Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Temple Bar & Food

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Wkrótce otwarcie kolejnej knajpki z jedzeniem w Redzie, a dokładniej na Łąkowej 18

strona: http://templebar.pl/

facebook: https://www.facebook.com/templebarfood
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

edit.
Ostatnio zmieniony |21 Sie 2015|, o 17:12 przez laki, łącznie zmieniany 1 raz.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

no i fajnie

od przybytku głowa nie boli. Są przystawki do piwa, znaczy się, że zapraszają na piwo, czyli pewnie nie będą zamykać o 22.00
Czekam tylko na jakieś lepsze fotki z wnętrza, bo na razie ciężko mi sobie wyobrazić ile tam miejsca jest. Niby organizują imprezy do 30 osób, czyli pewnie jakieś 6 stolików...

z ciekawością będę przyglądał się tej świątyni
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Niedawno pojawiło się menu z cenami na pizzaportalu: http://pizzaportal.pl/Reda/Temple-bar--food
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Czy ktoś wie kiedy będzie otwarcie?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

zamiast kolejnego lokalu z takim samym zarciem widzialbym u nas tzw szotownię. kielonki po 4-5 PLN, do tego soczki i jakies podstawowe jadło typu kiełbaska, ogórki, tatar czy surówka.
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Mazur pisze:zamiast kolejnego lokalu z takim samym zarciem widzialbym u nas tzw szotownię. kielonki po 4-5 PLN, do tego soczki i jakies podstawowe jadło typu kiełbaska, ogórki, tatar czy surówka.
to zapraszamy do Gburki na szota!
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Leo pisze:to zapraszamy do Gburki na szota!
tak czulem...
Mamo.... bo się potnę !!!
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

To miejsce jest przeklęte, czego tam już nie było? Ale chętnie sprawdzę jakość dań, niestety ostatnio otwarte lokale z jedzeniem są delikatnie mówiąc słabej jakości np. burgery na Mickiewicza, które już świecą pustkami.
Dobrze, że do Gburki można skoczyć na piwko i coś mocniejszego, jedyne porządne miejsce w tej krainie łez i rozpaczy.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Cieszy nas zainteresowanie tematem Temple Bar & Food, a nawet nie jest jeszcze otwarty. Tak dla rozwiania wątpliwości kilka zdań. Prosze nie sugerować się menu na pizzaportal lub pyszne.pl. Menu jest cały czas w budowie, do tego manu w barze będzie znacznie inne niż na dowozy. Z uwagą czytamy Wasze komentarze na forum jak i na facebook. Staramy się dopasować je do Waszych potrzeb. Na pewno znajdziecie tam przekąski do piwa ( smalec, kiełbaskę , rybki, ogórka ), ale również codziennie inne świeże danie obiadowe i zupy w cenie 12 zł, będą też fast foody, ale robione od podstaw w lokalu czyli możemy je nazwać "slow food" Ma być to miejsce na plotki z koleżanką przy dobrej kawie i cieście, miejsce dla rodziców z dziećmi, ale i również miejsce gdzie obejrzycie mecz przy dobrym piwie i kromce chleba ze smalcem. Lokal jest na ok 23 osoby, ale przy imprezach okolicznościowych jest miejsca na ok 30 osób. W piątki i soboty lokal będzie otwarty do 2 godziny. Poza tym do 22.00. Konkurencji dziękujemy za rozgłos wokół nas, często osobiście Was odwiedzamy i do nas tez zapraszamy. Pamiętajmy, że każdy lokal jest inny a Klientów jest dużo Czekamy na komentarze i opinie są bardzo przydatne, aby stworzyc coś dla Was a nie dla siebie.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Kiedy otwarcie??
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Otwarcie wkrótce... Datę podamy w najbliższych dniach
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

agataagata pisze:CMa być to miejsce na plotki z koleżanką przy dobrej kawie i cieście, miejsce dla rodziców z dziećmi, ale i również miejsce gdzie obejrzycie mecz przy dobrym piwie i kromce chleba ze smalcem.
To będzie lokal dla wszystkich, czyli dla nikogo? Po takim opisie wyobrażam sobie coś zupełnie bezosobowego, a takich knajp w Redzie już jest dużo. Oczywiste jest, że rodzina z dziećmi/plotkujące przyjaciółki nie przyjdą gdzieś, gdzie leci mecz (btw, serio, co macie z tymi meczami? ).
Ale to tylko ja czepialska jestem, życzę powodzenia, może się uda.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Otwarcie lokalu już w najbliższą niedzielę !!!! Zapraszamy wszytskich serdecznie. Dostawy do domu wkrótce.
Badźcie łaskawi w swoich opiniach ):)
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Byłem, przeżyłem
Takie podsumowanie na szybko.

Było miejsce, było sporo miejsca - nie wiem jak wyglądała "godzina zero", ale w okolicach 18 była tylko jedna para. Pamiętam co się działo w premierę Byka (kolejki i totalny brak miejsca) - tutaj tego na szczęście nie widziałem, ale w razie czego lokal wygląda jakby mógł pomieścić dużo więcej osób.

Menu - co do zawartości to nie mnie oceniać, ale samo wykonanie mnie troszkę zabiło - zalaminowana kartka a4 za którą były związane nielaminowane już kartki - takie zwykłe a4 prosto z drukarki. Jak się jakaś zegnie/porwie/poplami to trzeba rozwiązywać 4 sznureczki, podmienić i zawiązać na nowo - polecam zalaminować wszystkie, bo ja się bałem po konsumpcji burgerka dotykać, coby nie zatłuścić czegoś

Obsługa mega zaangażowana - nie wiem czy z racji że prawie nikogo nie było i mieli czas, ale naprawdę co chwilę ktoś do nas podchodził i albo coś proponował (przystawka, woda), albo sprawnie zabierał talerze. Z drugiej strony przy burgerze wyszło że jeszcze nie znają wszystkiego na pamięć - niby pierwsze godziny działania, ale ja tym bardziej nie miałem pojęcia co dobrać, liczyłem że mi ktoś pomoże i doradzi Niemniej całościowo obsługa zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.

Przy czekaniu na zamówione potrawy dostaliśmy wodę z cytryną i miętą oraz przystawkę/czekadełko - deseczkę z wędlinkami, pasztetem, smalcem oraz pieczywko. Nie wiem czy ktoś o to pytał obsługę wcześniej, ale i przy wodzie, i przy przystawce zaznaczone było że otrzymujemy to bezpłatnie/za darmo. No, może się czepiam na siłę, ale jakiś taki nietakt odczułem przy tym zaznaczaniu tego Jakkolwiek inicjatywa na plus - ostatnio wodę w lokalu 'ot tak' otrzymałem w Japonii (gdzie jest to normalne).

Podanie dań - koleżanka zamówiła zupę i sandwitcha - oba zostały podane jej w tym samym momencie. Nie wiem czy to dlatego że to 'tylko' sandwitch i niektórzy lubią szamać toto jako przekąskę do zupy Na oko sprawiał wrażenie osobnego dania i wypełnił resztę przestrzeni na stoliku, tak że było dość 'ciasno'

Same dania - mega! Burgerek naprawdę eleganckich kształtów (czyt. nie za mały ), frytki do niego też fajne, grubaśne, a nie jakieś chudzinki. Mięcho dobrze wypieczone, dodatki wystawały, sos nie wyciekał. Jak dla mnie najlepszy burger w okolicy. Całość podana w skrzyneczkach, ale zastanawiałem się czy papier który chronił skrzyneczkę jest dość mocny żeby nie przeciekać od kapiącego tłuszczyku. No bo skrzyneczka była z deseczek jak płot (deska-przerwa-deska) i się bałem że jak ten papier przepuści, to przez przerwę zachlapie stolik. Ale wytrzymał

No i chyba tyle. Jak dla mnie całościowo na duży plus, więc na pewno jeszcze nie raz skorzystam i obadam różne wariacje burgerów
Close the world...
                         ...txen eht nepO
ODPOWIEDZ