Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Makass vs Fudzi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zakaz palenia w środku to największa zaleta tego lokalu !!!! I radzę się pomału przyzwyczajać bo niedługo będzie to normą :-)))
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na pewno ktoś otworzy pub tylko dla palaczy no bo będzie taka potrzeba jeżeli wejdą takie przepisy.
Sami palący nawet pracownicy i wtedy nikomu nic do tego ,że chcą się podtruwać.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:Zakaz palenia w środku to największa zaleta tego lokalu !!!! I radzę się pomału przyzwyczajać bo niedługo będzie to normą :-)))
Jak taki zakaz wejdzie to będę musiała się dostosować, póki co wybieram puby w których mozna palić. Tak z tego co wiem robi większość palących których znam. Tym samym Champions Pub traci klientów.
Trzeba by się zastanowić czy to się naprawde opłaca i czy opłaca się Polsce mieć tyle strat związanych ze sprzedażą tytoniu. Cos mi się wydaje że za szybko ten zakaz nie wejdzie. Z tego co wiem od lipca tego roku miał wejść zakaz palenia w lokalach nieposiadających osobnych sal z toaletą dla niepalących. I jakos nic sie nie zmieniło. Lokale nie są przystosowane to posiadania dwuch osobnych sal dla palących i niepalących a tym samym będa musiały zostać zamknięte. W Polsce za duzo ludzi ma w tym interes by miało to tak szybko wejść. Polska to nie Zachód.
Ostatnio zmieniony |7 Mar 2010|, o 23:07 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Oj tak Polska to nie zachód --> Patrz cyrk w Brukseli :-))
Arti
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

no z tego co ja widze to knajpa sie rozwija, nowe firanki, nowa loza... fajnie jest, swietna atmosfera. a co powiecie na temat obsługi? jak sie nie myle to jest barman i sa jeszcze dwie dziewczyny. jak dla mnie rewelka.
Arti
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Te dziewczyny rewelka ?:)
Ta starsza to siostra barmana, ale naogól on obsługuje sam. Mi tam się też podoba w Makassie, tyle że czasami muzyka jest za głośno
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

zgadzam się byłem niedawno w makkasie i muzyka jest zdecydowanie za głośno...
trzeba nieźle wsłuchiwać się co mówią znajomi;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zawsze mozna poprosić, żeby ściszyli :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dlatego poprosiłem;)
versus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Makass - wyglad meliny, grzyb w kiblu (meskim), ale posiedziec sie da - oby nie za czesto.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tak krótko otwarty i juz grzyb? Znam lokale otwarte od lat i nic takiego tam nie widać. akas ogólnie jest fajny, ale jak dla mnie troche drogi. wiec siedze w moim starym osiedlowym Pubie w któym mam znajomych
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Makass - byłem miesiąc temu - miłe wrażenie (dość czysto i kulturalnie), wróciłem ponownie ze znajomym przedwczoraj i na wejściu zachciało mi się wymiotować.....4 ludzi zadymiła i zakopciła cały (wcale nie mały) lokal, że nie szło wytrzymać. Ta sytuacja pozostawiła nie miłe wrażenia, wiem,że jest wolność i można palić póki co ile się chce ale w tym dniu od drzwi Pani za barem nie było widać!!!
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dlatego ja jak już idę na piwko do pubu to wybieram "Champions" na MOKSiR-ze z całkowitym ZAKAZEM PALENIA w środku.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

długi pisze:Dlatego ja jak już idę na piwko do pubu to wybieram "Champions" na MOKSiR-ze z całkowitym ZAKAZEM PALENIA w środku.
Nawet nie wiedziałam, że w naszym miasteczku znajdują się takie puby (tzn. z zakazem palenia). Normalnie chylę czoła! :)
Anika
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kula65 pisze:4 ludzi zadymiła i zakopciła cały (wcale nie mały) lokal, że nie szło wytrzymać.
To tylko kwestia tego jak jest zorganizowane wywietrzanie lokalu, w Bukszprycie w Gdyni można palić tylko pod szybem wentylacyjnym, i nie ma ani trochę dymu, w Degustatorni pod sufitem wisi bardzo fajny system wentylacji i ile byś nie palił, nie jesteś w stanie zadymić tego lokalu ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ