Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

primavera noodle bar

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

też tak miałam. Z Pomarańczy w 20 min dowieźli. Jeszcze nie maja takiego nawału zamówień jak Verona. A jedzenie w sumie takie samo. Wszędzie są podobne frytki i takie same "devolaje" czy tam inne kotlety. Wszystkie te restauracje chyba zamawiają z tych samych hurtowni.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A Wy znowu o żarełku. Litości, głodny jestem...
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a ja dzisiaj doznalem szoku normalnie ;) z racji ostatniej wpadki verony i nie przyjecia pizzy - mieli b.duzo zamowien i dostalem pizze po prawie 2 godzinach wiec odmowilem przyjecia.
dzisiaj zaryzykowalem i zostalem poinfomorany o czasie 35min. ;) zdziwienie bylo wielkie jak pizza przyjechala po 14 min od zamowienia ;) wiadac, ze chyba zaczeli dbac o klienta ;)
miejmy nadzieje, ze taki stan bedzie trwal dluzej ;)
pozdr
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

HAns pisze:...zdziwienie bylo wielkie jak pizza przyjechala po 14 min od zamowienia ;) wiadac, ze chyba zaczeli dbac o klienta ;)
miejmy nadzieje, ze taki stan bedzie trwal dluzej ;)
pozdr
Dostałeś pizzę, która nie zostałą odebrana przez innego klienta :) . Nowej przez 14 minut chyba by nie zrobili.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie przyjął pizzy chyba wczesniej.. a drugie zamówienie składał kilka dni później i dostał pizze po 14 min .. Ja to tak zrozumiałam. Przeciez inny klient nie koniecznie musiał zamawiać taka samą
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Nie przyjął pizzy chyba wczesniej.. a drugie zamówienie składał kilka dni później i dostał pizze po 14 min .. Ja to tak zrozumiałam. Przeciez inny klient nie koniecznie musiał zamawiać taka samą
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Glider pisze:
Dorma pisze:Nie przyjął pizzy chyba wczesniej.. a drugie zamówienie składał kilka dni później i dostał pizze po 14 min .. Ja to tak zrozumiałam. Przeciez inny klient nie koniecznie musiał zamawiać taka samą
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z czego ta radość.. Napisałam coś śmiesznego?
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

;) po dwóch dniach taka pizza byłaby jak krzywa wieża ;)
nie wiadomo kiedy i co z niej wyleci :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

hehehe..
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

byłem wczoraj w Pomarańczy mają tam bardzo dobrą pizze :) polecam !
ODPOWIEDZ