Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Swoją drogą to nie wiem czy jakikolwiek inny lokal w Redzie pomieściłby tyle osób
A swoją drogą byłem w tym lokalu i powiem tak jeśli chodzi o kuchnię polską to w porównaniu z nimi Ferkot wymiata
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

drhacken pisze:Swoją drogą to nie wiem czy jakikolwiek inny lokal w Redzie pomieściłby tyle osób
W hotelu "Ibis" moze zmieściliby się
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

No fakt w Ibisie by się zmieścili i w hotelu Wieniawa pewnie też Ale tam nie jest Delicious
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Czy ktos tam byl i poleca ? Ja jakos po tym odcinku jestem zniechecona...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

każdy ma inne poczucie smaku, jedni wolą na ostro, drudzy na słodko a jeszcze innym coś jest za mdłe,
a opinie nie zawsze są racjonalne do faktów, więc warto przekonać się na własnym podniebieniu

ja byłem chyba ze dwa razy zaraz po "rewolucjach" i jeszcze wtedy było dla mnie smaczne
jak jest dzisiaj ?, nie wiem,
zapewne niebawem przekonam się ponownie czy na Menu nie rozlało się "gorzkie wino"
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Na dzień dzisiejszy w restauracji nie można już płacić kartą. Decyzja właścicieli. Dla mnie ma to znaczenie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Temple też nie ma płatności kartą więc to chyba nowy trend w gastronomi.
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Czasami tam jadałem. Teraz to raczej sobie podaruję. Nie będę specjalnie wypłacał pieniędzy aby zjeść zupę ...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

laki pisze:Temple też nie ma płatności kartą więc to chyba nowy trend w gastronomi.
W Temple Bar można płacić kartą, prawie zawsze to robię i nigdy nie było z tym problemu.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

basta pisze:
laki pisze:Temple też nie ma płatności kartą więc to chyba nowy trend w gastronomi.
W Temple Bar można płacić kartą, prawie zawsze to robię i nigdy nie było z tym problemu.
Tzn że rzadko tam jesteś. Aktualizacja terminal naprawiony
ODPOWIEDZ