Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracja Stare i Nowe

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Trattoria Calabrese podzieliła los wcześniejszych przybytków i także się zamknęła

ale jest nadzieja dla tego miejsca

Lokal przejęli właściciele Questo e Quello i otworzyli tam "Stare i Nowe"

info z facebook-a
Kochani, zapraszamy jutro do naszego nowego dziecka Stare i Nowe w Redzie, kuchnia tym razem polska, ale w nowej odsłonie. Ruszamy od godz. 13.00, 15.05.2016. Adres: Obwodowa 15, Reda (dawna Morina). Do zobaczenia:)
niestety chyba nigdzie póki co nie jest dostępne menu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

No proszę, czyli mamy w Redzie jakieś historie kulinarnego sukcesu... I tak trzymać! Wysoka jakość, za którą klient będzie chciał zapłacić - to podstawa dobrego biznesu! Do tego jeszcze lokalizacja blisko Aquaparku...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Wicek pisze:niestety chyba nigdzie póki co nie jest dostępne menu
Podobnie jak menu Questo e Quello też nie jest nigdzie dostępne.
Albo może ja go nie widzę.
Kiedyś było na ich fanpage'u na FB, ale teraz nie mogę tego znaleźć.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Questo e Quello jest na pyszne.pl :
https://pyszne.pl/questo-e-quello-reda#!
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

A ja polecam ta nowa restauracje, w dzien otwarcia drzwi się nie zamykaly, pomimo braku jakiejs promocji, ulotek. Jedzenie pyszne, choc porcje nie za duze niestety. No i jest czekadełko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Wicek pisze:Questo e Quello jest na pyszne.pl :
https://pyszne.pl/questo-e-quello-reda#!
No tak, ale najpierw trzeba wiedzieć, że w ogóle jest taki portal jak pyszne.pl
Ja dowiedziałam się dopiero teraz i tutaj.
Swoją drogą nie rozumiem co to za problem wrzucić menu na własną stronkę.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

w jednym z komentarzy na facebook-u Stare i Nowe, umieszczono zdjęcia menu, więc choć nie całe, podzielę się z Wami nowiną Jakiś pogląd na pewno można sobie wyrobić
Załączniki
stare i nowe 4.jpg
stare i nowe 3.jpg
stare i nowe 2.jpg
stare i nowe 1.jpg
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

dla chętnych mają tam zrobione strefę kibica na Euro2016 za darmo na telebimie o przekątnej 300 cali, byłem wczoraj i był klimat, co prawda dużo osób nie było ale mi sie podobało piwo można wypić i będzie można zjeść
Redzianin od urodzenia
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Kilka dni temu wybraliśmy się na obiad do restauracji "Stare i Nowe" i postanowiłem napisać krótką recenzję. Najpierw zupy: teściowa zamówiła żurek, natomiast ja zjadłem dyniową - oboje byliśmy zadowoleni z jakości dań. Jako główne dania zamówiliśmy następująco: teściowa wybrała schabowego - była średnio zadowolona z jakości przyrządzenia, bo ilość była obfita (spora część schabowego została wzięta dla naszych przydomowych kotów, które wrąbały to bez zastrzeżeń); żona wybrała policzek wołowy, ładnie podany i smaczny, ja natomiast zjadłem pierś z kurczaka, też ładnie podaną, w miarę smaczną, chociaż zdarzało mi się już jadać lepiej przyrządzone. Nie pamiętam dokładnie cen, ale wydaje mi się, że były odrobinę wyższe, niż na fotkach w poście sprzed 4 m-cy. Menu też już nieco inne, ale to normalne, że po kilku miesiącach może się nieco zmienić. W sumie wrażenia pozytywne i pewnie będziemy tę restaurację odwiedzać w miarę potrzeb
ODPOWIEDZ