Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracja DZikie Wino ul. Wejherowska

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No właśnie Dorma, czytając Twoją odpowiedź, mam wrażenie, że mowa jest o dwóch różnych postach chyba.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Czego z tego co napisałam nie rozumiecie? Wydawało mi się że dość jasno się wyraziłam

TNoskowicz pisze: Wyprawiali tam równiez poprawiny. Z tego mój kolega był jeszcze bardziej zadowolony, bo za kilka piwek co wzielo kilku z gosci i jakies drobiazgi nie musiał płacic. Mozna sie tam tak dogadać że ponosi się opłatę i można kupioć na wesele swoja wódke, owoce , napoje.
Chodziło mi konkretnie o ten fragment. Pan pisze tu, że za opłatą można było przynieść swoją wódkę i napoje. To wcześniej mieli skąd? Nie rozumiem tego. Dlaczego mam płacić za poprawiny dodatkowo. I jeszcze być zadowoloną że mi nie kazali płacić że kilku gości wzieło piwo czy ciasto czy coś z wesela.
Ale może źle zrozumiałam Pana TNoskowicza i może mi to rozjaśni.


W każdym razie nie będę tu zaśmiecać wątku. Ja bym tam po opiniach moich znajomych napewno wesela nie zrobiła.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja to zrozumiałem w ten sposób, że młoda para miała swoją wódkę i tylko wódkę. A Ci którzy wódki nie lubią brali sobie w barze piwo, wino, drinki i młoda para za to nie zapłaciła tylko dostali to nie jako gratis;)
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Miałam tam w maju wesele - najlepszy lokal na świecie, pyszne jedzenie, super obsługa!!! Na prawdę gorąco polecam!
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jadłem tam pizze. Była Ok. Minus - brak stojaków na rowery.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

wszystko nieźle, ale sałatka z mozarelli tragedia... zresztą nikt by nie uwierzył, póki nie zobaczy. Kompletny laik w zadaniach kuchennych jak ja, robi 3krotnie ładniejsza i 10krotnie smaczniejszą:) pomijam to, że ser był w formie twarożku... rozlatujący się już przed dotknieciem:D
qwerty
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byłem w Dzikim 2 razy więcej tam moja noga nie postanie.
Lokal z miłym wystrojem. Natomiast dobija obsługa.
Pizze podano po masakrycznie długim czasie, były raczej ubogie ( ale to oczywiście rzecz gustu). To co naprawdę przeszkadzało to ich temperatura - niezbyt zimne - tak to można opisać. Byłem tam w porze obiadowej - natężenie klientów było spore. Ponieważ klienci czekali na wolny stolik - kelner pozbierał nasze talerze i napoje bez zapytania, o ile pizze - kto miał ochotę na zimną - to już zdążył zjeść, o tyle w szklankach zostały napoje i kawa. Poszłyyy czas minął. Lubię zwiedzać lokale gastronomiczne - ten nowatorski sposób podejścia do klienta poruszył mnie do głębi. Lepiej wprowadzić samoobsługę niż to.
erni
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Nazwa trafiona tam jest wszystko dzikie... Z zewnątrz wszystko może i pięknie wygląda a od środka już nie tak. Nie polecam nikomu tego bałaganu i amatorszczyzny dowodzonej przez tajemniczą panią Elę o przepraszam panią MENAGER. Ha Ha Ha! Jeśli się nie ma pojęcia o gastronomi a przede wszystkim braku podejścia i szacunku dla ludzi to nie powinno się brać odpowiedzialności za coś co nas przerasta. A tak poza tym to nie ma jak auto reklama bo użytkownik o nazwie Ela również się tu pojawia i usilnie broni tego co nazywają tu restauracją! Zapraszam na stronę http://www.dzikiewino.pl/ wszystko tam jest super miejsc na 300 osób. Czyżby? Nie trzeba znać się na gastronomi żeby wyobrazić sobie jaka powinna być potrzebna ilość personelu do obsługi czegoś takiego... Czy tam tak jest? Zastanówcie się więc czy warto ulegać temu co na zewnątrz i co obiecują... Czy warto wydać jakieś tam pieniądze i oddać w ręce nie kompetentnej osoby jakieś ważne wydarzenie w życiu??? Nie polecam naprawdę a raczej odradzam. A właścicielą radzę pomyśleć czy aby napewno mają odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu...
Pozdrawiam
(Elę też)
betti
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Bylam nie raz na roznych imprezach i bylam zadowolona sa ludzie co nie mozna im dogodzic szukaja dziury w calym obsluga bardzo mila jedzonko super !!!!!
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jeśli to prawda że "Dzikie Wino" jest mocno powiązane z Sasinem (wiaddomo o kogo chodzi) - to nie dziwi mnie podejście do klienta. Tamtym tak mocno sukces uderzył do głowy że .... nie pogadasz.
I to by wszystko tłumaczyło...
Tym bardziej że o dobrą zgrana ekipę w kuchni wcale nie łatwo.
I nie pomogą "borowikowe pierzynki" czy też "malinowe chmurki" jeśli jakość tego co z garów i jakość obsługi jest kiepska....
good by my love, good bye...
erni
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tych którzy wypisuja jak to w tym dzikim winie pięknie i wszystko ok zapraszam do jakiegokolwiek innego lokalu może będą mieli porównanie albo najlepiej niech zasięgną opini tych którzy tam pracują bądź pracowali.
betti
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A niby po co mnie akueat nie zawiedli a robilam tam corki urodziny rodzina robila stype bylam tez na innych imprzach jak i ja i goscie chwalili sobie .Wszystkim nikt nie dogodzi moze to ja akurat sie nie sparzylam na tym lokalu a zbierac opini od pracownikow a zwlaszcza tych co pracowali tam to wiadomo nikt nic dobrego nie powie .W kazdej pracy jest jakies ale wiadomo sa plusy i minusy a gdzie jast tak super znacie taka knajpe gdzie do niczego nie mozna sie przyczepic pozdrawiam
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Hmmm byłam tam zaraz po otwarciu i zachwyciły mnie pyzy... i to by było na tyle. Potem już było tylko gorzej, znudzona obsługa, kelnerzy udający, że gościa nie widzą. Problemem okazał się brudny widelec, który pani przy mnie oglądała i zastanawiała się co ma z nim zrobić. Jedzenie też niezbyt smaczne. Firma kiedyś zorganizowała tam impreze na 120 osób, atrakcją miał być pieczony prosiak. Wyszło na to, że opiekł się chyba jedynie od zimnych ogni powbijanych mało finezyjnie, bo w środku był niedpieczony.
Ostatnio zmieniony |15 Maj 2012|, o 18:09 przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mika pisze: atrakcją miał być pieczony prosiak. Wyszło na to, że opiekł się chyba jedynie od zimnych ogni powbijanych mało finezyjnie, bo w środku był niedpoieczony.
...d o b r e !!!! :bounce: :bounce: :lol:
good by my love, good bye...
ODPOWIEDZ