Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Walentynki w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

haha drhacken - rozwaliłeś mnie :D jak się już ustawimy - to jedno piwko masz ode mnie
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Właśnie poinformowałem o swoich planach dziewczynę , nie wiem jak się sprawa rozwinie ale na 80% już jestem znowu singlem.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Także informuj mnie na bieżąco jak sprawa się będzie rozwijać, a jak Cię zostawi to się nie przejmuj. Znajdziemy Ci nową-lepszą, a i piwa się napijesz
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ferkot choć mało konkretnie o tym wspomina to także organizuje walentynki

https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fb ... =1&theater
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Pamiętajcie, że Kindermajster choć mało konkretnie o tym wspomina, to także organizuje walentynki ; )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Hehe wiec może zarzuc więcej szczegółów na zachętę Tylko tu! Nie ma żadnym pejsie!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wyglądałoby to mniej więcej tak: zbieramy się w umówionym miejscu i idziemy gdzieś porozmawiać i na piwo. Poker też wchodzi w grę
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
angeela87
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zboj zaprasza do karczmy od 12.00 do 16.00 na walentynkowe spotkania zakochanych par - dla wszystkich rabat 20%. Od 18:00 jestesmy na festynie w Sali Kultury Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy stadionie ul. Łąkowa 59. Jesteśmy oragnizatorem wraz z MDK i bedziemy częstować Państwa naszymi specjałami. Zapraszamy Serdecznie!https://www.facebook.com/karczmauzboja/ ... 2562329575 http://www.karczmauzboja.pl
Ostatnio zmieniony |12 Lut 2014|, o 13:48 przez angeela87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kindermajster.... kiedy chcecie isc? W piatek czy w sobote???
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Podejrzewam, że jeżeli piątek to raczej pod wieczór. Sobota cała wolna. Jeśli tylko się ktoś zadeklaruje, to się wspólnie co do dnia i godziny dogadamy : )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

To zapraszam na pokerka lub kilka partyjek Fifki 2014
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Na poksa mogę wbić z żetonami, a fifka też świetna sprawa !!
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kindermajster pisze:Podejrzewam, że jeżeli piątek to raczej pod wieczór. Sobota cała wolna. Jeśli tylko się ktoś zadeklaruje, to się wspólnie co do dnia i godziny dogadamy : )
Kurczę, też bym poszła na piwo, ale jestem kobietą i w dodatku nie singielką
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Salamandra my się nie umawiamy na randkę tylko na piwo więc stan cywilny lub status związku nie ma żadnego znaczenia:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dokładnie. Faceci przecież mogą mieć koleżanki, znajome, a kobiety mogą mieć kolegów, znajomych ... Także co z tym piwkiem ?
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ODPOWIEDZ