Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spływ kajakowy rzeką Reda 2024

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2894 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 tygodnie temu

Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z Gminą Wejherowo, Gminą Miastem Wejherowo, Starostwem Powiatowym Wejherowo, Gminą Miastem Reda, Nadleśnictwem Wejherowo i Nadleśnictwem Strzebielino, jako partnerami wydarzenia, mają zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Wielkim Spływie Kajakowym organizowanym w oparciu o przedsięwzięcie strategiczne „Pomorskie Szlaki Kajakowe”, który odbędzie się dnia 22 czerwca 2024r.

Każdy z minionych spływów cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników! Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, amatorów i rodziny z dziećmi. Poprzednie spływy to rzeki Wisła, Radunia, Brda, Nogat, Wda, Wierzyca i Motława. Tegoroczny spływ został zaplanowany na rzece Reda.

Celem wydarzenia jest integracja środowiska wodniackiego, promocja regionu, popularyzacja turystyki kajakowej na terenie województwa pomorskiego. Każdy z kajakarzy otrzyma pakiet startowy oraz gadżety przygotowane przez współorganizatorów spływu. Na zakończenie spływu dla jego uczestników organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje na słodko i słono, na ciepło i zimno z muzyką w tle. Nad bezpieczeństwem uczestników na wodzie czuwać będą ratownicy Tczewskiego WOPR.

Udział w spływie jest odpłatny (wpisowe wynosi 38 zł od osoby). W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizacja spływu zostanie przełożona na dzień 29 czerwca 2024r. Takiego scenariusza nie zakładamy.

Zapisy oraz pełna informacja znajduje się na stronie: www.e-kajakowo.pl
Załączniki
podglad-plakat-2024-630x887.jpg
Mateusz199
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 miesięcy temu

2 tygodnie temu

Na pewno będę :)
ODPOWIEDZ