Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

czy w Redzie można gdzieś iśc na szybkiego drinka?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A ja mam nadzieję, że nie będzie to nic z żarciem, tylko z piciem! Z cenami nie dramatyzujmy, jeśli poziom będzie rzeczywiście sopocki. Tylko błagam, jadłodajni na pęczki, nikt nie widzi niszy rynkowej ???
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Myślę że fajny pub na poziomie w Redzie nie ma szans na utrzymanie .
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Knajpa będzie w centrum, dokładnej lokalizacji nie zdradzę, ale podpowiem czego szukać "GBùRKA"
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

To Reda ma jakieś centrum ? a tak poważnie to akurat miejsca z tańcami hulańcami to mi w Redzie nie brakuje swego czasu w Redzie już takie były i jakoś nie tęsknie za powrotem tych klimatów.... na impreze to wole pojechać sobie do Gdyni albo Sopotu co za problem wsiasc sobie w pociąg, nie trzeba wydawać na taksówke. Jakieś miejsce na poziomie gdzie by można posiedzieć ze znajomymi, obejrzeć jakis mecz to jestem jak najbardziej za, nawet jak bym mial zaplacić za te piwo złotówke czy dwa więcej niz jest to w okolicznych lokalach...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Co prawda nie ma jeszcze za dużo informacji ale pewnie będą się sukcesywnie pojawiać

https://www.facebook.com/GburkaReda
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

dobra to ja stawiam, że to będzie w tym budynku z rossmann-em, ale z drugiej strony widziałem ogłoszenie z ofertą pracy, gdzie zapowiadają "koleżeńskie balangi do rana" więc tam raczej słabo, bo mieszkania piętro wyżej są

ale nigdzie indziej nie widziałem ekip wykończeniowych

Gdzie by to nie było, życzę powodzenia i mam nadzieje, że się uda

basta na kiedy mniej więcej planują/ecie otwarcie?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Też się zastanawiam gdzie mogliby się ulokować.... i przychodzi mi tylko na myśl lokal po Karczmie u Zbója, bo oni chyba zakończyli swoją działalność Ewentulanie w nowym budynku obok pizzeri Lusia
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Nazwa bardzo mi się podoba Mam nadzieję, że cały lokal będzie miał "nasz" charakter. Dobrze, że to nie kolejny braders klab albo faraon.
Obyśmy tylko nie obejrzeli stałego już schematu, czyli
ceny za wysokie lub nietrafiony profil/wystrój => mało ludzi => spadek cen, który przyciąga "klientelę", a stąd już prosta droga do upadku. No chyba, że zmiana profilu na "klientelę"
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Nasz charakter to jaki? Mam nadzieję, że to nie będzie Brothers, chociaż oprócz za glośnej muzy, za młodej - jak dla mnie klienteli i trochę nijakiego wnętrza zarzutów większych nie miałem...nie rozumiem, jak w mieście, gdzie jest tyle dość młodych ludzi nie może się utrzymać jeden pub?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

figaro pisze:Nasz charakter to jaki?
Lokalny - kaszubski.

My ze znajomymi chodzimy do Faraona teraz, ale gdybym miał jakiś inny wybór to na pewno bym Faraona nie odwiedzał. Kiedyś chodziło się do Karczmy Rzym - całkiem przyjemnie było.

Moim zdaniem powodem jest klientela i godziny otwarcia. Miłym miejscem jest, np. Ferkot, ale zamykany chyba o 21. Lepiej od razu jechać do Gdyni
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

do Faraona?

Nie przeszkadza Wam, że tam nie ma czym oddychać?
Tam po otwarciu drzwi tak uderza smród papierosów, że podziwiam tych, którzy tam wytrzymują.

Swoją drogą ciekaw jestem kiedy ktoś to zgłosi i Faraon będzie miał kłopoty, bo tam niepalący są mocno dyskryminowani.

Dla mnie Faraon - tylko na wynos niestety
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Dla mnie osobiście brak chociaż jednego Pubu na poziomie w 22 tys. mieście to jest skandal. Wielu próbowało ale według mnie nikt nie zrobił tego profesjonalnie tylko na zasadzie "jakoś to będzie". Ja chodzę na drinka do hotelu Ibis ale hałas kręgli jest dużym dyskomfortem więc jestem tam radzko. Mimo wszystko życzę powodzenia nowemu lokalowi.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

laki pisze:Dla mnie osobiście brak chociaż jednego Pubu na poziomie w 22 tys. mieście to jest skandal. Wielu próbowało ale według mnie nikt nie zrobił tego profesjonalnie tylko na zasadzie "jakoś to będzie". .
Tylko jak taki lokal miałby wyglądać. Ktoś chciałby coś na wzór "Ary" w Jastrzębiej G. ktoś spokojne miejsce na ploteczki przy kawie i ciastku, ktos inny chciałby wpaść na "drina" i posłuchać muzyki, może zawrzec jakieś nowe znajomości
Ja gdybym miał otwierać jakis taki lokal, to z pewnością nie w Redzie. Jeśli już to tylko Trójmiasto, lub w miejscowoscioach oddalonych od 3- miasta Lębork, Kościerzyna, Kartuzy....gdzie wieczorem i w nocy nie ma jak wrócić. Reda jest za blisko bogatej oferty Sopotu i Gdyni
Taki lokal musi miec "przerób" aby coś zarobić. Policz sobie: jeden drink kosztuje ok 13 - 18 zł i drozej. Gdyby kazdego, każdego dnia przyszło 50 osób to iwłaściciel miałby w kieszeni (obrót) ok 600 - 700 zł miesiecznie to ok 20 tysiaków. Niby nieźle. A przyjdzie codziennie 50 osób? a kto bedzie tam pracował? Bar, sprzątanie itp. a lokal, a podatki, a zwrot włożonego kapitału ZUS i te inne...no i jeszcze musi byc jakis zysk To się najzwyczajniej w świecie nie kalkuluje.
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W Rumi sie kalkuluje to może i w Redzie będzie sie kalkulowało zwłaszcza że chyba większość mieszkańców stanowią już ludzie młodzi których cały czas przybywa. Czasami by sie gdzieś wyskoczyło a nie zawsze chce się iść na tą SKM-ke i jechać do trójmiasta, zwłaszcza w tygodniu...
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ej, nie mówcie proszę jakby Reda była jakąś dziurą zapadłą. Wystarczy zobaczyć ile ludzi codziennie ok. 17 wysiada z SKM! Moim zdaniem pub to miejsce pierwszej potrzeby w naszym mieście. Generalnie nie ma tu gdzie iść, a na pewno wielu by chciało móc gdzieś wyskoczyć "z buta". Trzymam kciuki za to nowe miejsce. Zróbcie to z głową, a ludzie przyjdą. Służę opinią i spostrzeżeniami.
ODPOWIEDZ