Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Karczma Rzym

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Może trzeba się troszkę poruszać i do Karczmy przejść się samemu , a nie czekać na dostawę ( zdenerwowani i niecierpliwi).
Spacer dobrze zrobi też po jedzeniu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kriss pisze:Może trzeba się troszkę poruszać i do Karczmy przejść się samemu , a nie czekać na dostawę ( zdenerwowani i niecierpliwi).
Spacer dobrze zrobi też po jedzeniu. Pozdrawiam
No tak np. z Buczka do karczmy he he. :wink:
Pozdrawiam Ziomali
Daga
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Alfista podzielam Twój pogląd. Niebotyej krytykę przyjmuje się na klatę i robi się coś aby poprawić obsługę, według mnie reakcja nie na miejscu. Osobiście nie ma zdania co do dowozu jedzonka z tego miejsca, gdyż nigdy mi się to nie zdarzyło. Byłam tam niedawno pierwszy raz, pizza bardzo mi smakowała i napewno będę tam zaglądać.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

wątek stary, ale ja dodam coś nowego - ostatnio zakupiłem 3 pizze na wynos i dwie były z mięsem z kurczaka....z tym, że ten kurczak zdechł chyba na ptasią grypę i zaczął się rozkładać...po przywiezieniu z powrotem (czasu i kosztu nie liczę) musiałem przekonywać obsługę o smrodzie wydobywającym się z pudeł - pani zza kasy uciekła do tylu i zostałem sam na sam z panem bez powonienia, który przygotowuje pizzę - pewnie miał wypadek, stracił węch i nie czuje padliny, którą pakuje do pieca - skończyło się na zwrocie pieniędzy bez słowa przepraszam - czułem się jak intruz, który zawraca głowę pierdołą - stanowczo nie polecam tego lokalu
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

oj brzydko obsmarowywać konkurencje,baaardzo brzydko.świadczy to tylko o Tobie.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Koleżanko, ja napisałem Ci już w poprzednim wątku, że to nie mój biznes - nie piszę wymyślonych bzdur, tylko fakty - mogę się podpisać pod każdym zdaniem, (a nawet spotkać się z właścicielem Rzymu - na pewno sprzedawca tego dnia musiał na kasie fiskalnej zarejestrować zwrot kasy za te pizze) które napisałem odnośnie śmierdzącego mięsa w mojej pizzie. Brzydko zaś jest wyciągać pochopne wnioski nie znając faktów....- widzisz coś w złego we własnym zdaniu ? Mimo wszystko życzę każdemu smacznego i aby się nie naciął tak jak ja.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja mieszkam na buczka i zamawiam z kebab express jest przy młynie i mam zamówienie w domu w ciągu 20 minut , jest świeże i dobre .
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja także mogę polecić Kebab express, a co do Ciebie RECIECH to powiem/napisze szczerze, że też tak pomyślałem jak redzianka :)
Wybacz, ale wszystko na to wskazywało, pierwsze dwa Twoje posty to info o powstaniu nowej knajpy... i o tym, że sąsiednia knajpa to dno :)
Ja ostatnio jadłem w Karczmie z 2 miechy temu i wtedy jedzenie było ok. więc może miałeś pecha :)
Nie mniej jednak, mam nadzieje, że interes "znajomych" wypali i że nowa knajpa będzie wprowadzała nową jakość w Redzie... w wątku o tej nowej knajpie mógłbyś napisać coś więcej (kiedy otwarcie, na ile osób, godziny otwarcia) oczywiście jeśli jesteś w stanie wyciągnąć takie info od znajomków.

P.S. Te Ryby z pieca o których piszesz w drugim wątku - brzmią smacznie :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Do Reciecha:
Jak posiedzisz tu dłużej(na forum) i podyskutujesz na różne tematy,nie tylko o jedzeniu,to obiecuję Ci ,że zwrócę Ci honor ;))
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zdaję sobie sprawę, że niezręcznie wyszło, ale jeden temat wynikł z drugiego - ja po prostu lubię dobre jedzenie i nie mogłem pisać, że lokal przy Foto Lusi jest ok, gdy ja się tam naciąłem - można pisać peany, ale można też powiedzieć parę słów, które mogą się nie podobać i nie są nieprawdą, prawda ? A jeśli chodzi o nowy lokal to naprawdę nie wiem - to zapewne wiedzą właściciele. Redzianko - mam nadzieję porozmawiać z Tobą jeszcze nie jeden raz (i nie tylko o jedzeniu ;) ) - dziękuję za krytykę i dobrej nocy życzę :). PS. Sądzę, że Rzym po tylu latach ma tak wielu wiernych fanów, że 1 wpis rozżalonego klienta im nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

rollo i kebab w kebab express bardzo dobry . :)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

niestety po zmianie wlasciciela karczmy z pizza ktora tam byla nie ma nic wspolnego - calkowicie inna pizza a szkoda..
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja sobie ceniłem pizze z Karczmy Rzym (nigdy nie zamawialem na dowoz wiec sie w tej kwestii nie wypowiadam) ale byłem w ciągu ostatniego miesiąca-półtora 2 razy na pizzy i niestety zmienił się albo kucharz (chyba) albo wlasciciel i pizza juz nie jest ta sama :( Baaaaaaardzo cieniusienkie ciasto mocno wypieczone, nawet najwieksza pizza w 3 osoby sie nie najedlismy, a szkoda, bo skladniki i ogólnie smak jest dalej całkiem dobry.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Troszkę czasu minęło od ostatniego postu no ale muszę się podzielić opinią gdyż byliśmy wręcz wściekli że wybraliśmy tą restaurację ale na pewno ostatni raz. Poszliśmy tam na obiad, 3 dorosłe osoby i dziecko. Na same frytki dla dziecka czekaliśmy ok 40 min (szok), ja zamówiłam rybę z opiekanymi ziemniakami - ziemniaki nie do zjedzenia bez smaku i brzydko wyglądały, a ryba szkoda gadać w smaku ok ale porcja tak mała że 2 machnięcia widelcem i po rybce. Narzeczony zamówił jakieś mięsko z frytkami i jako jedyny się najadł i mu smakowało, znajoma zamówiła placka po cygańsku - był wprost ohydny, sos ewidentnie zrobiony na kostce bulionowe aż nie wierzyłam i musiałam posmakować i faktycznie to było nie jadalne! A zapomniałam dodać że czekaliśmy na dania ponad godzinę czasu, a pozytyw to tylko taki że surówki mają smaczne to jedyny pozytyw jaki mogę dać.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze:Ja sobie ceniłem pizze z Karczmy Rzym (nigdy nie zamawialem na dowoz wiec sie w tej kwestii nie wypowiadam) ale byłem w ciągu ostatniego miesiąca-półtora 2 razy na pizzy i niestety zmienił się albo kucharz (chyba) albo wlasciciel i pizza juz nie jest ta sama Baaaaaaardzo cieniusienkie ciasto mocno wypieczone, nawet najwieksza pizza w 3 osoby sie nie najedlismy, a szkoda, bo skladniki i ogólnie smak jest dalej całkiem dobry.
ostatnio też byłem w szoku jak dostałem takiego suchego wafla .... smakowało jak chrupki, a szkoda bo np. żurek w Karczmie jest bezkonkurencyjny
ODPOWIEDZ