Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracja DZikie Wino ul. Wejherowska

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wczoraj byłam w Dzikim Winie. Pierwsze wrażenie z zewnątrz - bardzo ładnie, sala bankietowa w zielenie - niezła, a sala restauracyjna - ładna, choć miałam wrażenie, że jest niedokończona - trochę chłodne wnętrze jak do tak staroświeckiej budowli, ale to zależy od gustu. Ogólnie całkiem niezłe. Choć klimatu większego na razie brak. Co do jedzenia się nie wypowiem, bo tylko przelotem byłam ;)
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Byliśmy na niedzielnym obiedzie i mimo całej sympati do tego miejsca, pierwsze wrażenie rozczarowujące. Po wyglądzie zewnetrznym spodziewałam się bardziej wykwintnego wnętrza i kuchni. A zapowiada się po prostu na taką trochę lepszą pizzerię.
Życzę im żeby szef kuchni wyzdrowiał i żeby na kolejne niedziele byli lepiej przygotowani - popularność lokalu wyraźnie ich przerosła.
Ale ceny przystępne i jedzenie smaczne - chociaż bez szału. Na pewno dam im jeszcze szansę :)
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja też byłam raczej rozczarowana. Atmosfera OK, przestrzenna, duża sala. Mnóstwo ludzi, mieliśmy szczęście, że akurat zwolnił się stolik. Szkoda, że obsługa zbyt zabiegana pomiędzy stolikami i do nowego klienta nikt nie podchodzi. Mieliśmy wątpliwości, gdzie można usiąść (jest też sala na piętrze, ale wyglądała, jakby odbywała się tak zamknięta impreza). Jedzenie owszem niedrogie, ale bez rewelacji. Takie, jakie jest w stanie ugotować przeciętna Pani domu, a przynajmniej moja mama i teściowa gotują znacznie lepiej. Wiem, że z założenia ma być domowo, ale mimo wszystko oczekiwałam czegoś leszego. Mięsko smaczne (pieczeń i wątróbki drobiowe), ale kopytka okropnie rozgotowane, buraczki też niezbyt smaczne, surówka z marchewki dziwna w smaku (a wydaje się, że to taki bezpieczny dodatek). Porcje jak dla mnie zbyt duże. Wolałabym mniejsze, a smaczniejsze. Do tego dostaliśmy zawyżony rachunek. Pewnie jeszcze kiedyś tam trafię, ale nie za prędko.
oskar
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Razem z żoną jedlismy pizze w tej restauracji, smacznie i przyjemnie,pozdrawiam
rubens
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

super miejsce - w końcu można gdzieś pójść w tej Redzie . polecam sofki na górze miły klimacik na spędzenie wieczoru. jedzonko bardzo dobre - przynajmniej nam smakowało i bardzo przystępne ceny. obsługa ok - nawet wyjątkowo. byłem w tygodniu i w niedziele . w weekend faktycznie dużo ludzi lepiej zarezerwowac stolik ale w tygodniu spokojniej . polecam wszytskim pizzę na cienkim cieście prawie jak we włoszech - no i super że mają ją na wywóz . ja i moi znajomi byliśmy zachwyceni bo takie knajpki widziałem tylko za granicą a teraz mam ten klimacik pod nosem . No i gdybym planował wesele to napewno w tej restauracji ale na razie mi się nie śpieszy:)) polecam wszytskim którzy są w stanie docenić to coś - klimat a nie tylko patrzeć co im na talerzu podano , czy dużo czy mało , czy lepiej czy gorzej i szukaja dziury w całym. mi pasuje :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No widzę, że opinie skrajne sie porobiły.. I kogo tu słuchać?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Więcej jest opinii pozytywnych.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mimo wszystko nie zaufałbym komuś kto pisząc jedneog posta akurat tak mega wychwala tą restaurację;)
zaufam forumowiczom ze stażem;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Masz rację.. To może być poprostu reklama
rubens
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

jasne Artur przeglądajac twoje posty widzę że siedzisz tylko w domu i krytykujesz może sam sprawdzisz i pewnie też skrytykujesz :)!! uwielbiam nasze leniwe i pesymistyczne społeczeństwo
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie znasz mnie więc daruj sobie te docinki skierowane do mej osoby. Bedę chciał to sprawdzę, jak na razie posty forumowiczów ze stażem i większa ilością postów niż 2 skutecznie zniechęcają mnie do odwiedzin restauracji... A reklama na tym forum jest płatna;) i jako, że jesteś tu nowy proponuję więcej obiektywizmu:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

rubens pisze:jasne Artur przeglądajac twoje posty widzę że siedzisz tylko w domu i krytykujesz może sam sprawdzisz i pewnie też skrytykujesz :)!! uwielbiam nasze leniwe i pesymistyczne społeczeństwo
a ja uwielbiam jednostki w tym naszym społeczeństwie, które uważają, że każdy uwierzy we wstawki w stylu "ja i moi znajomi byliśmy zachwyceni, a te sofki, a ta pizza, a ta kelnarka, a i kucharz po francusku zagabywa" hmm no wszystko byłoby ok, gdyby nie ta kryptoreklama

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wypowiedź rubensa faktycznie wygląda na mało obiektywną ;)
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie ma jak Nasza Polska Kłótliwość i Podejrzliwość
adi
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ja nie polecam zresztą wystarczy przejrzeć opinie umieszczone na trojmiasto.pl lub na forum
ODPOWIEDZ