Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toscania - pizzeria, restauracja (na wynos)

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Postanowiłem założyć ten wątek, bo aż dziwne, że nikt tego jeszcze nie zrobił...

Pizzeria Toscania otworzyła się na początku lutego, - działa tylko na dowóz.
Ulotkę znalazłem w skrzynce - jeszcze przed otwarciem tej pizzerii..
Zamówiłem od nich pizzę już 4 razy i powiem, że jest naprawdę godna polecenia!
Oby standard się nie zmienił - bo za każdym razem pizza była super.
Z takich ciekawych jeszcze rzeczy - Na terenie Redy - dowóz gratis, fajne godziny otwarcia (pt i sb do północy)
oraz co mnie pozytywnie zaskoczyło możliwość płatności kartą

http://www.facebook.com/pizza.toscania
siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

No to ja mam odmienne zdanie
Pizza średnia. Dań w karcie 1500 przecież wiadomo że mrożone i podgrzewane . Placek po węgiresku shit.
Następny fast food
Jedyny plus to faktycznie godziny pracy.
A dowóz gratis na terenie Redy to żadna nowość Piccolo i Questo też wożą za free.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

ostatnio Napoli też wozi za free.
Płatność kartą też żadna nowość - Faraon od lat to robi

Mi się nie podoba pomysł na bistro tylko na dowóz, tak więc ja niestety nie skorzystam. Wolę przybytki, gdzie można zarówno przez telefon jak i osobiście
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Zamówiłem w pierwszy dzień pizzę - sama pizza ok, ale ciasto mega gumowe było, szczególnie od spodu. Znajomy podpowiada że się poprawiło więc jeszcze obadam, ale nie jest najgorzej
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam serdecznie.
Nie wiem dlaczego, ale mój pozytywny komentarz został usunięty.
Nie będę się rozpisywał, bo widzę, że nie warto dzielić się opinią - skoro są usuwane...
Więc podsumowując :
Jak dla mnie i dla mojej rodzinki - najlepsza pizzeria w Redzie.
Pizzy nigdzie takiej nie ma, dania super smakowo i duże porcje.
Polecam z czystym sumieniem !
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

są usuwane bo wg regulaminu forum (nawet powyżej na żółtym tle jest):

"Regulamin działu
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji)."

a w momencie pisania komentarza było mniej niż 10
Redzianin od urodzenia
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Miałem już ponad 10, bo w przeciwnym wypadku wcale nie można dodawać komentarzy
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Damian89 pisze:Nie wiem dlaczego, ale mój pozytywny komentarz został usunięty.
Zapewne dlatego, że zarejestrowałeś się tego samego dnia, co opublikowałeś post. A w komentarzu napisałeś (zaraz po otwarciu pizzerii), że jesteś jej stałym klientem Owszem, miałeś więcej niż 10 postów, ale większość z nich niezgodnych z regulaminem (nie merytorycznych) i część z nich została usunięta. No i większość postów dotyczyła punktów gastronomicznych, co budzi podejrzenia nieuczciwej konkurencji. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi - daj się poznać, to bez problemu będziesz mógł wygłaszać opinie o lokalach - także te krytyczne.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Nabijanie bezsensownych postów żeby zachwalić mega dobrą pizzę z mega dobrej Toscanii
Zamówiłem tak dla spróbowania i faktycznie jest mega ale słaba:)
Tylko chyba w Lusi jest gorsza
Tak więc ja nie polecam Jak kuchnia włoska to Questo e Quello i Picollo Mulino a na schabowego do Ferkotu
I basta
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Zigi pisze:
Damian89 pisze:Nie wiem dlaczego, ale mój pozytywny komentarz został usunięty.
Zapewne dlatego, że zarejestrowałeś się tego samego dnia, co opublikowałeś post. A w komentarzu napisałeś (zaraz po otwarciu pizzerii), że jesteś jej stałym klientem Owszem, miałeś więcej niż 10 postów, ale większość z nich niezgodnych z regulaminem (nie merytorycznych) i część z nich została usunięta. No i większość postów dotyczyła punktów gastronomicznych, co budzi podejrzenia nieuczciwej konkurencji. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi - daj się poznać, to bez problemu będziesz mógł wygłaszać opinie o lokalach - także te krytyczne.
Temu kolesiowi należy się BAN. Wystarczy sprawdzić historię jego postów. Chwali jedną knajpę, resztę krytykuję a wymaganą ilość postów nabił pisząc w starych wątkach po jednym zadaniu nie wnoszącym nic do tematu.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:
Zigi pisze:
Damian89 pisze:Nie wiem dlaczego, ale mój pozytywny komentarz został usunięty.
Zapewne dlatego, że zarejestrowałeś się tego samego dnia, co opublikowałeś post. A w komentarzu napisałeś (zaraz po otwarciu pizzerii), że jesteś jej stałym klientem Owszem, miałeś więcej niż 10 postów, ale większość z nich niezgodnych z regulaminem (nie merytorycznych) i część z nich została usunięta. No i większość postów dotyczyła punktów gastronomicznych, co budzi podejrzenia nieuczciwej konkurencji. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi - daj się poznać, to bez problemu będziesz mógł wygłaszać opinie o lokalach - także te krytyczne.
Temu kolesiowi należy się BAN. Wystarczy sprawdzić historię jego postów. Chwali jedną knajpę, resztę krytykuję a wymaganą ilość postów nabił pisząc w starych wątkach po jednym zadaniu nie wnoszącym nic do tematu.
poza tym, zarejestrował się na forum 7 lutego, czyli..... dzień po otwarciu pizzerni Toscania jak mówią "PRZYPADEK" ??? ale z drugiej strony, każdy ma prawo pisać co mu się żywnie podoba - nawet jeśli jest stronniczy, jeśli jednak coś jest nieprawdą to trzeba piętnować i żelazem wypalać - czyli jak pisze REDZIACZKI -banować
Damian89
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ja pierdziele !
Jaka krytyka . Haha. Śmieszne to, no ale cóż.
A co do komenta, że wszystkich krytykuje, to padłem !
Napisałem pozytyw dla Toscani, bo naprawdę mi smakuje.
A drugi koment dotyczący lokalu, to dla Ferkotu - bo dziwię się, że taka ładna knajpa tak badziewnie daje jeść.
Napisałem o mojej ulubionej i o tej na której się przejechałem.
Ale widzę, że wprowadziłem się do bardzo zawistnego miasta !
Pozdrawiam Redzian
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Wprost przeciwnie - wprowadziłeś się do miasta ludzi zupełnie nie zawistnych. Krytyka nie jest głównym tematem tego forum. Cieszymy się z wszystkiego co nowe w naszym mieście. A to co komu smakuje to kwestia gustu. Jadłam tu i tu. Nie narzekam.
pi
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Damian89 pisze:Ja pierdziele !
Jaka krytyka . Haha. Śmieszne to, no ale cóż.
A co do komenta, że wszystkich krytykuje, to padłem !
Napisałem pozytyw dla Toscani, bo naprawdę mi smakuje.
A drugi koment dotyczący lokalu, to dla Ferkotu - bo dziwię się, że taka ładna knajpa tak badziewnie daje jeść.
Napisałem o mojej ulubionej i o tej na której się przejechałem.
Ale widzę, że wprowadziłem się do bardzo zawistnego miasta !
Pozdrawiam Redzian
Trzeba było otworzyć pizzerię w mniej zawistnym miejscu
Bo tutaj szybko wyłapali próbę pseudo reklamy.
To nie świadczy o zawiści tylko o inteligencji tych którzy nie dali się nabrać
To mnie zirytowałeś tą krytyką Ferkotu , bo Ferkot w najgorszej formie jest 100 razy lepszy od tej całej Toscanii.
Po drugie Damianie K , reklamujesz lokal w którym pracuje twoja żona. Po adresie mail można sporo ustalić. A internet nie jest taki anonimowy jak ci się wydaje . Tak więc daj sobie na wstrzymanie . Bo jak dla mnie to takimi wpisami tylko zniechęcisz ludzi do swojego biznesu.
Tyle w temacie.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

No opninie na FB są mocno podzielone ... z czego te pozytywne nabijane jakby automatem, negatywne niestety rzeczowe ...

https://www.facebook.com/pizza.Toscania?sk=reviews
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ