Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Cafe Piwnica??

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Czy tam Piwnica Cafe, wszystko jedno ;) Mieści się na rogu bloku przy ulicy Jana Pawła II, jak sama nazwa wskazuje - w piwnicy. Był już tam ktoś?? I jak wrażenia?? W ogóle jest już otwarte?;)
"Wujek"
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

no co? nikt tam nie byl?!
trudno.. przejde sie :)
pozdrawiam - "Wujek" :)
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Jak ktoś był, to niech opisze wrażenia i co tam jest ciekawego. Specjalnie tam nie pójdę, nie jest mi po drodze, chyba, że ktoś mi powie, że warto i uzasadni.
Awatar użytkownika
Głos Społeczeństwa
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Miejmy nadzieje, że nie będzie to kolejna "knajpa" dla panów z AA... Nazwa na to nie wskazuje ale nigdy nic nie wiadomo ;)
Artur

17 lat temu

Witam, dzisiaj tam byłem i szczerze powiedziawszy jestem zadowolony. Bardzo miła obsługa, ceny może troche wywindowane przynajmniej gorąca czekolada(5zł) ale warto:)
Pela
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

polecam bardzo gorąco ten lokal,panuje tam kameralna atmosfera,sympatyczna obsługa oby tak było zawsze... ; ]
pojawiam się i znikam.
Gość

17 lat temu

troszke nie podoba mi sie wystroj, ale czekolade jak mowi artur maja znakomita... swoja droga mozna sie tam wpisac na liste osob, popierajacych uzyskanie zezwolenia sprzedazy tam napojow alkoholowych. nie wiem jak wy, ale ja i artur i paru innych juz sie tam wpisalo
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Po takich zachętach nie ma wyjścia>>>>trzeba się wybrać!!!!
Znacie godziny działalności??
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ania Frania pisze: Znacie godziny działalności??
Jeśli dobrze zapamiętałam: od poniedziałku do piątku od 11 do 21, a w weekendy od 12-21. Mogłoby być trochę dłużej, chociaż do tej 22 ale trudno..

Odwiedziałam dzisiaj Piwnicę Cafe wraz z koleżanką i mogę szczerze polecić ;). Jak juz mówiono, bardzo dobra gorąca czekolada (4 zł, z bitą śmietaną - 5 zł), koleżanka jadła torcik wiśniowy i mówiła, że tez był bardzo dobry ;). A propos deserów... Trochę zdziwiłyśmy się, gdy okazało się, że w menu jest tylko napis "desery" i nic poza tym :P. Ale trzeba po prostu pytać, bo codzinnie jest coś innego ;)

Wystrój i atmosfera bardzo przyjemne, tak więc jeszcze raz polecam ;)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No na taki torcik- teraz to już nie ma wyjścia!!!!! :D :D
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No i po drodze jest "Pewex", więc przy okazji mozna się tanio przyodziać - najatrakcyjniejsze towary są w soboty :lol:
Gość

17 lat temu

Fajna miejscówka. Można mile spędzić czas
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Przybyłam, zobaczyłam, zamówiłam i POLECAM WSZYSTKIM-zwłaszcza kawę mrożoną z lodami waniliowymi...mniam...
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ania Frania pisze:Przybyłam, zobaczyłam, zamówiłam i POLECAM WSZYSTKIM-zwłaszcza kawę mrożoną z lodami waniliowymi...mniam...
Ooo...a jak ja byłam ostatnio to kawy mrożonej nie było ;)
Saszka

17 lat temu

Lokalizacja jak na kawiarnię fatalna - nie wróżę jej długiego istnienia.

Pani z kawiarni z nudów opala się przed wejściem ... nic dodać nic ująć ...
ODPOWIEDZ