Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DNI REDY 2013

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Akademia przedszkolaka była dziś czy ma być jutro?
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Była dziś!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

koncerty jak najbardziej udane, mowa o Majestic i Loka oba zespoły dały czadu mi się podobało mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej, dobra zabawa pozytywna atmosfera wg mnie niczego nie brakowało
Redzianin od urodzenia
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Krótkie podsumowanie wczorajszego wieczoru

Obrazek
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Brałem udział w kilku imprezach. Po pierwsze są zbyt rozłożone w czasie i przestrzeni. Po drugie w wyniku słabej promocji uczestników niewielu. Dowodem były właśnie koncerty. Wpadłem na chwilę zaciekawiony występem Majestic. Ludzi garstka - szkoda takiej sceny dla takiej frekwencji - wystarczyłaby przyczepa będąca na wyposażeniu Moksir ustawiona w miniamfiteatrze w parku. Na gwiazdę nie zostałem, bo nie trawię tego typu grania, ale ludzi raczej nie przybywało.
Chyba najlepiej wypadały imprezy z udziałem dzieciaków - np. pokaz młodych judoków.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja byłam tylko na wieczornym koncercie i faktycznie niezbyt dużo ludzi,choć na "gwiazdę" zeszło się dużo więcej-my też poszłyśmy dopiero wtedy I chociaż nie jestem fanką takiego rodzaju muzyki to bawiłam się super po małym znieczulaczu i w doborowym towarzystwie była ekstra zabawa
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Na Majestic było stosunkowo niewielu, choć wrażenie mogło być mylące - teren rozległy, wiele osób na trybunach, czy przy gastronomii. Na Loka przyszło już znacznie więcej, a przynajmniej zeszli się w pobliżu sceny.

Mnie osobiście akurat Majestic podobał się bardziej. Loka, mimo całej sympatii do Rotary, to nie moje klimaty. I chyba strasznie mały repertuar mają, bo niektóre piosenki to 3 razy słyszałem na tym koncercie.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

na Pucharze Burmistrza Redy w kickboxingu mimo bardzo słabej promocji w tym roku (tylko wzmianka na plakacie Dni Redy + facebook i poczta pantoflowa) przewinęłó wg naszych szacunków około 500 osób, więc liczba niezła.

Czekamy aż miasto zrozumie , że skoro ludzie na to specjalnie przychodzą w takich ilościach warto w to trochę więcej zainwestować niż tyle co w tym roku i w zeszłym... Bo jak narazie wszystko jest robione max po kosztach i kosztem mojej oraz reszty klubowiczów ciężkiej pracy i załatwianiem co się da za darmo.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

na finałowym koncercie było już trochę więcej osób... ale chyba faktycznie kuleje reklama tego typu przedsięwzięć... nie każdy przegląda e-reda.pl a plakatów na mieście (nie wspominając o Rumi, Wejherowie, czy nawet na stacjach SKM w Gdyni) było malutko...

ale nie zmienia to faktu, że impreza fajna... choć na Maleńczuku (2 lata temu) było znacznie lepiej
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Powiem szczerze że w niedziele jakoś nie chciało mi się iść, program mnie nie zachęcał. Udało mnie się jednak wyciągnąć. Wielki szacun dla pokazu kickboxingu. Maximreality ogromne brawa dla Was.
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Mnie najbardziej interesowały koncerty, ostatecznie poszłam około 21, licząc, że im później tym lepszy zespół. Nie wiem dokładnie co się działo wcześniej, ale ostatecznie Majestic dużo lepszy niż Loca. Choć wydaje mi się, że to tylko kwestia gustu, bo mam wrażenie, że oba zespoły pokazały duże zaangażowanie w swoje koncerty i zabawiały publiczność najlepiej jak mogły.

Przy Majestic dużo lepiej się bawiłam, repertuar bogatszy, prowadzenie ze strony frontmana na poziomie, duży dystans do faktu małej liczby widzów, muzyka bardzo pozytywna, zaskakujące elementy metalu w piosenkach reggae . Naprawdę udany koncert.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

IZUNIA81 pisze:Powiem szczerze że w niedziele jakoś nie chciało mi się iść, program mnie nie zachęcał. Udało mnie się jednak wyciągnąć. Wielki szacun dla pokazu kickboxingu. Maximreality ogromne brawa dla Was.

W sumie to nie pokaz, to były prawdziwe walki Ale czepiam się słówek heh...Ja szczerze uważam, że wyszło OK, ale tylko biorąc pod uwagę fakt, że organizacja trwała tylko tydzień, a pieniądze dostaliśmy w czwartek.

My to między sobą nazywamy po imieniu - bitka na festynie do kotleta No ale poniekąd o to własnie chodzi...

Przyszłoroczny turniej na Dniach redy jest uzależniony już od budżetu na ten cel i zaangażowania miasta, bo my już nic tym nie ugramy (w sensie promocji czy pokazywania się, 4 lata tych dziąłań nie przynosi efektu), a jesli mamy to robic po raz trzeci to ma urywać jaja i być 5x lepsze niż było w tym roku, z announcerem, prawdziwymi sędziami, projektorem, muzyką i dobrze dobranymi zawodnikami. Jest wiele ukrytych kosztów, to nie tylko wynajem ringu i pucharki. Od nowego sezonu przechodzimy na działalnośc bo fakt bycia stowarzyszeniem NIC nam nie daje.

No ale cóz, ciesze się, że się podobało
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Szkoda ze nie jest doceniane to co dobrze wychodzi
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dlaczego nie doceniane ? dla mnie było ekstra , koncert mi się podobał , kiełbaski i karkówka z grilla bardzo smaczne i w przystępnej cenie , wesołe miasteczko dla dzieci , i cała reszta też .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kiedyś pisaliśmy na temat jakie gwiazdy powinny występować w Redzie na koncertach, min. na Dniach Redy. Padały znane nazwiska, pisaliśmy że fajnie by było jakby przyjechały kabarety ale wszystko sprowadzało się do jednego, że Redy nie stać.... Tutaj przykład jak dużo mniejsza gmina Kosakowo potrafi zaprosić fajne gwiazdy, zorganizować dzień kabaretowy i wiele więcej... http://www.nadmorski24.pl/kalendarium/o ... akowo.html
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ