Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Mnie tylko zastanawia, jaką rolę pełni córka właściciela w tym całym interesie, która najwięcej pretensji miała. Skoro jest tam zatrudniona menager restauracji, syn w kuchni, ojciec spłaca jej długi (bo syn w tym czasie był w Norwegii), to córka powinna "trochę" pokory wykazać albo zająć się czymś innym.
Myślę, że chociażby sam papież zrobił tam rewolucję, to tych ludzi i tak nic i nikt nie zmieni
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Moim zdaniem tam pani Gessler nie była potrzebna. Żeby gary umyć? Zapłacić ludziom? Rozgonić cała "kadrę" zarzadzającą. Przecież tam do roboty był tylko kucharz i kelner, no i "pizzerman" (?)
Menu można skonstruować wspólnie z doswiadczonym kucharzem, popatrzeć, co serwuje konkurencja. Wystrój powierzyć dekoratorowi wnetrz, lub poprzegladac fachowa literaturę (jest tego sporo)
a nazwa...no cóż, rzecz gustu. Mnie sie nie podoba.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Funkcjonuje i nawet gości czasem miewa dania są za rozsądną cenę ale nie powalają
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Romek pisze:Moim zdaniem tam pani Gessler nie była potrzebna. Żeby gary umyć?
Gessler to głównie porządny kopniak marketingowy, o ile się go właściwie wykorzysta. A czy ktoś wie, czy będzie jakaś powtórka w najbliższym czasie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

ja tego programu nie oglądam, bo nie specjalnie lubię Panią Magdę, a po drugie uważam, że ten program jest mocno reżyserowany, ale oczywiście swoje zdanie dorzucę

dla mnie nazwa tej knajpy i zdjęcia świń na ścianach to jakiś chory pomysł... ale reklama lokalu i przy okazji Redy była
Zigi pisze:[quote="...A czy ktoś wie, czy będzie jakaś powtórka w najbliższym czasie?
sobota 9 maja o 16.00 i poniedziałek 11 maja 1.05

http://www.teleman.pl/tv/Kuchenne-Rewol ... 10-1312369

no i jak masz smartTV to na pewno na nplayer jest lub będzie
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Zigi - powtórka będzie jutro ( sobota ) o godz. 18.00 ,
... ja też obejrzę sobie jeszcze raz
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Na VOD w sieci też jest. Zaraz looknę
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

No, jedzenie wygląda zachęcająco. Trzeba pamiętać że głównym targetem tej restauracji są przyjezdni. Z tego względu nazwa jak najbardziej trafiona.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Wicek, ja tam reklamy Redy nie widziałam. Już raczej Wejherowa
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Właściciele wykorzystują pracowników nie płacąc im pensji ale co tam dla włodarzy Redy, Wejherowa i Słupska z pensjami ponad 10 tys. każdy to dobra okazja żeby się polansować i skorzystać z okazji darmowej kolacji
P/S Kolacja była "delicious"
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

laki pisze:Właściciele wykorzystują pracowników nie płacąc im pensji ale co tam dla włodarzy Redy, Wejherowa i Słupska z pensjami ponad 10 tys. każdy to dobra okazja żeby się polansować i skorzystać z okazji darmowej kolacji
P/S Kolacja była "delicious"
Za free everything jest delicious
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Czy ta pani od delicious to partnerka ojca właścicieli, tyle że z przefarbowanymi na rudo włosami? Czy był to ktoś inny?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Artur75 pisze:Czy ta pani od delicious to partnerka ojca właścicieli, tyle że z przefarbowanymi na rudo włosami? Czy był to ktoś inny?
Nie, to żona naszego burmistrza
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

A to nie znam.
Oglądałem jakąś powtórkę zachęcony przez nasze forum i wydawało mi się że ta pani to partnerka właściciela. Najwidoczniej nieuważnie oglądałem.
Myślałem - o jaka sprytna! Włosy przefarbowała i zachwala restaurację "incognito" zadając jej szyku swoim angielskim.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

W programie gościem był pan Burmistrz wraz z małżonką, miło wiedzieć, że zapamiętał te miłe chwile i 23 kwietnia "przedstawiciele władz miasta Redy" zasponsorowali (za Biuletynem) w tym lokalu spotkanie z okazji Światowego Dnia Inwalidy na 127 członków i 15 gości.
ODPOWIEDZ