Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Temple Bar & Food

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Czy w menu są jakieś tradycyjne dania, bo za bułą z kotletem nie bardzo przepadam?
Najlepiej jakaś kaszanka, wątróbka itp
Darq pisze:Przy czekaniu na zamówione potrawy dostaliśmy wodę z cytryną i miętą oraz przystawkę/czekadełko - deseczkę z wędlinkami, pasztetem, smalcem oraz pieczywko. Nie wiem czy ktoś o to pytał obsługę wcześniej, ale i przy wodzie, i przy przystawce zaznaczone było że otrzymujemy to bezpłatnie/za darmo. No, może się czepiam na siłę, ale jakiś taki nietakt odczułem przy tym zaznaczaniu tego Jakkolwiek inicjatywa na plus - ostatnio wodę w lokalu 'ot tak' otrzymałem w Japonii (gdzie jest to normalne).
Ostatnio wodę dostałem w Grecji do samego piwa . Ale tam podobno wodę dają do każdego zamówienia.

To, że zaznaczyli, że czekadełko bezpłatne, to na plus. Spotkałem się w niektórych krajach, że przynoszą bez zamówienia różne rzeczy, a potem to co się zjadło jest na rachunku.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Tradycyjne dania są codziennie inne. Czyli Lunch dnia, oraz przekąski do piwka. Zapraszamy na Facebooka www.facebook.pl/templebarfood Tam codziennie można sprawdzić danie dnia. Dziękujemy również za wszelkie uwagi. Menu na pewno poprawimy na solidniejsze, jak tylko będziemy mogli dodać do niego alkohole. Pozdrawiam i zapraszamy
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Menu za bardzo nie zmieniajcie a nastawcie się na jakość którą macie teraz. Polecam zarówno burgery jak i kebab z bardzo dobrej jakości wołowiny. Do tego miła obsługa, przyjemny wystrój na prawdę lokal godny polecenia.
P/S Jedynie bym dodał bułkę typu 'fit" tj. z mąki żytniej i razowej.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Byłam zjadłam kebaba ,zapiekankę ,zostaliśmy poczęstowanie serniczkiem ,a jako czekadełko śledzik .Polecam i pewnie tam wrócimy,bardzo sympatyczny lokal i obsługa
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Jeśli chodzi o kebaba to mięsko w nim było cienkie i wiórowate jak chipsy,wydaje mi się ze tak nie powinien wyglądać kebab,jestem ciekawa kiedy w Redzie powstanie knajpka z dobrym prawdziwym kebabem jak kiedyś na Mickiewicza...to były czasy
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dziękujemy za opinie. Dołożymy wszelkich starań, aby dopracować kebab. Każda opinia mobilizuje nas do lepszej pracy. Za każdym razem gdy mają Panstwo uwagi zachęcamy do zwrócenia się do obsługi. Naszym celem jest, aby każdy Klient był zadowolony.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

meegi84 pisze:Jeśli chodzi o kebaba to mięsko w nim było cienkie i wiórowate jak chipsy,wydaje mi się ze tak nie powinien wyglądać kebab,jestem ciekawa kiedy w Redzie powstanie knajpka z dobrym prawdziwym kebabem jak kiedyś na Mickiewicza...to były czasy
Ten kebab był jedynie "zjadliwy", nic nadzwyczajnego. Najsmaczniejsze kebaby są w Berlinie, na polskim gruncie serwują nam najgorszej jakości odpadki z kurczaka z dodatkami po których jedynie dobrze się rzgya. Moja opinia nie dotyczy Temple, bo tam jeszcze nie jadłem i mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczą
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Jeżeli już jesteśmy w temacie kebaba w Temple to ja do mięsa nie mam żadnych zastrzerzeń ale toritla była gumowata i nie jest to jedynie problem w tym miejscu. Powinna być lekko opieczona. Taka sugestia.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dziękujemy Wszystkim:) Zaczynamy właśnie pracę nad ulepszeniem kebaba:))
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

basta pisze:...Najsmaczniejsze kebaby są w Berlinie, na polskim gruncie serwują nam najgorszej jakości odpadki z kurczaka z dodatkami po których jedynie dobrze się rzgya...
ja nigdy po kebabie jedzonym na "polskim gruncie" nie "rzygałem", ale interesuje mnie co innego w Twojej wypowiedzi. Skąd wiesz jakiej jakości "odpadki" serwują nam, a jakiej jakości zapewne starannie wyselekcjonowane warzywa i mięsiwa podają w Berlinie?

Tak masz wyczulone kubki smakowe, że wyczuwasz to, czy bywasz w kuchni tu i tam?

Bo mi się wydaje, że to taka opinia na zasadzie "zachodnie to i...lepsze"

Zapewne w Polsce są Kebaby na wysokim poziomie, jak i takie które sanepid powinien zamknąć bez zastanawiania się... i jestem jakoś dziwnie spokojny, że podobnie jest w Berlinie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Zgadzam się z Wickiem, dobry kebab był Kebab Express przy rondzie, swego czasu też mega dobry był w Gdyni na przeciwko Pomnika Harcerza, a w samym Berlinie nie jadłem kebsów, w Dusseldorfie o ile pamiętam był całkiem dobry też, w Holandii też kilka gorszych i lepszych adresów poznałem. Więc myślę, że nie ma takiej recepty, że najlepszy jest w Berlinie a u nas dno, bo tak nie jest. Basta - Jeśli jesteś innego zdania, to sobie w niedzielę na obiadek pojedziemy, ja do Temple Bar a Ty do Berlina xD

PS nie ma co się porównywać do innych krajów, bo nawet jedzenie z McDonald'a tam inaczej smakuje, najważniejsze żeby było lepsze niż w innych restauracjach w okolicy.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Co do kebaba to wszystkim na pewno się nie dogodzi - zmiany które polepszą jakość potrawy wedle jednej osoby, spowoduje że druga nie będzie chciała już tego jeść

Ja bym proponował wytypowanie najlepszych trójmiejskich kebabowni (najlepszych, w sensie największego oblężenia przez klientów) i skopiowanie ich sukcesu. Od siebie polecam Kebab u Turka przy Skwerze Kościuszki
Close the world...
                         ...txen eht nepO
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Spróbowałem kebab w Temple i muszę stwierdzić, że był całkiem smaczny. Jeszcze tam wrócę
Odpowiadając na wcześniejsze posty, większość kebabowni kupuje gotowe miesa za cenę 10-15zł za kg, czy w tej cenie może być mięsko dobrej jakości? Nie! to często sama skóra, max 10% piersi z kurczaka i różne ścinki kiepskiej jakości.
Kebabowni, które same przygotowują miesą można policzyć na palcach jednej ręki, osobiście znam tylko jedną na ul. Władysława 4 w Gdyni pod filarami.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

ale tej "kebabowni" na Władka to już nie ma od ok 2 lat faktycznie było tam pysznie
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Byłam z rodziną. Jedliśmy kebaby indywidualnie skomponowane. Bułka świeża, mięso dobre, z całą pewnością wołowe, wg mnie odpowiednio upieczone. Porcja duża i kelner doradził mi w jaki sposób to jeść żeby zawartość nie znalazła się na twarzy i ubraniu. Obok ktoś jadł chyba danie dnia. Był też mężczyzna z dzieckiem. Wszystkim smakowało. Polecam.
Jeśli mogę jeszcze coś doradzić - trzeba zrobić porządek za barem, mały bałaganik za kontuarem nie robi na mnie dobrego wrażenia
pi
ODPOWIEDZ