Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DZIEŃ DZIECKA

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Moje dziecko ma Dzień Dziecka na co dzień ale nie o to tutaj chodzi, nie patrzmy przez pryzmat swojego dziecka ale tych najbiedniejszych rodzin a jak wiadomo tych w Redzie jest sporo.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

pi pisze:A ja myślę, że najbardziej opłacalne i to w długiej perspektywie byłoby pogranie z własnym dzieckiem w piłkę, albo pochodzenie z nim po łące i nauczenie jak można sobie upleść wianek z kwiatów
Mój syn ma 14 miesięcy, chodzimy z nim na piłkę, na działkę, na łąkę czy do lasu.
Ale dzień dziecka to wyjątkowa chwila i jeśli miasto coś robi, to czemu robi to na odp*****l ?

60 lecie w Rumii było tak "świetnie" zrobione, byleby tylko jak najwięcej zdoić z rodziców.
I ze święta miasta zrobił się pseudo stragan.

Szkoda, że w Redzie nie chcą tego uniknać
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Tradycyjnie nikt dzieci nie pyta, czy im się to będzie podobało, tylko rodzice z góry zakładają, że jest to samo co w poprzednich latach. Może więc rzeczywiście samemu swojemu dziecku zorganizować ten dzień, jak określa go valencianistas "wyjątkowa chwila".
Swoją drogą, czy naprawdę współczesnym rodzicom potrzeba organizacji atrakcji dla swoich dzieci przez różne instytucje, niż samemu zorganizować ten dzień by był wyjątkowy?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

ja osobiście nie bywałem w ubiegłych latach więc nie mam odniesienia, ale trochę odchodzicie od problemu tymi propozycjami organizacji dnia po swojemu

Jasne, że można, jasne, ze będzie lepiej... choć jedno drugiemu nie przeszkadza... można dziecko zabrać z rana do ZOO a po powrocie do domu podejść do parku po watę cukrową, czy co tam się będzie działo...weźcie też pod uwagę, że nie wszyscy rodzice będą mieli czas by 1 czerwca spędzić cały dzień z dziećmi... być może Tata albo Mama będą musieli być w pracy i będą mieli tylko chwilę, żeby spędzić go całą rodziną, być może Tata albo Mama jest w innym miejscu i sama Mama albo sam Tata nie chcą nic organizować dopóki nie będą w komplecie ... taka impreza jak miejski Dzień Dziecka to fajna inicjatywa... zresztą nie uważam, żeby Ci rodzice co zabierają swoje dziecko 1 czerwca do Disneylandu byli lepszymi rodzicami i bardziej Kochali swoje dziecko niż Ci co zabiorą je do Parku Miejskiego w Redzie...

Reasumując - fajna inicjatywa i plus za pomysł... co do wykonania się nie wypowiadam, bo nie widziałem, ale jeśli faktycznie tak, będzie, że to wyciskacz pieniędzy to lepiej byłoby nic nie organizować i zostawić Park w spokoju, żeby rodzice i nie tylko mogli po prostu przejść się na spacer do Parku
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Lepiej gdy sie dzieje coś, niz gdyby nie było nic. Pewnie dzieciaki znajda cos dla siebie. Żal mi tylko tych, którzy nie beda mogli skorzystac z płatnych rozrywek...."jak kapitalizm, to kapitalizm"...
Ostatecznie, to rodzice, czy opiekunowie decyduja i wybierają to, co dla dziecka najlepsze.
ODPOWIEDZ