Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

czy w Redzie można gdzieś iśc na szybkiego drinka?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Jurgen
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

a ja sie ciesze ze cos sie dzieje nie mam zamiaru zgadywac ale wole te kilka stów wydać na miejscu niż na taksówki do 3city, Tak wiec nie marudzimy i czekamy
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Jurgen pisze:
Romek pisze:Czy jest przedszkole czy go nie ma, czy jest kosciół czy go niema....nie bede łaził i szukał knajpy, która ma byc uruchomiona. Jest to mi obojetne.
Gdyby podali, że tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie w tym miejscu bedzie otwarcie gospody 'U Franka" czy U Józefa", to być może z ciekawości poszedłbym i spróbował co tam mozna zjeść czy wypić. A tak "zwisa mi to i powiewa"
ja sie zastanawiam czy ty wogole musisz wstawac bo pewnie jak to robisz to tez marudzisz,
no coż Jurgen, nie chcę być adwokatem Romka, ale zaczynasz na forum od "doopy" strony - czyli od obrażania użytkowników, którzy mają dużo więcej postów niż ty i ja razem wzięci... powodzenia życzę
Jurgen
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

a czy ilosc postow jest taka wazna i wplywa na wartosc merytoryczną treści forum? bo moim zdaniem raczej nie... wszyscy mają cudowną zdolność marudzenia narzekania zazdroszczenia itd.. tylko czy ja to musze akceptować? NA PEWNO nie ! mam pozytywne podejscie i do swoich poczynan i do tego co robia inni, a malkontentom ktorzy najczesciej marudzą i nic nie potrafią dobrego zrobić ze sobą życzę powodzenia... pewnie robi im sie lepiej jak pokrzyczą na Panie w supermarketach albo jak bedą pierwsi na czerwonych swiatlach .... tak czy inaczej Romku sprawdz kto tu kogo obraża...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Jurgen pisze:a czy ilosc postow jest taka wazna i wplywa na wartosc merytoryczną treści forum? bo moim zdaniem raczej nie... wszyscy mają cudowną zdolność marudzenia narzekania zazdroszczenia itd.. tylko czy ja to musze akceptować? NA PEWNO nie ! mam pozytywne podejscie i do swoich poczynan i do tego co robia inni, a malkontentom ktorzy najczesciej marudzą i nic nie potrafią dobrego zrobić ze sobą życzę powodzenia... pewnie robi im sie lepiej jak pokrzyczą na Panie w supermarketach albo jak bedą pierwsi na czerwonych swiatlach .... tak czy inaczej Romku sprawdz kto tu kogo obraża...
ależ oczywiście, że nie chodzi o ilość... ale gdy nie ma treści, to jak można mówić o jakości ?? w poście dotyczącym tego właśnie tematu, twoje "merytoryczne" zajęcie głosu było tylko i wyłącznie zjadliwym przytykiem do Romka (którym - tak dla porządku- nie jestem..), wcześniej nie zabrałeś głosu w temacie ani razu, a gdy w końcu napisałeś - to tylko to, że ktoś "marudzi"... gdy byłem małym dzieckiem to uczono mnie, żeby nie obrażać starszych ludzi, ponieważ więcej przeżyli i mają większą mądrość życiową, przekładając to na "język forum" napisałem o ilości postów... ja również nie zgadzam się z wieloma forumowiczami, ale to nie znaczy, że trzeba ich obrażać... a ilość postów świadczy również o tym, że nie są to osoby, którym wszystko "zwisa" tylko się angażują i wnoszą swoje wartości, opinie i porady dla innych - szanujmy się więc nawzajem i tyle.. pozdrawiam Cię serdecznie i bez cienia złośliwości Jurgen, RECIECH
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Oj tam, oj tam. nie czuje sie obrazony ani przez jurgena ani przez innych forumowiczów. Fakt, że sprawa nowej knajpy nie jest dla mnie az tak pasjonująca nie musi oznaczac, że jestem marudą. Choc czasem jestem, tak jak wielu z nas forumowiczów
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

oo to fajnie jak mam się przypomnieć o nagrodę ?:)
Redzianin od urodzenia
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Szkoda, że tak daleko od centrum. Urządziliście sobie konkurs zgadywania i już uroiła mi się wizja, że to będzie gdzieś w środku Redy na Gdańskiej
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Michał pisze:oo to fajnie jak mam się przypomnieć o nagrodę ?:)

Zaprosimy Cię na otwarcie i wręczymy nagrodę
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

no to nie mogę się doczekać i do zobaczenia
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Jeśli chodzi o miejsce to konkretnie ma to być w części budynku, gdzie była niedawno Gospoda pod Dębami? Nie było tam szału z ilością miejsc, tymczasem miejsce na lokal się zmniejszyło ze względu na kasę biletową (gdzie kuchnia?).
Kiedy otwarcie? Trochę mało działań marketingowych - może pomyślcie chociaż o jakichś plakatach w/obok tunelu? Coś, że cokolwiek się szykuje.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Marion_Wu pisze:Jeśli chodzi o miejsce to konkretnie ma to być w części budynku, gdzie była niedawno Gospoda pod Dębami? Nie było tam szału z ilością miejsc, tymczasem miejsce na lokal się zmniejszyło ze względu na kasę biletową (gdzie kuchnia?).
Kiedy otwarcie? Trochę mało działań marketingowych - może pomyślcie chociaż o jakichś plakatach w/obok tunelu? Coś, że cokolwiek się szykuje.
Niestety troszkę Nam się wydłuża remont. A co do działań to już niedługo
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Podejrzałam dziś przez szybę jak wygląda lokal, a wygląda.. bardzo dobrze! Spodobał mi się wystrój, jest nowoczesny i ciekawy (drewno, minimalizm), w Trójmieście dużo takich teraz powstaje, no ale w Redzie to będzie nowość . Jedyne co poważnie martwi to mała ilość przestrzeni, stoliki są 6 osobowe, a jak wpadnie równocześnie kilka grupek 3 osobowych to chyba będą siedzieć wszyscy razem...trochę dziwnie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

też na to zwróciłem uwagę.
To ma być knajpa na zasadzie tanie napitki, tanie zakąski, czyli gdzie się wpada na jednego, dwa kielichy i idzie dalej, czy knajpa, gdzie się docelowo spędza wieczór.

Bo jak docelowo, to te stoliki zachęcające do integracji nie wyglądają za wesoło... jeszcze siedzenie na oknie z szybą jako oparciem ok, ale na tych taboretach bez oparcia, cały wieczór trochę hardcorowo - ale ocenie jak zobaczę.

Mam nadzieje, że lokal się przyjmie. Życzę właścicielom wytrwałości, a Klientom wielu udanych wieczorów
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Michał pisze:oo to fajnie jak mam się przypomnieć o nagrodę ?:)
Michał oczywiście pamiętamy o Tobie i wzywamy po Naszą nagrodę
niestety nie mogłem pisac bo dostałem bana za ,,brzydkie,, słowo cały miesiąc!!!
napisz prosze na prv.

pozdrófka
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
ODPOWIEDZ