Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

czy w Redzie można gdzieś iśc na szybkiego drinka?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Obok Rossmana raczej nie, chciałbyś mieć pod swoim mieszkaniem imprezownie?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Redziaczki nie napisałem, że idealnym miejscem jest lokal obok Rossmann-a tylko, że strzelam, że to będzie właśnie tam. Dokładnie to stawiam na ten pierwszy lokal po wyjściu z tunelu (nad którym nie ma mieszkań, tylko plac zabaw)

I od razu zaznaczam, że taka lokalizacja mi się nie podoba, choć z punktu widzenia biznesowego zapewne idealna.

Zresztą sam podałeś budynek Lusi – identyczna sytuacja jak z moją lokalizacją, też pod oknami bloków, ba nawet gorzej, bo tuż obok kościoła

Odpowiadając na Twoje pytanie, to oczywiście nie chciałbym pod swoim oknem mieć imprezowni, ani Kebaba, ani pizzerii, ani sklepu z dopalaczami
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

ale w budynku aquaparku byłoby dobre miejsce...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

A nie jest przypadkiem tak że lokal z alkoholem nie może być w odległości mniejszej niż 100 metrów od szkoły,kościoła itp?bo jakoś tak mi się wydaje a wtedy lokal przy lusi odpada
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Oki, czyli nowy lokal koło Lusi odpada, aquasfera też odpada bo otwarcie ma być za ok miesiąc. Moim zdaniem nowy lokal koło rossmana też raczej odpada bo wynajmując lokal bo klub mogliby miec potem problem ze sprzedaza mieszkan.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Na Gdańskiej będzie, w odległości trochę ponad 100 metrów od kościoła i przedszkola. Otwarcie na początku maja.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

ale w ktorym miejscu?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

basta pisze:Na Gdańskiej będzie, w odległości trochę ponad 100 metrów od kościoła i przedszkola. Otwarcie na początku maja.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

herring pisze:A nie jest przypadkiem tak że lokal z alkoholem nie może być w odległości mniejszej niż 100 metrów od szkoły,kościoła itp?bo jakoś tak mi się wydaje a wtedy lokal przy lusi odpada
chyba nie ma takiego przepisu. Wydaje mi się, że ten przepis (odległość od kościoła, szkoły) każde miasto uchwala samo.

Zresztą w Lusi sprzedają alkohol
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

basta pisze:Na Gdańskiej będzie, w odległości trochę ponad 100 metrów od kościoła i przedszkola. Otwarcie na początku maja.
Czyli gdzie? na Gdańskiej jest jakieś przedszkole?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Czy jest przedszkole czy go nie ma, czy jest kosciół czy go niema....nie bede łaził i szukał knajpy, która ma byc uruchomiona. Jest to mi obojetne.
Gdyby podali, że tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie w tym miejscu bedzie otwarcie gospody 'U Franka" czy U Józefa", to być może z ciekawości poszedłbym i spróbował co tam mozna zjeść czy wypić. A tak "zwisa mi to i powiewa"
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Lokal zagadka:) Dla mnie pozostanie zagadką do końca bo po prostu też go oleje:)
Nie lubię takiego pie......... otwieramy się ale nie powiemy gdzie:) Otwórzcie a potem zobaczycie jak się zabiega o klienta bo widzę że takie macie o tym pojęcie jak ja o lataniu balonem.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

pierwsza lokalizacja jaka przychodzi mi do głowy to przy dworcu w budynku koło kasy biletowej coś tam się działo, jakiś remoncik
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Michał,
no to masz prezent
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Jurgen
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Romek pisze:Czy jest przedszkole czy go nie ma, czy jest kosciół czy go niema....nie bede łaził i szukał knajpy, która ma byc uruchomiona. Jest to mi obojetne.
Gdyby podali, że tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie w tym miejscu bedzie otwarcie gospody 'U Franka" czy U Józefa", to być może z ciekawości poszedłbym i spróbował co tam mozna zjeść czy wypić. A tak "zwisa mi to i powiewa"
ja sie zastanawiam czy ty wogole musisz wstawac bo pewnie jak to robisz to tez marudzisz,
ODPOWIEDZ