Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Temple Bar & Food

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dziękujemy za komentarze i tak liczne przybycie w dniu dzisiejszym. Cieszy nas, że spełniamy Wasze oczekiwania, ale pamiętajcie, że cały czas pracujemy żeby było lepiej. Zawsze staramy się mieć pożadek na 6 jednak faktycznie dzisiaj był moment, że na sali była tylko jedna osoba z obsługi dlatego przepraszamy za dyskomfort.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

No to dziś byłem i...
Poza małymi dwoma wpadkami to muszę powiedzieć, że jedzenie całkiem nice i wrócimy tam. Żurek naprawdę najlepszy w Redzie!!!
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie.
Jedzenie bardzo dobre - może trochę szkoda, że pozycja Kebab na talerzu nie ma wyboru mięsa (ja bym wolał kurczaka niż wołowinę), ale i tak jest super.
Obsługa bardzo się stara, porcje są spore, ceny mega - tak trzymajcie, a będzie dobrze

Fajny pomysł z tym, że do meczu piwko w promocji.

Tak trzymać i trochę więcej reklamy, a będzie dobrze
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

byłem również, zamówiłem burgera z wołowiną - smaczny i świeży + porcyjka frytek (nie mój smak, ale o tym się nie dyskutuje ), jak mnie "najdzie" na burgera to chętnie wrócę - powodzenia !
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Drodzy Klienci u nas trochę zmian, odświezony wystrój i trochę nowości w menu. Z uwagą czytamy Wasze opinie i komentarze, dlatego kilka pozycji znikneło z menu, w zamian pojawiło się kilka nowych. Zapraszamy
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W moim odczuciu nowe menu jest lepsze niż wcześniejsze i zmiany w wystroju też na plus.
Tak trzymać, a będzie dobrze

Widać też, że coraz więcej ludzi Was odwiedza, więc pewnie niebawem może zdarzyć się, że jak przyjdę zaskoczę się brakiem wolnego stolika

Ciekaw jestem czy rozważane jest wydłużenie godzin otwarcia w weekendy. 22.30 to jak na jadłodajnie całkiem ok, ale jak na pub to w piątek/sobotę to trochę krótko.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Dziękujemy za pozytywną opinię.
Jeśli chodzi o godziny otwarcia w weekendy to faktycznie kuchnię mamy otwartą do 22.30, aczkolwiek lokal jest czynny do ostatniego Klienta. Dlatego zdarza się że zamykamy ok. 1-2. Faktycznie nie wszyscy o tym wiedzą dlatego w jakiś sposób postaramy się o tym Wszystkich poinformować. Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

agataagata pisze:Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na Catering Świąteczny
Obawiam się, że nie jest to miejsce, by reklamować swoje usługi (a informacja o ofercie niestety stanowi taką reklamę). Ale decyzję pozostawiam adminowi
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Ktoś napomniał w innym wątku, że w Temple Bar nie można płacić kartą, poszedłem więc wczoraj, ale wczoraj nie można było płacić niczym, gdyż było zamknięte (ponoć awaria - ale ja to mam jakieś szczęście, bo zawsze kiedy już chcę tam pójść to jest coś zepsute czy inne awarie, nie udało mi się jeszcze wejść do środka)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

od kiedy nie można płacić kartą?
Ja tam zawsze płaciłem kartą.

Ciekawe jak długo ta awaria będzie trwała
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Kartą można płacić i było można przez kilka dni mieliśmy awarię terminala o czym poinformowaliśmy, ale już wszystko działa. To są normalne sytuacje. A niedzielna awaria faktycznie miała miejsce po południu i chodziło o jeden z najważniejszyc naszyc sprzętów w kuchni. Prosimy o trochę wyrozumiałości jesteśmy nowym lokalem i tylko ludźmi
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

a tak w ogóle Huherko zapraszamy na naszego fc, zawsze informujemy tam o róźnych zmianach, promocjach czy problemach
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Szkoda że Temple znika z Redy patrząc po ogłoszeniu na OLX od odstąpieniu lokalu.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

bardzo szkoda
Mam nadzieję, że tylko zmieniają lokal... ale nie brzmi to optymistycznie
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

A możesz podać link do ogłoszenia bo nie znalazłem?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ