Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworek, Chata i Oberża

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się narek... nie zjesz w Redzie niczego pożywnego po 21;) to samo jest w modrzewiowej chacie- nieraz w niedzielę o 20.00 mają zamknięte! Jedynie pizzerie- Verona, Lusia itp. są otwarte do 22. Z jednej strony to irytujące, ale z drugiej- to nie trójmiasto- w Redzie nie ma żadnych nocnych rozrywek, które wyciągnęłyby ludzi z domu wieczorami. Więc i lokale gastronomiczne świecą pustkami i w konsekwencji zamykają jak nie ma klientów.
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Często jadam w Dworku W Ciechocinie. Smacznie i w miare tanio. Troche trzeba czekać ale za to miła obsługa. Niestety te ławy są mało wygodne. W sumie polecam jako bywalec różnych knajp w całej Polsce.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

lena pisze:Byłam kilka dni temu w Dworku i potwierdzam, że misa pierogów- rewelacja!!! :) oczywiście dla dwóch osób!- cena 20 zł i można się najeść (chociaż jak ktoś baaaardzo głodny to polecam jakąś zupę/ przystawkę).
Ceny może nie są niskie, ale porcje naprawdę ogromne (frytki: 5 zł/100g, przy czym faktyczna porcja to jakieś 250-300g) i bardzo smacznie. Od czasu do czasu można zaszaleć :).
A modrzewiowa nie przypadła mi do gustu- może taniej, ale jakoś tak... bez wyrazu... i ta kelnereczka po 50'tce ;)
Ta kelnereczka po 50` to właścicielka :lol:
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

a ja myślę, że jedna z tych restauracji mogła by odwiedzić Magda Gessler, żeby wkońcu można było zjeść jak u mamy;-)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może lepiej niech nie odwiedza.
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Też widuję tam głównie lokalną ludność :wink: A że mieszkam w tamtych okolicach, to wiem, że często odbywają się imprezy okolicznościowe (ostatnio nie zostaliśmy ze znajomymi wpuszczenie bo odbywało się weselisko) :D
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pytanko mam do zorientowanych, a nawet dwa, czy trzy

1. W jakich godzinach otwarta jest Oberża pod Turbotem
2. Czy można tam po prostu wpaść na piwko ze znajomymi, czy to raczej klasyczna restauracja, gdzie samo piwkowanie średnio by wyglądało
3. Jak cenowo wygląda Oberża?
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Jako, że Oberża to jedyna knajpa w Redzie otwarta przynajmniej do 24 to jestem tam częstym gościem. Wpadamy najczęściej na piwo, choć jedzenie też nawet dobre kuchnia jest czynna do 22, więc zdarzyło się nam nawet, że zamówiliśmy do lokalu pizzę, za zgodą pracowników oczywiście plusem jest możliwość oglądania meczy w tygodniu raczej po 22 zaczynają już sprzątać, dając do zrozumienia gościom, że czas opuścić lokal, a w weekend raczej mają otwarte do ostatniego gościa.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dzięki za info.
Jeszcze Faraon (do 2.00), Burger King (do 1.00) i Kawiarnia w Hotelu Wasko (do 24.00) są otwarte w tych godzinach

a jak z obłożeniem?
Jak chce wpaść z czwórką znajomych o 20.00 to muszę mieć rezerwacje, czy spokojnie znajdziemy stolik na 5 osób?
I jak kształtują się tam ceny?
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek, obłożenie jest raczej małe. Myślę, że rezerwować nie musisz. Chyba, ze zależy Ci na miejscu przed telewizorem. Ceny jedzenia mają na swoich stronach, a jeśli chodzi o alkohol to już mi się mylą te wszystkie ceny, ale piwo jest od 6-7 zł o ile mnie pamięć nie myli.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Oberża pod Turbotem - polecam! Jakoś mijając to miejsce nie nakłaniało mnie do wstąpienia. A jednak ostatnio byłem i stwierdzam, że bardzo oryginalne i smaczne jedzenie. Chyba typowo kaszubskie, bo dość tłuste. Schab przekładany ze śliwką bardzo dobry.
ODPOWIEDZ