Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Walentynki w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja sie pisze, pod warunkiem, ze to bedzie wieczor sobotni. Tak kolo 19-20...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dobrze, więc sobota 19:30. Taki dzień i taką godzinę proponuję. Myślę, że piwko w którymś z lokali (a w Redzie mamy ich kilka) byłoby odpowiednie. hmm : ) ?
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Mam nadzieje, ze się wyrobie do tej pory. Może Faraon? Tam, z tego co pamiętam było dobre piwo i z butli. Tak w ogóle, więcej ludzi by się przydało...
Mamo.... bo się potnę !!!
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak na takie spotkanie to Ibis
W Bowling można popykać i się zintegrować
A jak na samo piwko i pogaduchy to byłem dzisiaj w Questo e Quello i jest naprawdę fajnie , i co najważniejsze dla mnie mają Paulanerka z kjia
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Popieram w bowling chętnie pogram .
A i do Questo na paulanerka mogę się wybrać
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kurcze.. To miała być integracja, a nie sport ni inna degustacja. Zacznijmy od 5 szybkich w Maku. Po nich polecimy "w miasto"
Mamo.... bo się potnę !!!
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:Mam nadzieje, ze się wyrobie do tej pory. Może Faraon? Tam, z tego co pamiętam było dobre piwo i z butli. Tak w ogóle, więcej ludzi by się przydało...
A może w ogóle jakieś spotkanie forumowe zorganizować, fajnie byłoby się poznać w realu. Niekoniecznie w ten weekend, bo to już za późno na ustalenia, ale w przyszłości? Kto jest ZA?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dokładnie tak. Wyjątkowo, w pełni jestem za:-)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Na początek może bowling odpuśćmy, tylko spotkajmy się na piwko . A forumowe spotkanie integracyjne było by bardzo spoko. Jakiś weekend wybrać i się spotkać. Szkoda, że jeszcze prawdziwa wiosna nie zawitała, bo tęsknie za jakimś "plenerem" ^^
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Oby do wiosny. Każdy zakupi co tam uważa i do parku. Na biesiadna integrację
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

To jutro proponuję o 20, Stocha trzeba przylukać, co tam odpali. I wtedy na piwko do lokalu. hmm : ) ?
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jak napisałem wczoraj, nie wiem do końca czy się wyrobie. Wyskoczyla mi jeszcze jedna sprawa. Postaram się, ale nie chce nikogo w konia zrobić. Umowcie się w jak największym możliwym gronie na wieczór, a ja dostosuje się...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Więc kto chętny niech napisze i tyle, chyba że nie ma na jutro chętnych, to poczekamy z tym.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Jak było?
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jeszcze nic nie było Dzisiaj ma być 'ten dzień', ale zgłoszeń brak ^^
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ODPOWIEDZ