Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkańcy Redy wybrali najlepszą pizzerię

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Dnia 21 lipca, mieszkańcy Redy oceniali wyroby poszczególnych lokali gastronomicznych. Szkoda że impreza nie była szerzej reklamowana i dowiedzieliśmy się o tym po fakcie. Powiem tylko jedno - wynik powalił mnie na kolana. Szczegóły pod linkiem:
http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/28 ... zerie.html

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

słowo "festiwal" do kameralnego spotkania paru osób to chyba trochę na wyrost
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Może z czasem stanie się festiwalem
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

RECIECH pisze:słowo "festiwal" do kameralnego spotkania paru osób to chyba trochę na wyrost

Hi, hi, hi kiedyś był "Zakład fryzjerski" lub po prostu "Fryzjer", teraz to "Salon", Studio" lub jeszcze coś tam. Miejsce gdzie jest kilka czy kilkanaście sklepów to Galeria lub port handlowy itp. Przerost formy nad treścią.
Z tym 'festiwalem" podobnie. Przyjmuję, że to tylko zabawa byc moze przez kogos sponsorowana. Jeśli zabawa, to bawmy się. Ta, czy inna pizzeria mnie to akurat srednio interesuje. Nawet nie wiem gdzia ta laureatka sie znajduje.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

hehehe - z tymi fryzjerami to fakt - idealne porównanie chociaż muszę przyznać, że właściciel Gburki bardzo fajnie animuje różne imprezy i przy okazji reklamy swojego biznesu potrafi zrobić coś interesującego - jak dla mnie bardzo pozytywny punkt na mapie naszego miasteczka
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Nie za bardzo rozumiem co ma Wlasciciel Gburki do "festiwalu" pizzy... To jakas ukryta reklama czy jak?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Mazur - ma to, że właściciel Gburki jest organizatorem "festiwalu" pizzy.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

A swoją drogą w fotorelacji możemy zobaczyć te pizze - i tutaj mam pytanie : "Czy ktoś z Was kiedykolwiek otrzymał taką pizzę jak na zdjęciach ?", ilość składników ogromna - wydaje mi się wręcz, że te pizze zostały specjalnie przygotowane na tę okazję i nie mają nic wspólnego z codzienną ofertą. Tym samym robienie takiej imprezy trochę mija się z celem.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Powinni zamówić pizze bez podawania okazji tylko jak każdy klient i wtedy test byłby miarodajny

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Może przestańcie pieprz...tylko poczytajcie kto i jak brał udział i na czym to polegało, coś organizować dla Was to źle nie robić nic też źle. Może coś postarali się zrobić? Może jakieś zainteresowanie? Chętnie pomogę.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Leo pisze:Może przestańcie pieprz...tylko poczytajcie kto i jak brał udział i na czym to polegało, coś organizować dla Was to źle nie robić nic też źle. Może coś postarali się zrobić? Może jakieś zainteresowanie? Chętnie pomogę.
???? chyba komuś nerwy puściły..... słabo
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Zapewniam Cię że nie puściły...tylko jak słyszę takie małostkowe gadanie to mi ziemniaki na polu miękną. A tak na poważnie to jeszcze nie spotkałem się z tym na tym dziwnym forum żebyście coś pochwalili, non stop doszukujecie się ukrytego dna. Dla wyjaśnienia przyjaźnie się z innym właścicielami pizzerii w Redzie i one właśnie nie wygrały.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

"dziwne forum".....
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Pozdrawiam bardzo serdecznie właściciela Gburki, której jestem stałym klientem. Co więcej w końcu znajomi mają ochotę przyjechać do Redy i posiedzieć w redzkiej knajpce a nie trójmiejskiej. Właściciel Gburki to osoba, która ma charakter, determinację, pomysły i przede wszystkim podejmuje inicjatywę. Gdybyście mieli fb to byście byli bardziej na bieżąco. Nigdy nie można narzekać na kogoś, kto coś robi. Akurat dla mnie wynik najlepszej pizzy w Redzie jest zaskakujący, bo od Picollo Mulino nie ma lepszej dla mnie Także Leo, szkoda nerwów Dalej rób swoje
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Panowie.... piszecie, że ktoś się czepia, ale chyba nie czytaliście dokładnie bo od razu był nerw naruszony - ja napisałem : "chociaż muszę przyznać, że właściciel Gburki bardzo fajnie animuje różne imprezy i przy okazji reklamy swojego biznesu potrafi zrobić coś interesującego - jak dla mnie bardzo pozytywny punkt na mapie naszego miasteczka". Więc gdzie tu krytyka działań Gburki ?? - wręcz przeciwnie. A forum (choć może dziwne.... ??- dziękujemy jako użytkownicy) jest po to by wymieniać się poglądami - to nie klub wzajemnej adoracji.... Pizze, które są na zdjęciu nijak się mają do tego co się serwuje na co dzień i przyznacie, że wręczanie nagrody dla najlepszej pizzy w takich warunkach to trochę lipa. Podam Wam przykład z branży oponiarskiej - tam testy robi się na oponach zakupionych z rynku i np. ADAC jedzie do zwykłego serwisu i nic nie mówiąc bierze z półki opony takie jakie kupuje przysłowiowy Kowalski - tyle. I ja jeszcze raz napiszę - inicjatywa świetna, wykonanie jak widać profeska (tabele z kryteriami), ale wynik może budzić wątpliwość dla zwykłego konsumenta. A jeśli się forum nie podoba tylko FB, to po co tutaj się udzielać i obrażać innych epitetami w stylu "dziwni"... pozdrawiam i życzę wielu jeszcze imprez
ODPOWIEDZ