Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Karczma Rzym

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dzisiaj godz 20.30 zamawiam 2 pizze na dowóz, dodam, ze zamowienie zlozylem w lokalu.

jest godz 22.30.... pizzy brak.

od cały komentarz naszej karczmy
Mehow
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

dlatego ja przestałem u nich zamawiac ... a to napoju zapomnieli , a to sosu zapomnieli . Ostatnio jednak cos mnie podkusiło zeby u nich zamówić bo akurat tylko ich ulotke miałem ... i zimną przywieżli . Dodam ze był to dzień powszedni w normalnych godzinach .
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

o tak to mi się też zdarzyło...zimna pizza...brak sosu... nie ukrywam, ze uwielbiam tamtejsze wyroby, ale juz nigdy wiecej na dowóz....
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Tak się składa, że wczoraj zamawiałam 2 pizze z " Rzymu" i również trochę trwało dostarczenie ich. Czekałam trochę ponad godzinę, pizze oczywiście zimne, bo jak inaczej... ale biedny "pizzerman" od progu przepraszał, zasapany, mamrotał coś, że to jego 52 wyjazd dzisiaj.
Uwielbiam pizze z Karczmy Rzym, jak żadną inną, więc z ich usług nie zrezygnuję;). Ale mała inwestycja w jeszcze jednego rozwoziciela ustrzegłaby karczmę od utraty niezłej opinii. Niestety, jak ktoś skąpi to dwa razy straci....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeśli chodzi o ten lokal to chyba najlepszym wyjściem jest jedzenie w lokalu :)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zdecydowanie tak :D Na miejscu czas oczekiwania na pizzę - przy dużym ruchu- 15 minut, czasem krócej. No i bardzo smaczna jest pizza jak się ją kupuje przed 14.00 ;)
Buka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Robią co mogą - ogłoszenie że zatrudnią kierowcę wisi tam od dobrego roku. Takie czasy, nikt palcem nie kiwnie za mniej niż 2 kawałki netto...
A że wystrój mają b. fajny i nie nadymione (tylko trochę głośno czasami), to ja tam chodzę, albo sam sobie wożę pizzę od nich. A niedługo będę miał bliżej :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeśli chodzi o zadymienie to akurat Karczma Rzym jest jedyną niewielu restauracji które znam gdzie można palić :)
Buka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ale wentylacja wyrabia i jest ok mimo to :)
no3q
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

wczoraj zamawiałem :))

20 minut oczekiwania :) i pizza zbyt ciepła nie byla ale warto ;E
mat
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

od 8 pażdziernika będzie 2 kierowców w Karczmie, czas oczekiwania powinien być krótszy :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i tak z czasem, ktorys z nich sie zwolni...:D
niebotyej
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Co wy Tu najgorzej na kierowców mówicie, według mnie są bardzo sympatyczni i czas oczekiwania na pizze wynosi 20-30 minut, nie wypisujcie tutaj takich bzdur bo w dupe dam i bedzie odrazu spokój, gnojki jeden z drugim, zeby mi to bylo ostatni raz pa ej nara ej!

Radziłbym uważać na słowa i nie używać takich zwrotów na forum. Sprawę pozostawiam Zigiemu
Gajos

Zgadzam się z Tobą, że słowa co najmniej nie na miejscu. Jak się powtórzy, to będę kasował wiadomości.
Zigi
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

niebotyej pisze:Co wy Tu najgorzej na kierowców mówicie, według mnie są bardzo sympatyczni i czas oczekiwania na pizze wynosi 20-30 minut, nie wypisujcie tutaj takich bzdur bo w dupe dam i bedzie odrazu spokój, gnojki jeden z drugim, zeby mi to bylo ostatni raz pa ej nara ej!
Odezwał się kierowca z Karczmy Rzym. Wystawił wspaniałe świadectwo swojemu intelektowi i kulturze osobistej.
Jak mniemam to pierwszy i ostatni wpis tego człeka myślę, że inni forumowicze podzielają mój pogląd.
Pozdrawiam Ziomali
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

w dodatku mało rozgarnięty, jakby myślał, że jest anonimowy
ODPOWIEDZ