Gastronomia i kulinariaGburka

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Prawie Lider
Ciechocino

Prawie Lider
Post12 cze 2015, o 23:00

faktycznie - nie ma szału :( - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie ;)
Bywalec
Reda

Bywalec
Post13 cze 2015, o 00:23

RECIECH napisał(a):faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie

No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków :)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Prawie Lider
Ciechocino

Prawie Lider
Post13 cze 2015, o 07:00

drhacken napisał(a):
RECIECH napisał(a):faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie

No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków

no niby tak, ale nawet ostatnio nie ma się z kim podroczyć ;)
Znam to forum

Znam to forum
Post13 cze 2015, o 13:10

No czyli poczekam jak po raz kolejny będę zablokowany, albo te 15 osób forum ;) będzie widzieć hasło Gburka i wtedy będzie się coś dało na forum co Wy na to?
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Prawie Lider
Ciechocino

Prawie Lider
Post13 cze 2015, o 13:32

Leo napisał(a):No czyli poczekam jak po raz kolejny będę zablokowany, albo te 15 osób forum będzie widzieć hasło Gburka i wtedy będzie się coś dało na forum co Wy na to?

Leo - ja nie mam nic przeciwko temu, abyś każdą inicjatywę w Gburce zaczynał jako osobny wątek - gdybyśmy chcieli w ten sposób działać jak proponują niektórzy to logiczne byłoby, aby użytkownicy pisali w swoich postach o różnych tematach bez zakładania wątków, a ja musiałbym śledzić co dziś ma u siebie na koncie do powiedzenia np. Mazur lub redziaczki (nie piję do nikogo - ot użyłem pierwszych z brzegu nicków, które mi wpadły do głowy :) ) - ale to już byłby chyba blog ;) działaj chłopie - niech Ci się kręci biznes i niech fajne miejsce żyje jak długo się da :)
Bywalec
Reda

Bywalec
Post13 cze 2015, o 20:05

RECIECH napisał(a):
drhacken napisał(a):

No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków

no niby tak, ale nawet ostatnio nie ma się z kim podroczyć

Nie wywołuj wilka z lasu :)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Znam to forum

Znam to forum
Post13 cze 2015, o 22:44

no to już wiemy, że forum ma trochę mało odbiorców i tematów :-)
Bywalec
Reda

Bywalec
Post14 cze 2015, o 00:06

Jak na takie miasto to forum jest w stanie agonalnym:)
A
Prawie Lider

Prawie Lider
Post15 cze 2015, o 14:34

Może nie ma ostatnio nowych tematów, ale i tak uważam, że forum jest miejscem, gdzie można się bardzo dużo o Redzie dowiedzieć. Dla nowych mieszkańców to prawdziwa kopalnia wiedzy.;)
A wracając do Gburki, to szkoda, że nie macie czegoś takiego jak zupa dnia między 13 a 17-tą. Zdarza się, że nie mam czasu na zrobienie obiadu i zjazd całej rodziny z pracy i ze szkól w takim miejscu, przy talerzu zupy, rozwiązałby mój problem. :)
pi
Znam to forum

Znam to forum
Post15 cze 2015, o 20:37

Jak udało się spotkanie? A może zabawa jeszcze trwa? :D
Znam to forum

Znam to forum
Post15 cze 2015, o 22:44

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu spotkanie tak mnogie jak w pierwszy dzień świąt ruch w biedronce :-)
Bywalec
Reda

Bywalec
Post16 cze 2015, o 22:30

Dobrym słowem żeby określić to spotkanie jest słowo EPICKIE
Prawie Lider
Przy Młynie

Prawie Lider
Post16 cze 2015, o 23:17

O przepraszam! Ja bylem!
Mamo.... bo się potnę !!!
Bywalec
Reda

Bywalec
Post16 cze 2015, o 23:23

No właśnie dlatego Epickie:)
Prawie Lider
Ciechocino

Prawie Lider
Post27 cze 2015, o 09:45

no to mogę wreszcie się wypowiedzieć o Gburce - byłem wczoraj i było świetnie, pifko z kija przednie, naleweczka smakowita, atmosfera super - nic tylko chodzić na spotkania ze znajomymi ! :) polecam i chętnie wrócę :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria