Gastronomia i kulinariaczy w Redzie można gdzieś iśc na szybkiego drinka?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ja tu zaglądam
Reda

Ja tu zaglądam
Post12 mar 2015, o 17:47

W Hotelu Ibis mają bar :)
Bywalec

Bywalec
Post12 mar 2015, o 23:07

niestety bida z nędzą, był Brothers ale głównie dzieciarnia o tańcach zapomnij, teraz jest tam...zdaje się żabka, można pod sklepem walnąć pięćdziesiątkę. Też mnie męczy dojazd do Gdyni, zwł że koszt powrotu taksą to najmarniej 50 zł, więc wyjście na 3 piwka średnio się kalkuluje. Szkoda, że w tym pełnym młodych ludzi mieście jedyna opcja to chlać wódę do TV, czego nie znoszę.
Częsty Bywalec
Reda / Ciechocino

Częsty Bywalec
Post12 mar 2015, o 23:09

W parku jak się grzecznie i na spokojnie piwko pije to policja nie interweniuje.
Bywalec

Bywalec
Post12 mar 2015, o 23:20

Fakt, ale w zimie...znajomych do parku zapraszać też średnio...kiedyś w parku na Ciechocinie bywały niezłe balangi
Bywalec

Bywalec
Post13 mar 2015, o 15:01

Tak jak kiedyś już pisałem, jedyny lokal na poziomie w Redzie gdzie można wypić piwo po 22 to Oberża. Zawsze można wyskoczyć też na przeciwko na kręgle :)
Bywalec

Bywalec
Post14 mar 2015, o 16:34

Turbot? niestety jest tam tak pusto, że równie dobrze mogę pić na chacie. byłem kiedyś o 22 czy może przed, wyglądało że zamykają.
Częsty Bywalec
Reda

Częsty Bywalec
Post24 mar 2015, o 21:16

A jak kiedyś chcieliśmy rozkręcić PUB, to wszyscy kręcili nosem, ze nie będzie chętnych, ze prob..... nie pozwoli, ze jak drożej niż w sklepie to nikt nie przyjdzie, szkoda gadać.
Częsty Bywalec
Reda

Częsty Bywalec
Post24 mar 2015, o 21:18

może coś powstanie obok aqua, os na styl Pick&Roll w Sopocie, kręgle jeszcze :P się rozmarzyłem...
Bywalec

Bywalec
Post24 mar 2015, o 22:28

Może balety z prawdziwego zdarzenia, coś jak Ara w Jastrzębiej ... się rozmarzyłem ... :)
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post25 mar 2015, o 06:14

HarrY napisał(a):może coś powstanie obok aqua, os na styl Pick&Roll w Sopocie, kręgle jeszcze się rozmarzyłem...

Czemu się rozmarzyłeś?

SEMEKO nigdy nie ukrywało, że ma powstać tam pub z bowlingiem. Zresztą do tej pory mają taką informację na swojej stronie: http://www.semeko.pl/oferta/Aquapark-Reda oraz wstępną wizkę na stronie dedykowanej inwestycji http://www.zespolbasenowrekreacyjnych.pl/strefy.html
Znam to forum
Słoneczna

Znam to forum
Post25 mar 2015, o 07:19

Za kilka tygodni otwierają nową knajpę, podobno ma być na wysokim poziomie z wystrojem i klimatem, którego nie powstydziła by się najlepsza sopocka knajpa. Oby tylko "klientela", nie popsuła ambitnych planów. ;)
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post25 mar 2015, o 09:43

Oby ten wysoki poziom nie przełożył się na wysokie ceny i szybki upadek knajpy :(
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Prawie Lider

Prawie Lider
Post25 mar 2015, o 10:31

Gdzie ma się otworzyć?
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post25 mar 2015, o 16:02

basta napisał(a):...Oby tylko "klientela", nie popsuła ambitnych planów.

Jak się właściciele dopasują do tego czego oczekuje to raczej "klientela" nie powinna nic popsuć.

także jestem ciekawy odpowiedzi na pytanie Pienio, gdzie ten przybytek ma zamiar się otworzyć
Bywalec
Reda

Bywalec
Post25 mar 2015, o 18:58

Mnie też ciekawi gdzie ta kolejna knajpka powstanie. Swoją drogą mam nadzieję że coś innego niż włoska kuchnia bo w Redzie zrobiło się włoskie zagłębie gastronomiczne :) , a potrzeba różnorodności:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria