Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Makass vs Fudzi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:bylem tam wczoraj po 21..wszystko zajete!! wszystkie miejsca... naprawde bylo bardzo tłoczno... pewnie tez dlatego , ze Fuji Pub jest teraz zamkniety
Ja też tam byłam ok 21. Nie widziałam Cię, a siedziałam tak, że miałam wejście na widoku..
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:
A z jakiego powodu Fuji jest zamknięte?
Nie wiem, może odnawiają cos na zimę, ale dla mnie mogą go w ogóle zamknąć. Okropny bar.. W ogóle tam nie chodzę..
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze: Nie wiem, może odnawiają cos na zimę, ale dla mnie mogą go w ogóle zamknąć. Okropny bar.. W ogóle tam nie chodzę..
Niech nie zamykają. Bo w Redzie już nie będzie gdzie pójść wieczorem. Pizzerie zamykają o 22, wtedy pozostanie tylko Makass.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a jeśli o godzine chodzi to masz racje. Tropikane też o 22 ( lub chwile po) zamykają. A w Makasie od razu mi się spodobało w przeciwieństwie do Fudzi. Muzyka w Makasie nie jest może tak jak na początku myślałam i czasem przychodzą dziwne typki, ale i tak jest najlepiej z wszystkich lokali w jakich byłam.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Na Ciechocinie jest jeszcze przynajmniej jeden bar czynny dłużej. A mianowicie Magellan, ale nie pamiętam na jakiej ulicy się on znajduje.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wrzosowa....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Kiedyś to był Wrzos, ale teraz już mało ludzi tam chodzi i też szybko zamykają..

Zawsze możecie odwiedzić Redziankę :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kiedys tez w garazu przy wisniowej byl Drink Bar Bomba...to dopiero knajpa
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

jakie 'menelskie' klimaty;) haha w makasie bylem tylko raz ino zobaczyć co jak to wygląda. dość spore...;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Spore ale ostatnio nie ma tam wolnych miejsc.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Trzeba przychodzic wcześniej. W tyg. nie jest az tak dużo ludzi. Ostatnio byliśmy jedynymi klientami ( tylko nie pamietam czy to była niedziela czy poniedziałek)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jesli chodzi o wyglad knajpy to beznadzieja jedna srtona okej kanapy loze.... ale odwracam glowe w druga strone i widze stoly jak w barze mlecznym powinni to jakos inaczej zagospodarowac...
O sa jeszcze lazienki bardzo duze ladne, ale jak ktos duzo wypije to uwaga na stopnie ktorych tam jest pelno!!
Malo tego podaja napoje w szklankach ktore sa uszczerbione
Piwo z lodowki zawsze cieple (chyba oszczedzaja)
Natomiast Piwo z kija zimne ale nie da sie pic:D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

piwa z lodówki to cieplego tam nie pilem, w przeciwnym razie nie umieralbym teraz na gardło:) stoliki faktycznie...pierwsze skojarzenie to bar mleczny. ja osobiscie i tak preferuje fuji, jakos lepiej sie tam czuje, przytulniej, od kiedy jest tam nowa barmanka to takze leci tez nieco inna muzyka..nawet kulturalna:) no, ale bynajmniej teraz w Redzie mozna wybierac...gdzie to chce sie pojsc na piwo
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jaka to bardziej kulturalna? Już nie leci techno? Może w takim razie przejde się zobaczyć. Choć dla mnie w Fudzi jest aż za bardzo przytulnie.. stanowczo za ciasno, mało miejsca wszyscy siedzą na kupie i te okropne foteliki jak dla małych dzieci. Dorosły facet nie jest w stanie wygodnie na nim siedzieć..
Za to w Makassie podoba mi się właśnie ta przestrzeń. Na stoliki bym nie narzekała, lepiej mi sie przy nich siedzi niz na tych kanapach gdzie nie można sie swobodnie oprzeć. A toaleta rzeczywiście. Po paru piwkach ciężko zejść po tych schodach. Myślę, że taka budowa wynika z tego, że tak już był wczesniej zbudowany budynek.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no własnie.. i tu sie roznimy, ja np. pufy/krzeselka w Fuji uwazam za taki fajny wyrozniajacy element:) pewnie to tez kwestia przyzwyczajenia
ODPOWIEDZ