Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

czy w Redzie można gdzieś iśc na szybkiego drinka?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

W Hotelu Ibis mają bar
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

niestety bida z nędzą, był Brothers ale głównie dzieciarnia o tańcach zapomnij, teraz jest tam...zdaje się żabka, można pod sklepem walnąć pięćdziesiątkę. Też mnie męczy dojazd do Gdyni, zwł że koszt powrotu taksą to najmarniej 50 zł, więc wyjście na 3 piwka średnio się kalkuluje. Szkoda, że w tym pełnym młodych ludzi mieście jedyna opcja to chlać wódę do TV, czego nie znoszę.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W parku jak się grzecznie i na spokojnie piwko pije to policja nie interweniuje.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Fakt, ale w zimie...znajomych do parku zapraszać też średnio...kiedyś w parku na Ciechocinie bywały niezłe balangi
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Tak jak kiedyś już pisałem, jedyny lokal na poziomie w Redzie gdzie można wypić piwo po 22 to Oberża. Zawsze można wyskoczyć też na przeciwko na kręgle
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Turbot? niestety jest tam tak pusto, że równie dobrze mogę pić na chacie. byłem kiedyś o 22 czy może przed, wyglądało że zamykają.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

A jak kiedyś chcieliśmy rozkręcić PUB, to wszyscy kręcili nosem, ze nie będzie chętnych, ze prob..... nie pozwoli, ze jak drożej niż w sklepie to nikt nie przyjdzie, szkoda gadać.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

może coś powstanie obok aqua, os na styl Pick&Roll w Sopocie, kręgle jeszcze się rozmarzyłem...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Może balety z prawdziwego zdarzenia, coś jak Ara w Jastrzębiej ... się rozmarzyłem ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

HarrY pisze:może coś powstanie obok aqua, os na styl Pick&Roll w Sopocie, kręgle jeszcze się rozmarzyłem...
Czemu się rozmarzyłeś?

SEMEKO nigdy nie ukrywało, że ma powstać tam pub z bowlingiem. Zresztą do tej pory mają taką informację na swojej stronie: http://www.semeko.pl/oferta/Aquapark-Reda oraz wstępną wizkę na stronie dedykowanej inwestycji http://www.zespolbasenowrekreacyjnych.pl/strefy.html
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Za kilka tygodni otwierają nową knajpę, podobno ma być na wysokim poziomie z wystrojem i klimatem, którego nie powstydziła by się najlepsza sopocka knajpa. Oby tylko "klientela", nie popsuła ambitnych planów.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Oby ten wysoki poziom nie przełożył się na wysokie ceny i szybki upadek knajpy
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Gdzie ma się otworzyć?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

basta pisze:...Oby tylko "klientela", nie popsuła ambitnych planów.
Jak się właściciele dopasują do tego czego oczekuje to raczej "klientela" nie powinna nic popsuć.

także jestem ciekawy odpowiedzi na pytanie Pienio, gdzie ten przybytek ma zamiar się otworzyć
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Mnie też ciekawi gdzie ta kolejna knajpka powstanie. Swoją drogą mam nadzieję że coś innego niż włoska kuchnia bo w Redzie zrobiło się włoskie zagłębie gastronomiczne , a potrzeba różnorodności:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ