Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

TRATTORIA

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Człowieku jakie dobre jedzenie na dwie wizyty dwie wtopy , znajomi robili imprezę i kicha . Dal mnie samo świeże powietrze to za mało. Są gusta i guściki . Dla mnie słabo na maksa. A wpisy na fejsie to dno i dwa metry mułu.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Diversita ma stoliki na dworze, Faraon ma stoliki na dworze, nie pamiętam jak to wygląda w Ferkocie i w Turbocie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ferkot ma stoliki na zewnątrz

Burger King też
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Przepraszam za nieścisłą wypowiedź. Chodziło mi o jedzenie na świeżym powietrzu w miejscu gdzie dziecko może poskakać na trampolinie, pobawić się na placu zabaw ewentualnie pograć w piłkę. Tak że rodzice mogą spokojnie posiedzieć 2-3 godziny a dziecko w tym czasie ma zajęcie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aquasferianin
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

niestety ale sie zawiodlem, zmieniaja godziny owtwarcia wg wlasnego widzimisie, bo nie ma ruchu to szybciej koncza itd.
ODPOWIEDZ