Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Grill & chill w parku

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Spoko Wicek. Celowo tak napisalem! Podsumowujac... bardzo mily gest wlodarzy Redy i dzieki temu pierwszy gril w tym roku odhaczony... za friko nawet na wlasnym terenie;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek, tak włąściwie to sam dałeś odpowiedź. Zmiana prawa niewiele da, jeśli nie bedzie ono stosowane i egzekwowane. Obecny stan prawny jest moim zdaniem wystarczający (no, moze nie cały) problem tkwi w konsekwentnym stosowaniu i nieuchronnym karaniu. no, ale na razie to chyba nie mozna na to liczyć
Robin
Częsty Bywalec
474 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Czyli jak zwykle kółko się zamknęło. Powyższe stwierdzenia pasują do każdej dziedziny naszego życia. Właśnie z braku konsekwencji bierze się tyle kłopotów w normalnym funkcjonowaniu. Tylko kto i jak temu zaradzi ......?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Robin pisze:Czyli jak zwykle kółko się zamknęło. Powyższe stwierdzenia pasują do każdej dziedziny naszego życia. Właśnie z braku konsekwencji bierze się tyle kłopotów w normalnym funkcjonowaniu. Tylko kto i jak temu zaradzi ......?
W knajpie nie doleją piwa lub gorzałki, w sklepie wcisna nadpsutą kiełbachę, przekraczamy prawo drogowe, oszukujemy fiskusa, nasze psy sr..ą gdzie popadnie, jeździmy "na gapę" itd, itp
Zacznijmy od siebie i od małych grzeszków
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

mocno odeszliśmy od tematu... ale skoro rozmowa się klei to po co ją przerywać

ja nie jestem zwolennikiem mówienia... zacznijmy od siebie - to takie trochę usprawiedliwianie władzy (nie mówię o konkretnym rządzie!)... po to wybieramy sobie włodarzy, żeby jednak za nas pewnych spraw pilnowali...

Gdzie Romek jest logika tego, że ja jestem porządnym obywatelem i sprzątnę po swoim psie (nie mam psa to tylko przykład) a jutro wejdę w odchody innego kundla... to ja mam się męczyć sprzątać... a i tak w koło syf?

Logika powinna być inna... Powinno być tak: kurcze skoro wszyscy sprzątają...to głupio żebym ja nie sprzątał - a niestety wszyscy będą sprzątać JEDYNIE i TYLKO wtedy kiedy będą wiedzieli, że na 99 % zostaną ukarani za niesprzątnięcie - może nie dziś, może nie jutro, ale w końcu mandat przyjdzie...

Czemu po psach prawie nikt nie sprząta, a z PITu rozliczają się wszyscy?
Czemu na wybory chodzi 20 % a przy fotoradarach zwalnia 98 % kierowców?

Właśnie dlatego, że nieuchronność kary ludziom przemawia do rozsądku... nie hasło jak zacznę od siebie to sąsiad też się zreflektuje i sprzątnie po sobie... a w życiu Warszawy... sąsiad pomyśli, ale frajer z tego wicka... i tyle
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czemu na wybory chodzi 20% ? Wystarczy popatrzeć, co robią ci WYBRAŃCY, ostatnio można też posłuchać, i chyba wszystko jasne...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wicek masz sporo racji, lecz mi chodzi o powszechny brak poszanowania przepisów prawa. Niektóre przykłady podałem, a jest ich znacznie więcej. W zasadzie na każdym kroku.
Dlaczego tak sie dzieje? Nie wiem. Za PRL też tak było...no można zwalic na to, że naród w ten sposób zwalczał ustrój, za okupacji podobnie, w czasie rozbiorów też, ale teraz???? Czyżby to było w naszej krwi?
Trzeba pokoleń, aby zmienic mentalność?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

na stronie mdk są zdjęcia http://mdk.reda.pl/content/zgrillowani
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dzieki Wicek! Nawej jest ma glowa na jednej focie;)
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ