Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bar Lando

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja uwielbiam pizze z baru lando- tania, szybko podana i pyszna :) A ten sos czosnkowy, mmm ;)
Za to mój chłopak chwali sobie chesburgery ;)

No i fajne są te takie wysokie podwyższenia przy oparciu, nikt Ci się nie wgapia w Ciebie i Twoje jedzenie jak jesz ;) Minus, że często stoły uwalone ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja tam uwielbiam naleśniki z mięsem... naprawdę tak świetnych to nigdzie nie jadłem jak w Lando:) danie nie powala wielkością, ale wystarczy by się najeść
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj jak szłam na kolejkę, to widziałam, że lokal jest na sprzedaż. Nie wiem, czy knajpka już zamknięta. Szkoda trochę :)
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Byłem jakieś dwa tygodnie temu i pocałowałem klamkę. Także raczej już zamknięte na dobre.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Może tam powstanie burger King ;)

A tak serio to szkoda, było tam dobre jedzenie. Ale widac im si nie opłacało jak większośc inwestycji w Redzie niestety
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wczoraj widziałem że robią miejsca parkingowe i nowy chodnik obok tego budynku. Czyżby nowy własciciel czy moze miasto robi?
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szkoda baru - bo się przyzwyczaliliśmy :)
Lagerfeld

12 lat temu

Dorma do Ciebie to można o każdą informację podbijać widzę;) Wszystko wiesz, wyliczenia znasz ajć ekspert Nam się trafił:D:D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Nie jestem żadnym ekspertem, piszę tylko z własnej obserwacji. Brak opłacalności, brak klientów to moim zdaniem jeden z głównych powodów zamykania sklepów i lokali gastronomicznych w Redzie. Przykre jest to, że tak mało z nich się u nas utrzymuje co moim zdaniem odróżnia Redę np. od Rumi czy Wejherowa.
Fajna dyskusja na ten temat wywiązała się chyba w wątku o likwidacji sklepu Tygrysek:
http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=1980&p ... sc&start=0
Wiele ciekawych argumentów tam padło ( dlaczego tak się dzieje w Redzie)
ODPOWIEDZ