Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Karczma Rzym

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

madziula20 pisze:czekaliśmy na dania ponad godzinę czasu
"Podziwiam" Was, wyszedłbym stamtąd po 20 minutach oczekiwania.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na początku myśleliśmy że tak długo bo wszystko sami robią, i dokładnie aby było pysznie a wyszło gorzej niż hcyba mogło.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ryszard pisze:dzisiaj godz 20.30 zamawiam 2 pizze na dowóz, dodam, ze zamowienie zlozylem w lokalu.

jest godz 22.30.... pizzy brak.

od cały komentarz naszej karczmy
W maju miałam podobną sytuacje.
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A smakuje Wam chociaż jak się doczekacie?
ceń dzień
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dziś w skrzynce na ulotki była ulotka Karczmy Rzym i jest tam napisane ze jest nowy właściciel.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To moze sie cos poprawi?
ceń dzień
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ksantypa pisze:A smakuje Wam chociaż jak się doczekacie?
z tydzien temu jadłem tam przepyszne naleśniki z mięsem mielonym. Uwielbiam No i żurek jak zwykle bardz dobry.

Do pizz się zraziłem z 2 mies. temu, więc nie próbuję nawet.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Osobiście uwielbiałem pizzę z Rzymu, potem chyba się zmienił właściciel (obsługa na pewno inna) i się popsuło. Najpierw zamówienia trwały masakrycznie długo - na pizzę potrafiłem czekać półtorej godziny, a mieszkam 3 minuty pieszo od lokalu. No nic, zdarza się. Drugim razem czekałem prawie godzinę, po czym dostałem złą pizzę. Zadzwoniłem, kazali jej nie ruszać, po 40 minutach wymienili na dobrą, a starą zabrali. Wolę nie wiedzieć kto ją dostał, bo zdążyła już się ostudzić No nic, zdarza się. Następnym razem zamówiłem pizzę w lokalu na wynos - chciałem wyeliminować problem czekania i pomyłki. Lokal był pusty, czekałem z włączonym stoperem godzinę i 3 minuty. Teraz nie wiem czy jeszcze próbować - jak na moje to chyba dalej w środku jest ta sama powolna obsługa, a zmiana właściciela to ta zmiana kiedyś, tylko teraz o tym piszą. Z drugiej strony nie mam pewności, więc pewnie zaryzykuję Strona nowa, profil na pizzaportalu też wyzerowany, więc może rzeczywiście jakieś zmiany są. ...i lepiej żeby dodawali pieczywko (ciasto od pizzy) do sałatek jak kiedyś!
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Darq pisze:Osobiście uwielbiałem pizzę z Rzymu (...) na pizzę potrafiłem czekać półtorej godziny
No Stary.. jak na pizze z Rzymu - półtorej godziny to i tak super wynik!!!
Samolot leci z 2-3 godziny...
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Nie no, przez internet zamawiałem - światłowodem z Rzymu to raz-dwa, ale ping był najwidoczniej duży
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Pizza z ,,Rzymskiej" jest nawet możliwa ,tylko że na dostawę faktycznie czasami trzeba cierpliwie poczekać.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Ok, sprawdźmy co tam w Rzymie słychać - jest 19:45 (na moim ), właśnie zamówiłem pizzę (pół na pół, niech nie ma łatwo) - 3 minutki mają "z buta" do mnie, więc... czas start! ;D
Close the world...
                         ...txen eht nepO
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

to daj znać jak im wyszło, bo ja ostatnio nie mam czasu na gotowanie i "jeżdże" na gotowcach:)
zamówiłam pizze z la strady w zeszłym tygodniu i dostałam z pół surowym ciastem, zjadłam to co było wypieczone, a po kilku godzinach strasznie się męczyłam, bo bolał mnie brzuch, odbijało mi się, a na końcu i tak noc spędzona była w toalecie. Zraziłam się do nich, a kiedyś mieli naprawdę smaczną pizze
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

anka_cyganka pisze: zamówiłam pizze z la strady w zeszłym tygodniu i dostałam z pół surowym ciastem, zjadłam to co było wypieczone, a po kilku godzinach strasznie się męczyłam, bo bolał mnie brzuch, odbijało mi się, a na końcu i tak noc spędzona była w toalecie. Zraziłam się do nich, a kiedyś mieli naprawdę smaczną pizze
Ja jadłem w niedzielę pizzę z LaStrady i była jak zawsze super!
Ciasto wypieczone, grube i puszyste - składników całkiem sporo i czas dostawy przyzwoity - około 35min!
Nie wiem - ale chyba miałaś pecha.. Ja z nich jestem zadowolony!
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

...i czas stop. 20:10 - jak dla mnie masakryczna poprawa na plus. Pizzę przyniosła pani z parasolem, więc może rzeczywiście szła zamiast podjechać Co do smaku to nie chcę się wypowiadać, bo każdy ma swoje własne kryteria oceny, ale dla mnie jest ok. Plus pizza gorąca - takie lubię Mam za to obiektywne zdjęcie poglądowe -pizza 30cm pół na pół wściekły pies/lucyfer - o tu: http://darkchaser.interkar.pl/dump/rzym.jpg
Close the world...
                         ...txen eht nepO
ODPOWIEDZ