Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracja DZikie Wino ul. Wejherowska

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

własnie stamtad wrocilem i tez nie polecam...
1. wystroj na parterze super, pierwsze pietro to tak chyba z przymusu przed otwarciem robili
2. czesc osob zwróciła drinki, bo dostali zupełnie co innego niz chcieli... (mowa o Pinacoladzie... , która wyglądała tam jak... wymieszany lód z białą zawiesiną)
3. pizze w takiej restauracji... to chyba sredni pomysl
4. a i jako kierowca piłem tam "sok pomaranczowy", choć jakby mi kelner nie powiedział, że to sok, to pomyślałbym , że to tylko 1/10 soku..i sama woda... bo tak też smakował..
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

z zewnatrz lokal wyglada super. nie wiem jakie jedzenie maja w srodku ale widzę że mają spory ruch - zawsze wielu klientów. może w końcu coś zamowie, chociaż po waszych postach sama nie wiem...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ryszardzie jakbym Cie nie znał powiedziałbym że pracujesz dla konkurencji;P;D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no, ale naprawdę..wrażenie niemiłe pozostało... już na początku jak otrzymałem ten dziwny soczek.... no błagam... to u mnie woda w kranie bardziej pomarańczą smakuje...:)
ale sałatkę grecką mają niezłą:)
ela
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ryszardzie-co za brednie opowiadasz?..soku gorszego od wody w kranie nawet się nie produkuje!-prostackie porównanie. Poza tym widać ze ci młodzi ludzie włożyli dużo serca i jeszcze więcej pracy w to gniazdko, jedzonko bardzo smaczne, bez udziwnien, bez sztucznych dodatków jak powszechnie stosuje się zeby zatuszować świeżość potrawy---jadłam tam kilka razy i muszę przyznać że mało kiedy czuję się tak bezpiecznie kulinarnie. Aha, nie doszukuj się smaku pomaranczy w nieprzegotowanej wodzie bo cie brzuch rozboli, a na to nie ma gdzie złożyć reklamacji. Pozdrawiam. Ela.
Ela
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ooo kolejny fajny post:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2867 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ela pisze:jedzonko bardzo smaczne, bez udziwnien, bez sztucznych dodatków jak powszechnie stosuje się zeby zatuszować świeżość potrawy
Elu, skąd wiesz, że w kuchni tej restauracji nie stosuje się sztucznych dodatków? Z perspektywy klienta chyba tego nie widać?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i skąd wie, że "ci młodzi ludzie włożyli dużo serca (...)" - chyba za dobrze się znają z elą
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

ela pisze: jedzonko bardzo smaczne, bez udziwnien, bez sztucznych dodatków jak powszechnie stosuje się zeby zatuszować świeżość potrawy.
A jak się tuszuje świeżość potrawy?
W restauracji bardziej przydatne byłoby chyba tuszowanie nieświerzości potraw
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

wiadomo ;) przez żołądek do serca :D
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

...jestem gotowa przetestowac ten soczek- a WY??? ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Można by przy następnym spotkaniu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Teraz to już będą na to uważać i będą robic dobry.. Musimy sprawdzić coś innego ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Weźmiemy inny smak.
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ela pisze:Poza tym widać ze ci młodzi ludzie włożyli dużo serca i jeszcze więcej pracy w to gniazdko, jedzonko bardzo smaczne, bez udziwnien, bez sztucznych dodatków jak powszechnie stosuje się zeby zatuszować świeżość potrawy---jadłam tam kilka razy i muszę przyznać że mało kiedy czuję się tak bezpiecznie kulinarnie........
Zigi! Pierwszy post! Czy to nie reklama?
Widać że tylko mnie się oberwało.
W restauracji jeszcze nie byłem. Jak tylko znajdę czas to skosztuje tej zachwalonej kuchni, a potem podzielę się opinią.
ODPOWIEDZ