Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Makass vs Fudzi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
kanika
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

byłam tam, naprawde jest fajnie! polecam!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:no własnie.. i tu sie roznimy, ja np. pufy/krzeselka w Fuji uwazam za taki fajny wyrozniajacy element:) pewnie to tez kwestia przyzwyczajenia
Tak.. Tobie może wygodnie, ale nie widzę na takim foteliku mojego 2m-owego, 100-kg-owego brata
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

jakos ja caly czas bez problemu siedze u Fudziego a wymiary i wage mam ta sama ;) jest wygodnie :P
POZdr
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

w ramach sprostowania nie FUJI tylko FUDZI, i nie techno tylko trance, a w wiekszosci radio internetowe, a na to co leci w radiu nikt nie ma wplywu, a jest to najbardziej neutralne rozwiazanie, bo przynajmniej prawie kazdego rodzaju muzyki mozna posluchac.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Akurat dziwnym trafem w tym "neutralnym" radiu internetowym leci akurac ciagle trans czy tam cos tego typu. Jakoś czarnej muzyki nigdy nie słyszałam, a tak się akurat składa, że to moja ulubiona. Za to nienawidzę techno, transu d&b itp. jakkolwiek to nazwiesz.. Nie jestem w stanie wytrzymac przy tym dluzej niz pół godziny, a w Fudzi mi to puszczali na ful.. Więc sorry. To jest główny powód dla którego tam nie chodzę.

ale może powinniśmy zmienić tytuł wątku, bo zamiast o Makasie zaczęliśmy gadać o Fudzi.
Veronika
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W przeciwieństwie do tych wszystkich pijalni w Redzie, w Pub Fudzi można sobie posiedzieć spokojnie bez nie potrzebnych widoków, np. spadających z krzeseł pijaków. Pufy są super, a nie jak te metalowe krzesła w innych barach. Dla mnie to jest prawdziwy pub z prawdziwego zdarzenia. I jak dla mnie to jest tam towarzystwo z kulturą. I jakby nie było to mają też swoje logo na płycie Emo - muza warta posłuchania.
Pozdrawiam. ; )
Weronika.
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja chodzę do Champions Pub na MOSIR-ze. Wszystkie mecze na żywo. Piwko tanie Tyskie 4,5 zł za 0,5 l z kija.Ludzie w porządku tylko mam kawałek z osiedla przy Młynie, więc najgorzej jest z powrotem na chatę.
Polecam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

o tak pub na stadionie jest tez dobra opcja, a i nawet mozna cos podjesc.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Veronika nie wiem do jakich ty Pubów chodzisz ale w tych do tych których ja chodzę niewiduję pijaczków spadających z krzeseł ( przynajmniej w tych Pubach, które teraz porównujemy). Natomiast w Fudzi kilka razy widziałam pijanych straszych facetów zasypiających na kanapach , raz się zdażyło, że pobili butelki, więc wiesz takie sytuacje myślę, że się zdażją wszędzie od czasu do czasu.
Nie mam nic do towarzystwa przychodzącego do Fudzi, zreszta nie chodze tam na tyle często by móc się aż tak na ten temat wypowiadać. Natomiast będąc tam kilka pierwszych razy odniosłam wrażenie, że panuje tam klimat typu: skóra fura i komóra. W Makassie tez już zaczyna tak być. Powoli mnie drażnia ci napakowani kumple barmana ciągle stojący w drzwiach wejsciowych ( prawie jak jakas ochrona) i obceniający wszystkie laski.

Co do Champions Pub na MOSIR-ze jest to fajne miejsce, ale ile można ciągle oglądać mecze i patrzeć ciągle na piłkarzy i kibiców.. wiem, że takie jest założenie tego pubu, ale ja lubię wiekszą różnorodność. Poza tym nie można tam palić, a mi się nie chce co chwila wychodzic na dwór.
Ostatnio zmieniony |12 Paź 2010|, o 14:03 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no wlasnie, a dla mnie glowna zaleta Champions jest wlasnie zakaz palenia:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A atmosfera na meczu jest naprawdę dobra. Ale jak się chce mieć dobre miejsce trzeba być jakieś 30-45 min przed meczem.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja akurat lubie piłkę nożną, ale co jeśli ktoś nielubi i chce sobie akurat wtedy spokojnie porozmawiać? Musi iść gdzieindziej..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak, ale mecze, na które zbieraja sie kibice w pubie... nie są tak czesto by nie móc tak posiedzieć. w prawdzie pub cieszy sie popularnoscia ludzi nie tylko w wieku 20-30, ale i 45-55, a ci lubia wypić, czasem popodrywac dziewczyny siedzace obok. mimo wszystko... jest tam milo, nikt nie pali:) a i obsługa swietna
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A kto tam teraz obsługuje? Kuba?
Z tym paleniem to już mówiłam , że własnie dlatego tam nie chodzę.. Nie widzi mi się wychodzić co chwila na dwór zwłaszcza w czasie ciekawej rozmowy. No i panowie podrywający ( chyba nawet wiem którzy: związanie ze środowiskiem piłkarskim i MOKSIRowym) :)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie widzi mi się wychodzić co chwila na dwór zwłaszcza w czasie ciekawej rozmowy

to czas rzucic palenie;]
ODPOWIEDZ