
Jestem zaskoczony jakością dań, polędwica wołowa przepyszna i podana w ciekawy sposób.
Zupa krem podana z pesto bazyliowym oraz płatkami mozarelli -pycha.
Koledze polędwiczki bardzo smakowały.
Jednym słowem pełen sukces.
Zdziwiłem się bo widząc poprzednie komentarze byłem nastawiony na troszkę mniej a tu niespodzianka.
Fajna restauracja z fajnym wystrojem i super jedzeniem.
Wracam w niedzielę z rodzinką
Bywalec
Reda

Bywalec
Post14 lut 2014, o 00:27

Zmienili ostatnio kartę. Jak widać biorą sobie do serca opinie klientów :)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post20 lut 2014, o 21:45

Byłem pierwszy raz i muszę przyznać, że pizza całkiem smaczna. Następnym razem spróbuję czegoś obiadowego. Ale na pewno dużym atutem jest wystrój wnętrza. Lubię, jak ktoś dba o detale. Dobry start. Oby tak dalej..
Bywalec

Bywalec
Post19 wrz 2014, o 10:40

Czy ktoś się orientuje jakie są ceny piwa w Questo?
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post25 wrz 2014, o 20:11

antek napisał(a):Czy ktoś się orientuje jakie są ceny piwa w Questo?

Paulaner chyba 7
Lider Forumowicz

Lider Forumowicz
Post25 wrz 2014, o 20:18

My byliśmy dwa razy na pizzy,przepyszna !chyba najlepsza jaką jedliśmy w okolicy .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria