Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gastronomia w Aquacentrum / Młynek i Kawa / Hito Sushi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

znamy już część najemców Aquacentrum.

Jeżeli chodzi o gastronomie ujawniły się:

Hito Sushi - to prawdopodobnie filia lokalu z Borkowa hitosushi.pl

Kawiarnia Młynek i Kawa - to "miejsce do spotkań dla smakoszy kawy, lodów, deserów i nie tylko"

Sushi to niestety nie dla mnie, ale z kawiarni się cieszę Mam nadzieję, ze będzie na poziomie i będzie tam pare miejsc siedzących, żeby można było swobodnie spotkać się ze znajomymi i pogadać
Ostatnio zmieniony |3 Paź 2017|, o 19:52 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

odpukać w niemalowane

ale wygląda na to, że mamy nareszcie w Redzie fajną kawiarnie z prawdziwego zdarzenia.
Młynek i Kawa moim zdaniem to miejsce jakiego brakowało. Przyjemnie i smacznie, do tego spory wybór - jest też wino grzane i piwko...
Nie wiem jak Wasza opinia, ale dla mnie spory plus

Tylko, żeby nie okazało się, że za pół roku się zamkną, jak wiele innych inwestycji kulinarnych w Redzie...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

zgadzam się z Tobą Wicek,
miejsce całkiem fajne na spędzenie wolnego czasu i niekoniecznie przed, czy po wodnych atrakcjach,
ja z żoną już kilka razy byłem tam na kawce z deserem, wciskając się w wygodne sofy.
Teraz mamy swoje redzkie Delicje, i kawiarenkę oceniam również na plus

oby tak dalej ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

miłośnikiem sushi to ja na pewno nie jestem, więc polecać nie będę, ale jakby kogoś interesowało to dzisiaj o 14.00 otwierają Hito Sushi & Thai Restaurant w Aquacentrum

info z fb
Kochani! Serdecznie Zapraszamy na wielkie otwarcie restauracji Hito Sushi&Thai Restaurant! Startujemy już jutro (15.10.16) od godziny 14:00. Będzie się działo! )
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

z fb
Zapraszamy na pierwszą edycję Festiwalu Smaków Food Trucków w Redzie. W kulinarną podróż dookoła świata zabiorą Was food trucki z całej Polski!

Wkrótce więcej informacji!

Data: 21-22 października 2017
Godzina:
sobota: 12:00 - 21:00
niedziela: 12:00 - 20:00
Miejsce: parking przy Aquapark Reda

Już teraz planujecie ten październikowy weekend z Festiwalem Smaków!

Partner:
Aquapark Reda
Browar Amber
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

w budynku Aquaparku niebawem otwiera się Kebab "Kurczak na fali" - powstaje w miejscu sklepu sportowego
ODPOWIEDZ