Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab przy tunelu?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Od jakiegoś czasu remontują garaż przy wejściu do tunelu na Gdańskiej, postawili zadaszoną wiatę, ostatnio przechodziłem i widziałem świecący znak "Spartan Kebab", więc wg mojej chłopskiej dedukcji będzie tam jakaś kebabownia, aczkolwiek mogę się mylić Ktoś coś wie więcej?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

6 lat temu

W wakacje w tym miejscu, sprzedawane były lody i gofry. Szału nie było jeśli chodzi o liczbę klientów. Może nowy biznes wypali. Trzymam kciuki.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

z fb wynika, że dzisiaj się otworzyli i pracować zamierzają od 12.00 do 23.00
nawet menu wrzucili - załączam

oby było dobre... i życzę powodzenia.
Kebaby w Redzie do tej pory jakoś nie miały szczęścia... ale ten jest w bardzo dobrym miejscu
Załączniki
kebs.jpg
z fb Spartan Kebab Reda
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Miejsce może być bardziej atrakcyjne, gdyby otworzono skrót koło zakładu stolarskiego. Teraz osoby, które idą w stronę Ceynowy omijają to miejsce.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Kebab, pizza... nasze nawyki kulinarne są delikatnie mówiąc słabe ... Kryterium ceny dodatkowo nie sprzyja powstaniu bardziej ambitnych lokali.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

nerek - na razie to jedyny kebab w mieście, jakoś nie ma w naszym mieście oprócz Burger Kinga żadnych fast-foodów.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Nie jestem zwolennikiem kebabów i innych burgerów, wiec sie nie wypowiadam. Byłem jak dotąd w 4 knajpach 2 przy Puckiej, 1 przy Gdańskiej i przy Obwodowej. Najbardziej smakuje mi jedzenie w barze obok poczty. byłem tam już kilka razy i zawsze jadłem co innego i zawsze mi smakowało.
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

6 lat temu

Byłem, jadłem i polecam. Zamówiłem małego kebaba w bułce na wynos. Porcja była duża i zostało mi jeszcze na kolację. Ogólnie porcje spore. Widziałem że ktoś zamówił porcję na talerzu i spokojnie najadłyby się ze dwie osoby. Mój był bardzo smaczny. Zawierał bardzo dużo mięsa z odrobiną warzyw i surówki. Sosy standardowe do wyboru z firmy Fanex. Z czasem, mogliby je robić sami.
ODPOWIEDZ