Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

primavera noodle bar

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Witam
Życzę powodzenia chociaż nie powiem ryzykowny interes bo otwierać coś podobnego w miejscu które dopiero co zamknięto. Mam dwie rady aby nie popełniać błędów poprzedników:
1) o pierwszej już wspomniałem wyżej: " ciągle otwarte drzwi od kuchni a w nich kucharz na fajce Smile) I ten widoczek oglądali wszyscy przechodnie ulicy Fenikowskiego"
2) kucharz zaopatrywał się w Lidlu np. w mięso mielone (stał przede mną przy kasie) nie mam nic przeciwko temu sklepu (spożywka plus alkohol :)) ale dlaczego stamtąd brać mięso do restauracji ??
Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No niestety większość tych tzw. restauracji kupuje mięso ( i inne produkty) w marketach.. a my myslimy, że u rzeżnika tak jak większość z nas kupuje sobie do domu..
Pomarańcza
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

no wiesz Dorma to nie bedzie raczej restauracja-obsługa kelnerska itp. a raczej bistro ,wiadomo że większość klijentów to dowóz. Mięsa z lidla nie kupujemy ani nawet mąki.
Big Horn
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

MMMmmmmm.... uwielbiam ciasta z kremem , ciastka i inne słodkości. Ochota na skosztowanie powyższych ogarnie mnie zawsze na widok ,,SABINKI " ale warunków do tego za bardzo nie mają , choć towar pierwsza klasa. Fakt , chyba nikt nie lubi rozkoszować się smakami w przyciasnym pomieszczeniu i przy stoliku nakrytym ceratą. Tak więc czy to cukiernia , jadłodajnia czy restauracyjka jeśli chce gościć gości na miejscu musi stwożyć ku temu stosowne warunki. Białe obrusy i czyste sztućce mile widziane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja na przykład jestem zbyt leniwy, zeby chodzić do lokali dlatego sobie zamawiam;)
od czasu do czasu gdzieś wyskakuje ze znajomymi ale to raczej pizza, kebab;) i to w sumie rzadko w Redzie;)
ale damy szansę nowej kuchni w Redzie - na pewno spróbujemy;) przy założeniu, że ceny nie będą wygórowane;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja jem na miejscu dlatego, że zazwyczaj jedzenie dowożone nie równa się temu podanemu na miejscu a płacisz tyle samo i jeszcze za dowóz.
W tym przypadku ze wzgledu na wielkość lokalu i tak raczej nie będę tam jadła na miejscu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Wczoraj widziałam, że już jest otwarty nowy lokal na tym miejscu : "Pomarańcza"
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak , w zeszlym tygodniu puscili swoje ulotki po prusa, wojciecha itd. ceny fajne, nie powiem... ciekawe promocje np. duza pizza w cenie malej do 17 bodajze
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a jakie jeszcze jedzenie? Włoskie?
Mnie najbardziej odstrasza wielkość lokalu. Ja sobie lubie posiedziec spokojnie, rozsiąść się przy stoliku. Nie lubie jedzenia na wynos.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja tez nie, poza tym w cene jedzenia jest tez wliczone wyposazenie sali, klimat itd:) włoskie... dojrzałem makarony, moje lasagne i pizze. serio nie pamietam co dalej...
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Lokal i po lokalu aż chciało by się rzec : "A nie ........"
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No chyba tam teraz Pomarańcza jest..
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

... czyli kolejny lokal z pizzą
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

obiady też są.. Dość duży wybór. Ostatnio zamówiłam od nich jedzenie. Jest ładnie , dużo i najtaniej, że wszystkich lokali ( jeśli chodzi o dania obiadowe)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

rowneiz bralem od nich na telefon - az sie zdziwilem , ze czas oczekiwania ponad polowe tego co w veronie - niestety ostatnio u nich cos zamowic to sie doczekac nie mozna :( a szkoda bo dobre jedzenie maja ;)
pozdr
ODPOWIEDZ