Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

masarnia w okolicy

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Mam pytanie odnośnie masarni - czy wiecie może, gdzie można kupić całą nogę wieprzową ? I nie pytam tutaj o poradę w stylu - spytaj w sklepie : szukam masarni lub producenta.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Możesz kupić w sklepie mięsnym na Gdańskiej 30 koło Banku Kaszubskiego. Sami przywożą półtusze i rozbierają na miejscu. Ja tam kupowałam ćwiartkę ze świniaka i byłam zadowolona. Rzeźnik jest tam na miejscu to może wyciąć jak chcesz. A najbliższa masarnia była w Darżlubiu - teraz ponoć jest zlikwidowana.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

tola pisze:Możesz kupić w sklepie mięsnym na Gdańskiej 30 koło Banku Kaszubskiego. Sami przywożą półtusze i rozbierają na miejscu. Ja tam kupowałam ćwiartkę ze świniaka i byłam zadowolona. Rzeźnik jest tam na miejscu to może wyciąć jak chcesz. A najbliższa masarnia była w Darżlubiu - teraz ponoć jest zlikwidowana.
tola - bardzo Ci dziękuję, podejdę do nich i zobaczę w jakich cenach mają. Pytałem o masarnię, bo nie chcę kupować w cenie detalicznej - masarnia ma jednak inne ceny. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Masarnia GS SCh w Żukowie
ul. Gdańska 38
tel. 58-681-84-61 do 63
Rozwożą towar po okolicy i przy okazji dowożą na miejsce.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

goya pisze:Masarnia GS SCh w Żukowie
ul. Gdańska 38
tel. 58-681-84-61 do 63
Rozwożą towar po okolicy i przy okazji dowożą na miejsce.
goya - baardzo dziękuję w przyszłym tygodniu sprawdzę czy można kupić coś na miejscu i wówczas podzielę się informacją, może ktoś jeszcze skorzysta ?
Pozdrawiam Cię serdecznie !
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Tak, na miejscu tez kupisz wędliny, bardzo smaczne wędzonki mają, takie swojskie, pyszne, duży wybór. A obok tej masarni jest też GS piekarnia. Mają tam, rano, ogromny wybór chlebów, a wszystkie cieplutkie pachnące.
ODPOWIEDZ