Gastronomia i kulinariaGburka

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Prawie Lider
Reda

Prawie Lider
Post24 maja 2015, o 17:11

No chyba wreszcie coś fajnego mamy w Redzie :)
I wielki "+", za możliwość przyjścia z psem!
To, z czym spotkałam się po raz pierwszy, osiem lat temu we Włoszech, nastało w Redzie. Super!
Idę na pewno:)
http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/gburka ... pie-lokali
Znam to forum

Znam to forum
Post25 maja 2015, o 13:47

Tak jest zapraszamy z psiakami :-) pewnie nie na wiecorne głośniejsze imprezy, ale oczywiście w godzinach otwarcia mogą leżakowac z Nami :-)
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Prawie Lider

Prawie Lider
Post25 maja 2015, o 15:37

W sensie pies w środku? :roll:

I poważnie są tylko te dwa duże stoły, które widać na zdjęciach? Nie ma żadnych stolików na 2-4 osoby?
Znam to forum

Znam to forum
Post25 maja 2015, o 15:55

Pienio napisał(a):W sensie pies w środku?

I poważnie są tylko te dwa duże stoły, które widać na zdjęciach? Nie ma żadnych stolików na 2-4 osoby?

serio.
Oczywiście żeby nie było że ktoś przyprowadzi ubłoconego, mokrego Neapolitan Mastiffa, ale raczej psiaki sa mile widziane.
a stoły są trzy z wysokimi stołkami.
Prawie Lider

Prawie Lider
Post25 maja 2015, o 18:43

Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.

I to są trzy stoły wieloosobowe? Nic dla 2-4 osób? Dopytuję, ponieważ bardzo mnie ciekawi Wasz lokal. Na zdjęciach nie widać, a nie mam też fizycznie możliwości podejść i zobaczyć.
Znam to forum

Znam to forum
Post25 maja 2015, o 18:53

Pienio napisał(a):Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.

I to są trzy stoły wieloosobowe? Nic dla 2-4 osób? Dopytuję, ponieważ bardzo mnie ciekawi Wasz lokal. Na zdjęciach nie widać, a nie mam też fizycznie możliwości podejść i zobaczyć.

podaj maila, wrzuce Ci kilka zdjęc :-)
Prawie Lider

Prawie Lider
Post25 maja 2015, o 19:01

A dzięki :D Poszła prywatna.
Bywalec
Reda

Bywalec
Post29 maja 2015, o 23:57

I zawitałem do tego lokalu. Wrażenia bardzo pozytywne, fajna atmosfera , mili i otwarci właściciele , fajne towarzystwo. Ciekawe rozwiązanie z integracyjnymi stolikami :) ,można pogadać nawiązać nowe znajomości naprawdę fajnie . Brakowało hokerów :) , bo ludzi było od groma . Ja czułem się komfortowo mimo że nie piłem alkoholu i teoretycznie podchmielone towarzystwo czasami irytuje tu o dziwo pełna kultura :).
Generalnie spędzony miło wieczór .Polecam . Ja na pewno będę stałym bywalcem.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Bywalec

Bywalec
Post31 maja 2015, o 09:00

Byłem, widziałem. Fajnie i niedrogo.
Znam to forum

Znam to forum
Post31 maja 2015, o 13:46

dziękujemy bardzo za miłe słowa, wiemy że jeszcze sporo przed Nami, ale takie wpisy cieszą i pokazują, że warto.
Bardzo bysmy chcieli zabyście wspólnie z nami tworzyli coś fajnego, więc jeżeli macie jakieś pomysły to zapraszamy, zrobimy cos razem.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post2 cze 2015, o 18:14

O, to niech będzie, że się czepiam, ale mam pomysł. :D Zatrudnijcie, proszę, kogoś do prowadzenia fanpejdża. Albo chociaż poproście o pomoc jakiegoś znajomego z wyczuciem social media i/lub umiejętnością ładnego posługiwania się językiem polskim. Trochę mam dysonans, jak najpierw widzę naprawdę fajne, nowoczesne wnętrze i kreatywne pomysły, a później... No właśnie. :(
Lider Forumowicz
Gdynia/Reda

Lider Forumowicz
Post4 cze 2015, o 11:10

goya napisał(a):No chyba wreszcie coś fajnego mamy w Redzie
I wielki "+", za możliwość przyjścia z psem!

Tak z ciekawości - w jakim właściwie celu zabiera się psa do lokalu gastronomicznego?
Rozumiem możliwość "zakwaterowania" zwierzaka w hotelach czy pensjonatach razem z właścicielem, ale to inna sytuacja, bo nie da się zostawić go samego na kilka(naście) dni.
Ale zabieranie do restauracji, baru czy pubu? Po jakie licho??
Lider Forumowicz
Gdynia/Reda

Lider Forumowicz
Post4 cze 2015, o 11:16

Pienio napisał(a):Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.

Ja też ;-)
Lubię psy, ale uważam, że są miejsca, w których najzwyczajniej nie powinny się pojawiać i tyle.
Prawie Lider
Ciechocino

Prawie Lider
Post4 cze 2015, o 11:32

nie wspominając o kudłach, które w przypadku niektórych psiaków wręcz wylatują z nich w ilościach absurdalnych :) potem znajdujesz te kłaki wszędzie :)
Lider Forumowicz
Reda/Łąkowa

Lider Forumowicz
Post4 cze 2015, o 12:36

Ochodzi chyba bardziej o to, że jak wychodzisz z psem na spacer to w drodze powrotnej możesz wpaść na lufkę i nie musisz wiązać psa przed lokalem. Bo chyba nikt kto idzie na kilka godzin do pubu nie zabiera ze soba psa ;)
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria