Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Walentynki w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Walentynki organizuje:

Questo e Quello (99 zł para -zupa, danie główne, deser, lampka wina)
http://media.wix.com/ugd/cad07f_348a4c3 ... b63055.pdf

Rzeka Smaów (130 zł para - przystawka, zupa, danie główne, deser, lampka wina)
http://www.ibisstylesreda.pl/pl/hotel/oferty-specjalne
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Fajnie że ktoś organizuje walentynki.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Fajnie, że ktoś obchodzi walentynki ... Populistyczne święto. Jak chcesz komuś pokazać, że go kochasz, to pokazuj mu cały rok, a nie jeden dzień... Jak ktoś chce obejść walentynki w troszkę inny sposób, to zapraszam 14 lutego na piwo. Zgłoszenia na priv
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
angeela87
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

dobrze powiedziane
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kindermajster pisze:... Populistyczne święto. Jak chcesz komuś pokazać, że go kochasz, to pokazuj mu cały rok, a nie jeden dzień...
Frustracja singla? Kindermajster - może po prostu tego dnia zaproś jakaś singielkę na spacer, obiad, do kina... a może już za rok spojrzysz na to inaczej
Osobiście też nie przykładam większej wagi do walentynek, ale nigdy mi ten bardziej zwyczaj niż święto nie przeszkadzało.
Tym argumentem co dałeś możesz każde święto rozwalić:
Wigilia - jeśli wierzysz to okazuj to cały rok, a nie tylko 24 - 26 grudnia
dzień kobiet - jeśli szanujesz kobiety dawaj kwiaty cały rok, a nie 8 marca
11 listopada - jeśli jesteś patriotą pokazuj to codziennie, a nie tylko 11 listopada
dzień Matki/Ojca - jeśli ich kochasz i szanujesz pokazuj to codziennie a nie tylko w ich święto
itd.

Przecież nikt w zwyczaju 14 lutego nie mówi, żeby cały rok się tłuc, a 14 lutego udawać, ze jest pięknie. Wiadomo, że kochać należy się cały rok... ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby robić to też 14 lutego. Wiele par jest zabieganych na co dzień, pracą, obowiązkami i właśnie ten dzień im przypomina o tym, żeby wyhamować, żeby chociaż tego jednego dnia spędzić dzień we dwójkę (chyba, ze są dzieci to w trójkę,czwórkę...). Nikt nie mówi, że trzeba iść do najdroższej restauracji w Trójmieście, nikt nie mówi, że w ogóle trzeba jeść
Ostatnio zmieniony |8 Lut 2014|, o 09:57 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wicek z ta frustracja to przesadziłes. Mnie ten dzień zawsze irytowal, niezależnie od tego czy byłem wówczas singlem czy nie. Walentynki to kolejna niepotrzebna bzdura zza oceanu... I nie porównuj go do Wigilii czy Dnia Matki bo to całkiem co innego.
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

z tą frustracją to żartowałem
Ja rozumiem ludzi, którzy nie uznają tego zwyczaju - ich prawo... tylko czemu odbierać prawo tym, którzy ten zwyczaj uznają... Przecież nikt nie broni tego dnia Kindermajsterowi siedzieć w knajpie z kumplem na piwie, czy grać w pokera.

Nie porównuje Wigilli i Dnia Matki do walentynek, tylko napisałem, ze w ten sam sposób w który Kindermajster obala Walentynki można obalić i te święta
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze: Walentynki to kolejna niepotrzebna bzdura zza oceanu..
Mazura irytuje wszystko co z za oceanu
Na pewno nie chodzi w jeansach bo to szatański wymysł amerykańskiego chłopa
Co do walentynek i innych świąt przejętych przez nas od sąsiadów za oceanu to zupełnie mi nie przeszkadzają , każdy ma prawo wyboru i jak mu się nie podoba to po prostu danego dnia nie celebruje .
Wicek pisze:
Przecież nikt w zwyczaju 14 lutego nie mówi, żeby cały rok się tłuc, a 14 lutego udawać, ze jest pięknie. Wiadomo, że kochać należy się cały rok... ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby robić to też 14 lutego. Wiele par jest zabieganych na co dzień, pracą, obowiązkami i właśnie ten dzień im przypomina o tym, żeby wyhamować, żeby chociaż tego jednego dnia spędzić dzień we dwójkę (chyba, ze są dzieci to w trójkę,czwórkę...). Nikt nie mówi, że trzeba iść do najdroższej restauracji w Trójmieście, nikt nie mówi, że w ogóle trzeba jeść
W 100% się zgadzam z Wickiem .
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

W dzinsach chodzę i nie widzę tu akurat związku z tym głupim świętem. Wg mnie walentynki są na pokaz, oglupiajace, a przede wszystkim wymyślone by wydoic naiwniakow. Wole wybrać się wówczas na wódkę z Kindermajstrem
Mamo.... bo się potnę !!!
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Któregoś roku w Walentynki usłyszałam rozmowę dwóch osiłków. Jeden szedł z różą, a drugi mówi "Pogięło cię, ty też to święto obchodzisz ?", a drugi odpowiada " Ja nie obchodzę, ale moja laska - tak, a ja sex za różyczkę mam".
I tak sobie pomyślałam, że każdy każde święto sobie tak przerobia, by mieć z niego jak najwięcej dla siebie. Jednak lepiej jest okazywać uczucia cały rok niż, robić to raz w roku na pokaz i jeszcze myśleć o sobie.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Otóż to goya. I tyczy się to wszystkich a nie tylko tzw "osilkow"
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Owszem jestem singlem . Ale walentynki mnie po prostu irytują. A piwko i poker to idealny pomysł na wieczór, więc jak ktoś ma 14 lutego ochotę na troszkę inne walentynki, zapraszam na priv ; )
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kurde miałem iść na kolacje z dziewczyną ale ta opcja z piwem i pokerem bardziej do mnie przemawia.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To juz jest nas trzech
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ