Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rajd Pojazdów Zabytkowych i Youngtimerów startuje z Redy

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
pablo_gsa
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

W imieniu organizatora - Automobilklubu Morskiego w Gdyni - zapraszam mieszkańców Redy do dopingowania uczestników, a osoby posiadające ciekawe pojazdy do wzięcia udziału w rajdzie.

28 Września (sobota) o godz. 8:00 rozpoczynamy zbiórkę uczestników XIV Jesiennego Rajdu Pojazdów Zabytkowych i Youngtimerów - Okazja jest bardzo zacna - 40 lecie wprowadzenia do produkcji Polskiego Fiata 126p. Startujemy z Parku miejskiego w Redzie. Jest to bardzo ciekawa forma spędzenia weekendu dla osób pasjonujących się starą motoryzacją - na starcie staną auta poczynając od lat 60tych po samochody współczesne. Nie ograniczamy udziału w rajdzie - wystartować może każdy kto tylko ma czas i chęć do zabawy na trasie. Uczestnicy startują co 2 min i muszą przejechać trasę około 120 km wg opisu który otrzymają na trasie. Dodatkowo na trasie trzeba będzie odszukać odpowiedzi na pytania oraz wykonać dodatkowe zadania. Planowany jest udział ponad 30 wyjątkowych pojazdów które zaczną startować na trasę o godz 10:00. Przyjazd załóg na metę planowany jest na godz 16.00. Istnieje możliwość noclegu i udziału w wieczornym ognisku. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 29.09.2013 w ośrodku zakwaterowania uczestników.

Wpisowe :
60 zł / załoga - płatne do 16.09.2013
70 zł /załoga - płatne od 17.09.2013
100 zł /załoga - płatne w dniu rajdu

Z powodu znacznego oddalenia mety radu od zwyczajowych miejsc noclegowych uczestników - przewidujemy noclegi w ośrodku wraz z wieczorną impreza integracyjna i porannym ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

Zgłoszenia z informacją :

Imię i Nazwisko kierowcy
Imię i Nazwisko pilota
Ilość osób towarzyszących
Marka / Model Samochodu
Rocznik Samochodu
Nr Rejestracyjny
Informacja czy planowany jest nocleg (dla jakie ilości osób)
Email/ Nr tel.

proszę przesyłać na adres : rajd.akm@gmail.com

A mieszkańców Redy zapraszamy do kibicowania uczestnikom na starcie !!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2887 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Dziękujemy za zamieszczenie zdjęć w naszej galerii:
http://e-reda.pl/galeria/thumbnails.php?album=12

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Trochę późno wpadłam na pomysł robienia zdjęć ale parę samochodów jeszcze się załapało

https://picasaweb.google.com/1084260423 ... DA28092013#
pablo_gsa
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

A w przyszłym roku zabytkowe auta również zawitają do parku w Redzie - możliwe że z okazji dni Redy oraz jesienią przyszłego roku. A wszystkich posiadających zabytkowe auta lub youngtimery zapraszamy do Automobilklubu w Gdyni w pierwszą i trzecią środę kazdego miesiąca - więcej szczegółów na http://forum.morski.org lub na FB - www.facebook.com/akmorski
ODPOWIEDZ